Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6952)
Zegar kominkowy / komodowy, Empire, Francja, ok.1830 roku w całości ze złoconego, agatowanego brązu. Zegar na bardzo dobrym chodzie , wybija pełne i półgodziny. Wysokość 39 cm, podstawa o wymiarach 30 X 11,5 cm.

7 000 zł

20-06-2018
Nowość
e-antyki.com
Dzwonek stołowy, Norblin, Warszawa, przed 1918 r.
Plater, sygnowany na sercu "NORBLIN GALW WARSZAWA 1378".
Wysokość 10 cm.

750 zł

20-06-2018
Nowość
Ludovic Alleaume, Art Deco, Akt Na Płótnie
Obraz olejny na płótnie namalowany przez Ludovica Alleaume (1859 - 1941) w latach 20. XX wieku.Praca jest bardzo duża, o wymiarach 133 x 115 cm, w świetle ramy 115 x 97 cm. Rama drewniana, oryginalna. Sygnatura artysty widoczna w prawym dolnym rogu (foto)

7 900 zł

20-06-2018
Nowość
e-antyki.com
porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys.26cm., sygn.; kobaltem pod koroną MZ i czarny Dresden Dec. Ogrodniczka Niemcy, Volkstedt, (Turyngia), fabryka porcelany Muller&Co lata 1907-1949

650 zł

20-06-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Baletnica orientalna porcelanowa Schaubach-Kunst
porcelana, farby naszkliwne, farby matowe , złocona, wys. 16 cm. sygn. zielenią chromu druk: w labrach, pod korona napis: SCHAU/ BACH/ KUNST/ skrzyżowane poziomo kreski z kropką poniżej wycisk 1047/R. Niemcy, Wallendorf (Turyngia), Porzellanfabrik Schauba

490 zł

20-06-2018
Nowość
REYZNER Mieczysław (1861 - 1941)
Portret dziewczyny
Olej na płótnie, sygnowany pg. "Mieczysław Reyzner".

Wymiary w ramie: 52x40 cm (40x30 cm).

6 900 zł

20-06-2018
Nowość
STEINHARDT Jakob (1887-1968)
Portret mężczyzny , 1927
obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym. 125 x 100 cm, sygnowany i datowany l/d.. Oprawiony w oryginalna ramę z epoki.

16 000 zł

19-06-2018
Nowość
Antykwariat Garbary
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zachód słońca
Olej na dykcie, sygnowany pd. "W.KORECKI"
Wymiary w ramie: 68x88 cm (50x70 cm).

6 900 zł

19-06-2018
Nowość
porcelana,1 talerz śr.26 i 6 talerzyków 15,5 cm. sygn. zielonym drukiem: dwugłowy orzeł pod koroną , nad którą litery A Z, pod orłem półkoliście: CHECHOSLOVAKIA , wycisk:933/15 .Czechy, Altrohlau (Stara Role), Porzellanfabrik Moritz Zdekauer, po 1938r.

450 zł

19-06-2018
Nowość
/773
liczba obiektów: 6952