Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (52)
Ratusz w Poznaniu
akwaforta na papierze o wym. 27 x 19,5 (w świetle passe partout), oprawiona. Praca sygnowana monogramem na płycie l/d oraz ołówkiem p/d.

560 zł

16-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
16-08-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Bez tytułu , 2019
akryl na płótnie 50 x 50 cm / więcej prac artysty na stronie www.tabot.pl
15-08-2019
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
PETERSEN von Ritter Hans (1850 - 1914)
Bitwa okrętów gdańskich z angielskimi w 1468 r.
heliograwiura wg obrazu Hansa Petersena, na cienkim papierze naklejonym na kartonie o wym.43 x 55 cm.wyd. J.F.Lehmanna w Monachium, druk Brockhausa w Lipsku. passe-partout, oprawa. Ukazuje walkę okrętu "Piotr z Gdańska" kapitana Pawła Benekego .

400 zł

14-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
STACHIEWICZ Piotr (1858-1938)
Portret modlącego się żyda , 1880
Obraz Piotra Stachiewicza "Portret modlącego się żyda (Św. Józef ?)"ołówek papier Sygnowany lewy dół datowany lewy dół 80' wymiary szerokość 55,5 cm wysokość 66 cm po konserwacji
14-08-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
Mokradła
Obraz Zygmunta Józefczyka "Mokradła" olej płótno sygnowany lewy dół wymiary 33 cm wysokość 40.5 cm szerokość
14-08-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Wesele Krakowskie , 1936
Obraz Jerzego Kossaka " Wesele Krakowskie " olej sklejka sygnowany prawy dół datowany 936 prawy dół wymiary szer 78 na 53 cm
14-08-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
Pościg , 1920
Obraz Wojciecha Kossaka "Pościg" sygnowany prawy dół datowany prawy dół 1920 rok olej / płótno / tektura wymiary 49 cm wysokość 67 cm szerokość na odwrocie atest profesora Zygmunta Rozwadowskiego stwierdzający autentyczność obrazu
14-08-2019
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
BĄK Karol (ur. 1961)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
14-08-2019
Nowość
/6
liczba obiektów: 52