Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7946)
Iwona Konarzewska
Krajobraz beskidzki z Ochodzitą, 2006 r.
Olej/płótno, 50 x 70 cm

4 000 zł

25-05-2018
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Wrzenie , 2012
120x80 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

16 000 zł

25-05-2018
Nowość
Galeria Foksal 17
SAJEWSKI Andrzej (ur. 1957)
"Song to the Siren", olej na płycie, 80x60cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
25-05-2018
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
25-05-2018
Nowość
STOKFISZ-DELARUE Jan
""Le richelieu"" 2018, olej płótno, 50x100cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
24-05-2018
Nowość
TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (ur. 1928 Pińsk)
Martwa natura
Więcej informacji na stronie Galerii: www.galeria-attis.pl
24-05-2018
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
SOBCZYK Agata (ur. 1973)
Z okna, Koszęcin 2009
Olej/płótno, 60×80 cm

OBIEKT DOSTĘPNY NA AUKCJI INTERNETOWEJ
www.polonia-art.pl/aukcje/
24-05-2018
Nowość
SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)
Martwa natura z miedzianym kociołkiem 2011 r.
Olej/płótno , 40x80cm
sygnowany p.g.: ‚M | MIRA `

www.polonia-art.pl/aukcje/
24-05-2018
Nowość
PIECHA Andrzej (ur. 1950, Sosnowiec)
Olej/ płyta, 40x50cm
sygnowany i datowany l.d.: ‚Piecha 05’

www.polonia-art.pl/aukcje/
24-05-2018
Nowość
/883
liczba obiektów: 7946