Galeria Sztuki FOX
ul. Powstańców 10
40-040 Katowice
32 608 63 71
fox@galeriafox.pl
pon. - pt.: 10:00 - 17:00
sob.: 11:00 - 14:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (90)
BERDYSZAK Jan (1934 Zawory - 2014 Poznań)
bez tytułu , 1987
13-06-2019
Nowość
"Klopsztanga" , 2018
13-06-2019
Nowość
ŻYWIECKI Aleksander
"Styczniowa noc"
13-06-2019
Nowość
"Tancerka w tiulowej spódnicy" , 2018
13-06-2019
Nowość
SÓWKA Erwin (ur. 1936)
"Szczęść Boże" , 2018
13-06-2019
Nowość
SÓWKA Erwin (ur. 1936)
"Madona z Nikiszu" , 2019
13-06-2019
Nowość
STOKFISZ-DELARUE Jan
"DEPOT NICOLAS" , 2019
13-06-2019
Nowość
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
bez tytułu
Serigrafia na papierze Rafała Olbińskiego o wym. 45x62 cm (w świetle passe-partout ) , praca sygnowana przez autora A.P (Artist Proof) 3/3
10-06-2019
Nowość
bez tytułu
Serigrafia na papierze Rafała Olbińskiego o wym. 62x45 cm (w świetle passe-partout ) , praca sygnowana przez autora A.P (Artist Proof) 3/3
10-06-2019
Nowość
bez tytułu
10-06-2019
Nowość
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
"Wizyta" , 2019
Obraz Jacka Rykały "Wizyta", olej , collage na desce (2019)
10-06-2019
Nowość
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
"Sąsiadka" , 2017
Kolejny obraz prof. Jacka Rykały, olej collage z 2017r.
10-06-2019
Nowość
Zamyślona. Powrót ze Szwecji , 2016
27-10-2017
Oktober / 2016 , 2016
27-10-2017
"Zwoje z Herkulanum" , 2017
02-01-2019
SOBOTA Adam
Zegar słoneczny , 2016
08-03-2017
ŻYWIECKI Aleksander
Las w śniegu , 2016
Aleksander Żywiecki, "Las w śniegu", olej na płótnie, 16x46 cm, 2016 r.
05-10-2016
ŻYWIECKI Aleksander
Las o zmierzchu , 2017
27-10-2017
RZEPKA Allan (ur. 1940r.)
"Autoportret w pracowni" , 1999
21-11-2018
BOROWSKI Andrzej (ur. Żywiec 1969 r.)
Martwa natura - Grana ...ty , 2016
08-09-2016
Cannes - południe , 2015
olej na płótnie, 58x66 cm, 2015
25-02-2016
KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)
Katowice , 2014
27-10-2017
KARPOWICZ-WESTNER Anna (ur. 1951 Kraków)
Słoneczny dzień , 2008
22-12-2016
JURKOWSKA Beata (1957 - 2015)
"Przed burzą"
30-05-2019
FALKOWSKA-ADAMIEC Dorota (ur. 1940)
Św. Michała Archanioła , 2018
01-03-2018
/4
liczba obiektów: 90