Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (128)
Korpus z odciśnietym z formy reliefem kwiatowym. Szkło bezbarwne częściowo matowane, jasno różowe (Kolor Rozalinowy), Wysokość: 29,5 cm. Numer katalogowy 1307. Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. XX w. RZADKOŚĆ

2 200 zł

15-10-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Wazon J. Stolle Niemen, lata 30-te XX w. tzw. „cichodmuchany”, Kolor miodowy., matowany. Wysokość: 16,5 cm. Numer katalogowy 1309. RZADKOŚĆ Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. XX w.

1 500 zł

15-10-2019
Nowość
kolor rozalinowy., matowany. Wysokość: 16,5 cm. Numer katalogowy 1309. RZADKOŚĆ Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. XX w.

1 600 zł

15-10-2019
Nowość
MAPA KOLEJOWA EUROPY , 1847
Mapa połączeń kolejowych w Europie " Specjal Karte/auf dem europaichen Continente/ausgefuhrten im Bau begriffennen u. projectirten/Eisenbahnen./1847. Litografia na papierze podklejonym na płótnie o wym. 49 x 64 cm, wyd. i edycja Fischer in Cassel.

400 zł

15-10-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Pierścionek ręcznie wykonany, ażurowy, złoto, próba 3, waga. 11,54 g, kuncyt ,rozmiar 16, wym. 20x24 mm. cechowany; znaki WARMETU, 3, głowa rycerza i W , cecha probierni Warszawskiej lata 1963-1986.

1 550 zł

15-10-2019
Nowość
Pierścionek ręcznie wykonany, ażurowy, złoto, próba 3, waga. 11,04 g, aleksandyt ,rozmiar 17, śr.18 cm., wym. 23x20 mm. cechowany; znaki WARMETU, 3, głowa rycerza i W , cecha probierni Warszawskiej lata 1963-1986.

1 550 zł

15-10-2019
Nowość
Różowy pomost , 2016
olej na płótnie 45 x 55 cm/więcej prac artysty na www.tabot.pl 606353521

23 000 zł

15-10-2019
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
korpus pękaty, zdobiony motywami wachlarzy - kwiatów, niska, wąska szyjka, szeroki wylew z wygiętą krawędzią, szkło fioletowe, "cichodmuchane" matowane, wys. 22,5 cm Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. RZADKOŚĆ kolekcjonerska

2 200 zł

15-10-2019
Nowość
Papuga, Karl Ens, po 1945 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni "ENS".

Wysokość: 25 cm

1 400 zł

15-10-2019
Nowość
/15
liczba obiektów: 128