Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7006)
BEREZOWSKA Maja (1898 - 1978)
„Kochankowie”, 1955 r.
Akwarela, tusz na papierze, sygn. l.d. „Maja Berezowska 55”.

Wymiary w ramie: 36x28 cm

3 800 zł

12-02-2020
Nowość
„Baca z owcami”
Olej na płycie, sygn. p.d. „Z. Kaczówka”.

Wymiary w ramie: 32x42 (24x35 cm)

2 900 zł

12-02-2020
Nowość
CUKIERNICA SECESYJNA, Niemcy, WMF, ok.1900 r.
plater na stopie cynowym britannia, złocona wewnątrz, wym.13x17x12 cm. dekorowana plastycznym motywem kwiatów irysu. Puncowanie: WMFB I/0 OX R. Niemcy,Württembergische Metallwarenfabrik secesja

1 300 zł

11-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
plater na stopie cynowym britannia, dekorowany plastycznym motywem kwiatów irysu, wym. 20x23,5x24 cm. Puncowanie: WMFB I/0 OX R. Niemcy, Württembergische Metallwarenfabrik secesja

1 300 zł

11-02-2020
Nowość
KRZYŻAK Mieczysław (1914-1984)
Powrót z polowania
olej, płótno
wymiary: 50 x 80 cm
wymiary z oprawą: 64,5 x 94,5 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
11-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
olej, płótno
wymiary: 42 x 71 cm
wymiary z oprawą: 55,5 x 84,5 cm

11-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
Góral , 1929
olej, tektura
wymiary: 37 x 27,5 cm
wymiary z oprawą: 34 x 43 cm

11-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)
„Portret chłopa ”, 1937 r.
Akwarela na papierze, sygn. p.d. „W. Wodzinowski 1937”.

Wymiary w ramie: 36x28 cm

2 900 zł

11-02-2020
Nowość
PADEREWSKA-JAŹWIŃSKA Zofia (1902 Stara Wieś k. Warszawy - 1969 Warszawa)
KWIATY W WAZONIE
olej, płótno, wym. 62x50 cm.(z ramą67x55 cm.), sygnowany l.d. Z. Paderewska Jaźwińska

2 200 zł

10-02-2020
Nowość
liczba obiektów: 7006