Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6849)
KLIMEK Ludwik (1912-1992)
Taniec
Olej na papierze, sygnowany p.d. „Klimek”.

Praca inspirowana obrazem Henriego Matisse’a, o tym samym tytule.

Wymiary w ramie: 52x60 cm (40x50 cm)

7 500 zł

21-09-2018
Nowość
Sztućce do serwowania lodów, Wilhelm Brehm,... , 1900
Para secesyjnych sztućców do serwowania lodów w oryginalnym etui.

Srebro pr. 800, złocone.

Długość: 27 cm

Waga: 150 gram

950 zł

21-09-2018
Nowość
Rafał Wojtych "Dziewczyna przy oknie", ok. 1914 r.
Rysunek ołówkiem na papierze, sygnowany pd. "Rafał Wojtych"
Wymiary w ramie 40x32 cm (26x22 cm).

450 zł

20-09-2018
Nowość
Rysunek ołówkiem na papierze, sygnowany pd. "Rafał W."

450 zł

20-09-2018
Nowość
Bomboniera - Huta Szkła Niemen, J. Stolle
Bomboniera w stylu art - deco, z białego szkła prasowanego, dekorowana ornamentem geometrycznym; okres międzywojenny.
20-09-2018
Nowość
Silesia Art Antyki
CHLEBUS Józef (1893 Rudze -1945 Melk (oddział obozu Mauthausen-Gusen))
LAS IGLASTY W ŚNIEGU
Zima olej na tekturze, 47 x 67 cm, (z ramą 57x77 cm.)sygnowany p.d. "Chlebus", na odwrocie porzucony zarys pejzażu

4 700 zł

20-09-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Zestaw do przypraw, Joseph Rodgers & Sons,... , 1880
Kabaret do przypraw, kryształ, plater, sygnowany znakiem firmowym.

Wysokość 23 cm.

990 zł

20-09-2018
Nowość
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Przejazd oddziału wojsk księstwa duktem leśnym , 1928
olej na tekturze, 51x71, sygn.p.d.
19-09-2018
Nowość
ART DECORUM - sztuka współczesna
Patera srebro sterling Wallach
Paterka koszyk, srebro pr.925 waga 487gr. Śr.30 cm wys. 7,5 cm. cechowana; WALLACE, Sterling 4611-9 i grawerunek W dniu ślubuz serdecznymi życzeniami….. Rose Point XX w.

1 900 zł

19-09-2018
Nowość
/761
liczba obiektów: 6849