Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7361)
Paterka w formie gwiazdy, 2 poł. XX w.
szkło sodowe, formowane ręcznie, barwione w masie, 10 x 23 cm
ID: 46386

200 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Lampa naftowa, XIX/XX w.
szkło, mosiądz, 84 x 42 cm
obudowa mosiężna, klosz z białego szkła
ID: 495

800 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Figurka głuszca, Eichwald, około poł. XX w.
porcelana, wys. 20 cm
sygnowany na spodzie kobaltowym znakiem wytwórni pod glazurą, wycisk: '1516'
dekoracja malowana pod glazurą
ID: 29911

1 500 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Figura - 'Umierający łabędź', Rosenthal... , 1920
porcelana, 16 x 29 x 14 cm
na dnie podstawy stempel z koroną, napisem 'Rosenthal | Selb - Bawaria' oraz wyciśnięty nr: 'K 545', a także odręcznie, czernią pisane nazwisko malarza 'Geigenmuller'
ID: 30149

3 600 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Plakieta z kobietą w kapeluszu, XX w.
biskwit, 14 x 9 cm
ID: 21862

200 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Koszyk z postacią kobiety, pocz. XX w.
biskwit, 27 x 28 cm
sygnowane na spodzie: 'ROYAL VIENNA | WAHLISS' | wycisk: '1741', napis: 'T. 927'
dekoracja malowana
ID: 29843

1 200 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Figura lutnistki, Chelsea , Anglia, 1749-1769
porcelana, 30 x 20 cm
sygnowana z boku na podstawie znakiem wytwórni - kotwica malowana złotą farbą na glazurze
dekoracja malowana
ID: 29818

4 800 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Mapnik, 2 ćw. XX w.
skóra, 22 x 18 cm
Mapnik skórzany, zapinany na trzy zatrzaski, wewnątrz bezbarwne pleksi, dł. paska: 92 cm.
ID: 21859

300 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Komplet do konfitur (dla 6 osób), około poł. XX w.
szkło, 8 x 22 cm
szkło prasowane, podszlifowane w kolorze łososiowym, w komplecie: jedna duża salaterka o wymiarach: 8 x 22 cm i sześć małych salaterek o wymiarach: 5 x 13 cm
ID: 30197

1 000 zł

19-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
/818
liczba obiektów: 7361