Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (25)
Zestaw śniadaniowy, Miśnia, XX w.
Zestaw śniadaniowy składający się z trzech elementów; porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

21-08-2019
Nowość
HEKSEL Krzysztof
Bez tytułu (#58) , 2018
Obraz olejny na płycie Krzysztofa Heksla "Bez tytułu (#58)" rozmiar 112 cm x 98 cm, sygnowany na rewersie obrazu K. Heksel

12 000 zł

21-08-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Spokój niezwyciężonego , 2018
"Spokój niezwyciężonego" autor Tomasz Sętowski, olej na płótnie, 55 cm x 40 cm, sygnowany w lewym dolnym rogu oraz na rewersie obrazu.

27 000 zł

21-08-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
paterana trzech nóżkach, srebro, pr.800 wys.13 cm. śr.34 cm. waga 947 g. ręcznie kuty puncowany; półksiężyc, korona , 800 i znak warsztatowy, HANDGEHAMMERT. Niemcy, Schwabisch Gmünd, firma Hugo Bohm po 1888r.

3 800 zł

21-08-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Tantalus, Francja, XIX w.
Francuski barek podróżny z czterema karafkami i 16 kieliszkami. Skrzynia zdobiona intarsjami z drewna, szylkretu oraz macicy perłowej, zamykana na kluczyk, pokrywa unosi się do góry, a następnie składa się umożliwiając otwarcie skrzydeł bocznych.

5 900 zł

21-08-2019
Nowość
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
21-08-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
Wiaderko. Szkło okute w srebro próby 925; wys.13 cm; śr 11,5 cm. puncowany; półksiężyc, korona , 925 Sterling i znak warsztatowy. Niemcy Gebrüder Kühn - Schwäbisch Gmünd, po 1888 r.

480 zł

20-08-2019
Nowość
SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)
Drzewo , 1995
akwarela, papier
31,5 x 23 cm
Więcej informacji na stronie Galerii Sztuki ATTIS: www.galeria-attis.pl
20-08-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Suche kwiaty , 1994
55 x 38,5 cm
olej, płótno
20-08-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
/3
liczba obiektów: 25