Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7022)
Beduin , 1932
drzeworyt barwny, papier
43 x 25 cm (wymiary w świetle passe-partout)

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
Obiekt został sprzedany
20-02-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Arabka , 1933
drzeworyt barwny, papier
43,5 x 24 cm (wymiary w świetle passe-partout)

Obiekt został sprzedany
20-02-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
ŻURAWSKI Stanisław (1889-1976)
W porcie Władysławowo
olej, tektura
48,5 x 33,5 cm (wymiary w świetle oprawy)
61 x 45,5 cm

20-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
MASŁOWSKI Stanisław (1853-1926)
Willa Gouillan w Taorminie , 1922
akwarela, gwasz, papier
98,5 x 68,5 cm
119 x 89 cm (wymiary z oprawą)

20-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Lustro, Norblin, Warszawa, XIX w.
Lustro toaletowe uchylne z mahoniowym zapleckiem, plater sygnowany.

Wymiary: 40x29x9 cm

Wymiary lustra: 18x23 cm

1 500 zł

20-02-2020
Nowość
Żardiniera, Norblin, Warszawa, XIX w.
Szkło kryształowe, cięte, szlifowane w oprawie platerowej; sygnowane.

Wysokość: 12 cm

Średnica: 18 cm

1 800 zł

20-02-2020
Nowość
Figura Ptaka , Hutschenreuther, G.GRANGET XX w.
Porcelana malowana podszkliwnie;, szkliwiona, wys. 23,5 cm. Sygn: w owalu kroczący w lewo lew i data1814 stempel zielony podszkliwnie: HUTSCHENREUTHER / GERMANY / KUNST ABTEILUNG |4, wycisk w masie porcelanowej z sygnaturą artysty: G.GRANGET

950 zł

19-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Figurka porcelanowa gila , Rosenthal, po 1957
Porcelana, farby podszkliwne, wys. 9 cm. Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / GERMANY / handgemalt; wyciskiem: 1244 , Niemcy, Selb, Rosenthal, po 1957

460 zł

19-02-2020
Nowość
Porcelana, farby podszkliwne, wys. 9 cm. Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / GERMANY / handgemalt/R; wyciskiem: H.MEISEL/ proj. Hugo Meisel 1887-1966 , Niemcy, Selb, Rosenthal, po 1957

460 zł

19-02-2020
Nowość
liczba obiektów: 7022