Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6880)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Piwonie w wazonie, l. 50. XX w.
olej/płótno, wymiary 61 x 46 cm sygnowany p.d.: Dominik

11 500 zł

20-04-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
Olej, tektura, wym. 32x25cm. (38x31cm.) Sygnowany p. d.: Trzeszczkowski

3 800 zł

20-04-2019
Nowość
Dzwonek hotelowy
brąz złocony II poł XIX w. wys. 8 cm śr. dołu 9 cm

1 200 zł

19-04-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Paterka
podstawa: srebro pr 800 waga 300 g; szkło szlifowane

2 000 zł

19-04-2019
Nowość
Torebka
srebro pr. 800 waga 135 g

600 zł

19-04-2019
Nowość
Cukiernica
srebro waga 300 g ok. 1900 rok wys. 8,5 cm dł. 14 cm szer. 20 cm

2 500 zł

19-04-2019
Nowość
Figurka dziewczynki
porcelana Ćmielów projekt: B. Marcinka ręcznie malowana wys. 14,5 cm

700 zł

19-04-2019
Nowość
Pingwin
porcelana Wałbrzych dekoracja malowana wys. 19 cm

300 zł

19-04-2019
Nowość
Dzban do wody
art deco szkło, metal WMF wys. 24,5 cm
19-04-2019
Nowość
/765
liczba obiektów: 6880