Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6756)
Cyna srebrzona, szkło, wys. 22 cm., śr. szkła. 26cm Puncowana: w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki B.HENNEBERG WARSZAWA, oraz nr. modelu 3218 Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1900r.

1 300 zł

11-12-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Kufel srebro-1400 gr-Austro-Węgry połowa XIX w
Kufel srebrny ( waga 1400 gr)
Austro -Węgry -połowa XIX w
Wysokość 25 cm
Średnica podstawy 11,5 cm

12 000 zł

11-12-2018
Nowość
Salon Sztuki Antyki Wrocław
NOWICKI Jan Marian (1876-1955)
Puk puk w okieneczko
olej na desce, 49x39cm, sygnowany lewy dolny: Marian Nowicki

Więcej prac o zbliżonej tematyce w galerii MalarstwoPolskie.pl
( www.MalarstwoPolskie.pl) tel.(22)4233333

3 900 zł

11-12-2018
Nowość
Malarstwopolskie.pl
WOLSKI Jan (XIX/XX w.)
W drodze, k. XIX w.
Olej na desce mahoniowej, sygnowany pd. "J.Wolski".
Wymiary w ramie: 31x44 cm (20x32cm).

3 900 zł

10-12-2018
Nowość
WOLSKI Jan (XIX/XX w.)
Napad wilków
Olej na desce mahoniowej, sygnowany ld. "J.Wolski".

3 900 zł

10-12-2018
Nowość
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
Pejzaż zimowy
Pejzaż zimowy nad rzeką , olej na płótnie, wym. 65 x 50 cm. ( 80x65 cm.) sygnowany p.d.: K. Mackiewicz

4 800 zł

10-12-2018
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Chaty na skraju wsi w zimową noc
Olej na płótnie, sygnowany lewy dolny: Wiktor Korecki

Kolekcja prac Wiktora Koreckiego
do kupienia na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
10-12-2018
Nowość
Malarstwopolskie.pl
paterka wz. cebulowy (Zwiebelmuster), porcelana, kobalt, wym.30x20,5xt cm. Sygnowana kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze i 32, wyciskiem 773/128/A, Miśnia, Państwowa Manufaktura Porcelany, XIX w.

1 200 zł

10-12-2018
Nowość
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018
Nowość
/751
liczba obiektów: 6756