Galeria Sztuki Kolory
ul. Dąbrowskiego 13
42-200 Częstochowa
504 39 38 90
kontakt@galeriakolory.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (35)
PAMELA RYŚ -AMALTHEA , 2018
obraz,akryl,płótno, 120 x 100 cm,
15-06-2018
LESZEK ŻEGALSKI ''Mylące przesłanie '' , 2016
olej,płótno,130 x 210 cm,sygnowany
31-07-2018
JUSTYNA WARWAS ORGANICZNOŚĆ
obraz,olej,płótno , 80 x 80 cm
15-06-2018
PATRZYK Adam (ur. 1965)
SCENA , 2017
olej ,płótno, 30 x 30 cm Adam Patrzyk 2017 r.
02-05-2018
PATRZYK Adam (ur. 1965)
Obraz.olej,płótno , 2017
obraz,olej,płótno , autor Adam Patrzyk
06-09-2018
FRĄCZEK Bartosz (ur.1974r. Częstochowa)
NOSOROŻEC , 2008
obraz ,olej,płótno,70 x 100 cm
15-06-2018
KOBIETA Z DUDKAMI , 2015
olej,płótno,100 x 80 cm,autor Bartosz Frączek
30-03-2018
Dziewczyna z papugą i kameleonami , 2011
olej,płótno,100 x 80 cm,autor;Bartosz Frączek
30-03-2018
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
KARNAWAŁ KWIATÓW , 2013
Obraz,olej ,płótno,114 x 130 cm
10-04-2019
Nowość
PALA Dariusz (ur. 1967, Częstochowa)
WIDOK NA RZEKĘ , 2018
obraz,akryl,płótno,technika mieszana 150 x 100 cm
15-06-2018
Rzeźba,stal. , 2017
Rzeźba,stal ,cykl Rzeka ,katalogowana,autor Dariusz Pala,osadzona na postumencie ze stali.
01-12-2017
Obiekt malarski , 2017
Cykl Rzeka,obiekt malarski 100x37 cm,akryl,drewno,2017 r. autor Dariusz Pala,obiekt katalogowany.
01-12-2017
Obiekt malarski
Obiekt malarki skonstruowany ze sklejonych ze sobą desek,olej,szer ;150 cm,wys;100 cm,obiekt katalogowany,wystawiany min MGS Częstochowa,PKOL Galeria -1 Warszawa.
30-11-2017
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Kura w fasoli , 1973
Cykl ; Moi bohaterowie, tytuł - 'Kura w fasoli'' 1973r. papier,technika mieszana 53 x 37 cm,praca opisana na odwrocie.
30-10-2018
AZJA
grafika,linoryt 2/20 ,70 x 86 cm,autor Edward Dwurnik ,
11-09-2018
''Łysy idol' , 1978
linoryt,papier,''Łysy idol 1978 r. 1/20 ,pierwsza odbitka -wysoka wartość kolekcjonerska
26-03-2018
''Idol w czapce '' , 1978
linoryt,papier,1/20 ,pierwsza odbitka -wysoka wartość kolekcjonerska
26-03-2018
JAKUBOWSKI Jakub (ur. 1980, Częstochowa)
PRZEJŚCIE PRZEZ MORZE CZARNE , 2017
obraz,olej,płótno 30 x30 cm
15-06-2018
GŁOWACKI Janusz Rafał (ur.1959)
NCHA , 2015
Olej,płótno,100x100cm,2015 r. sygnatura na odwrociu obrazu,obraz katalogowany,Wystawiany;w Muzeum Częstochowskim oraz PKOl;Galeria -1
29-11-2017
KOD PRZESTRZENI III
Obraz,olej,płótno,format 60 x 60 cm '' Kod Przestrzeni III '' 2017r. Autor Janusz Rafał Głowacki
05-09-2018
CISZA
olej,płótno,50 x 50 cm ,sygnowany na odwrocie Janusz Rafał Głowacki
kontakt@galeriakolory.pl
11-05-2018
BEZSENNOŚĆ PRZESTRZENI , 2015
olej, płótno,sygnatura z tyłu obrazu na każdej części,obraz składa się z sześciu płócien o wymiarach 100 na 100 cm dając końcowy format 300 na 200 cm,obraz katalogowany,Wystawa Muzeum Częstochowskie,Wystawa PKOL Warszawa
kontakt@galeriakolory.pl
10-05-2018
BEZSENNOŚĆ PRZESTRZENI
obraz,olej,płótno format 100 x 100 cm, autor Janusz Rafał Głowacki,obraz katalogowany.Wystawa Muzeum Częstochowskie,Wystawa Polski Komitet Olimpijski ;Galeria -1 Warszawa .
06-09-2018
KWECLICH Jarosław (ur. 1957 r.)
BLASK , 2018
obraz,olej,płótno , 100 x 100 cm
15-06-2018
BĄK Karol (ur. 1961)
EFEKT MOTYLA , 2017
olej,płótno,70 x 50 cm,autor Karol Bąk
30-03-2018
liczba obiektów: 35