Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7006)
patera w manierze II Cesarstwa Fraget, plater, wew. złocona, szer.22,5cm., wys.12cm. śr.14,5 cm. sygn. Fraget/N/Plaque, i orzeł dwugłowy, model nr.4185 Warszawa Fraget lata 1896-1915

1 200 zł

10-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Z. Węgliński „Warszawa”
Akwarela na papierze, sygn. p.d. „Z. Węgliński”.

Wymiary w ramie: 53x38 (48x33) cm

1 300 zł

10-02-2020
Nowość
KRZYŻAŃSKI Józef (1898 - 1987)
"Martwa natura", 1955 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany śrd. "Józef Krzyżański 1955".

Wymiary w ramie: 95x80 cm (79x63 cm).

8 500 zł

10-02-2020
Nowość
Pomocnik biurowy w skład, którego wchodzą: suszka, stojak na zapałki oraz dwa kałamarze na marmurowej postawie; brąz złocony, sygnowany.

Wymiary podstawy: 35 x 22 cm

Wysokość kałamarza: 8 cm

Wymiary stojaka na zapałki: 11x8,5x8,5 cm

2 600 zł

08-02-2020
Nowość
Zestaw ceramiki
ceramika kaszubska Necel lata 30-te XX w. wys. 12-30 cm (sztuk 12)
07-02-2020
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
srebro, pr. 3, stal; 30 szt. waga 1,41 kg. zestaw 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek do herbaty i kawy; puncowany; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni Warszawskiej, w prostokącie BW , na ostrzach stalowych: Gerlach nierdzewne.

3 500 zł

07-02-2020
Nowość
NACZYNIE NA KONFITURY MASŁO
NACZYNIE NA KONFITURY MASŁO, mosiądz posrebrzany, szkło, matowe, dekorowane ręcznie malowanymi kwiatami, plater. wys.29 cm. sz.39 cm. Europa 1 ćw. XX.

900 zł

07-02-2020
Nowość
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
PEJZAŻ ZIMOWY
Olej, płótno; wym. 98x65 cm. z ramą 115x82 cm. Sygnowany l.d.: J. Grubiński

7 800 zł

07-02-2020
Nowość
plater, drewno, wys. 19,5 cm, szer. 21 cm. i 12 cm. sygn.; w owalu WARSZAWA/NORBLIN & Co Warszawa lata 80-te XIX w.

1 100 zł

07-02-2020
Nowość
liczba obiektów: 7006