Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8132)
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
19-02-2018
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
SIERADZKA Alicja (ur. 1987)
Zestaw talerzy MEA , 2015
masa porcelanowa, szkliwiona, mały: śr. 8 cm, duży: 14 x 16 cm
ID: 49652

300 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Figurka porcelanowa - Słoń
Figurka porcelanowa - Słoń.
Sygnowana: Steatyt Katowice
19-02-2018
Nowość
Silesia Art Antyki
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
Wojciech Górecki,
Pejzaż,
olej/płótno
40/30 cm + rama
sygnatury, certyfikat

4 500 zł

19-02-2018
Nowość
Galeria Maya
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Zamek
inkografia, papier, edycja 20/50
26,5 x 33 cm (wymiary pracy)
Więcej informacji na stronie Galerii: www.galeria-attis.pl

990 zł

19-02-2018
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
www.tadeo-art.pl
tel.602183303
galeria@tadeo-art.pl

15 000 zł

19-02-2018
Nowość
STOKFISZ-DELARUE Jan
"Wenecki spacer" 2018, akryl na płótnie, 50x100cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
19-02-2018
Nowość
GNATOWSKI Jerzy (1928 Łomża - 2012 Kazimierz Dolny)
Pejzaż z drzewami , 1966
Olej na płótnie, sygnowany i datowany ld. "Jerzy Gnatowski 66". Wymiary w ramie: 58x68 cm (46x56 cm).
18-02-2018
Nowość
FRĄCKIEWICZ Jacek
Łąka 2 , 2017
akryl na płótnie
30 x 24 cm

1 200 zł

18-02-2018
Nowość
Galeria SD
/904
liczba obiektów: 8132