Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7031)
KOSSAK Karol (1896 Lwów – 1975 Ciechocinek)
"W drodze"
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "K. Kossak".

Wymiary w ramie: 37x46 cm (22x31 cm).

3 200 zł

14-08-2019
Nowość
Żardiniera secesyjna, Royal Dux, 1900 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 20x30x13 cm

2 500 zł

13-08-2019
Nowość
Fajans w oprawie ze srebra, sygnowany.

Wysokość: 17 cm

1 300 zł

13-08-2019
Nowość
Wazon secesyjny, ok. 1900 r.
Szkło warstwowe w oprawie z cyny złoconej.

Wymiary: 40x17 cm

3 900 zł

12-08-2019
Patera, Wiedeń, 1866 r.
Patera; szkło, srebro.

Średnica: 24 cm

1 850 zł

12-08-2019
Humidor, pocz. XX w.
Stojak na cygara; drewno, mosiądz.

Wymiary: 28x16x16 cm

1 700 zł

12-08-2019
KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
"We wnętrzu"
olej, tektura 20 x 20,5 cm sygn. l.d.: R. Kanelba
09-08-2019
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)
"Na targu"
olej, płótno 27,5 x 30 cm sygn. p.d.: H.Epstein 1930
09-08-2019
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
Tancerka
Olej/płótno, wymiary 74cm x 54 cm
Sygnowany l.d: , F.M.Wygrzywalski`
09-08-2019
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
liczba obiektów: 7031