Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6849)
Sofa Biedermeier około 1850 rok
Sofa Biedermeier około 1850 rok masyw i fornir mahoń .
240 cm długość .
Stan przed renowacją

8 500 zł

26-03-2019
Nowość
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
Serwetnik, Fraget, Polska, 1930 r.
Serwetnik; plater sygnowany.

Wymiary: 9x14x4 cm

350 zł

26-03-2019
Nowość
BROSZKA Z GRANATAMI XIX/XXw.
Brosza Metal złocony, granaty fasetowane, śr. 45 mm, waga całkowita. 12,2 g. XIX/XX w.

800 zł

26-03-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Bola do ponczu z 12 koszyczkami
Mosiężna, posrebrzana bola zdobiona stylizowanym, reliefowym ornamentem floralnym. Komplet uzupełniają : 12 mosiężnych koszyczków ze szklankami i duża okrągła taca. Początek XX w.
26-03-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
BRANSOLETA ZŁOTA Z GRANATAMI
bransoletka złota pr.333, granaty fasetowane, śr. 6 cm. otwierana , waga całkowita. 6,85 g

800 zł

26-03-2019
Nowość
Naczynie na wonności; porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

990 zł

26-03-2019
Nowość
"Portret mężczyzny"
ołówek, papier 30 x 25 cm napis na odwrociu: rysował Wojtkiewicz
25-03-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
GLADENBECK Hermann (1827 - 1918)
Gladiator, Niemcy pocz. XX w.
Brąz synowany.

Wymiary: 15x18 cm

650 zł

25-03-2019
Nowość
Pierścionek srebrny z malachitem 30 LAT ORNO
Pierścień srebrny.,malachit, srebro próby 3,; waga 7,3 g. wym. 23x15 mm. Roz.16 cechowane; w prostokącie ORNO i W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 . Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO (czynna 1949-1989), ok.1979

300 zł

25-03-2019
Nowość
/761
liczba obiektów: 6849