Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7867)
SAJEWSKI Andrzej (ur. 1957)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
20-06-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
ŻAK-BIEŁOWA Agnieszka (ur. 1982, Warszawa)
"Happy Kowalsky" 2009, olej płótno, 150x130cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
20-06-2019
Nowość
ŚLUSARSKI Dariusz ( ur. 1979, Częstochowa)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
20-06-2019
Nowość
KALETA Dariusz (ur. 1960)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
19-06-2019
Nowość
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Tulipany 3333 , 2018
Obraz olejny, wymiary 46 cm x 55 cm, sygnatura artysty w prawym dolnym rogu.

28 000 zł

19-06-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
BĄK Karol (ur. 1961)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
19-06-2019
Nowość
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
19-06-2019
Nowość
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, papier, wym.: 34,5 x 49,5 cm w św. p-p., grafika pochodzi z numeru 27-28 znanego francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1952 roku

3 700 zł

19-06-2019
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
KRATINA Radoslav (1928 Brno - 1999 Praga)
Labirynt
litografia barwna, papier, wym.: 60,5 x 42,7 cm, sygn. p. d.: "R. Kratina" (ołówkiem)

2 200 zł

19-06-2019
Nowość
/875
liczba obiektów: 7867