ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (762)
Figura Ptaka , Hutschenreuther, G.GRANGET XX w.
Porcelana malowana podszkliwnie;, szkliwiona, wys. 23,5 cm. Sygn: w owalu kroczący w lewo lew i data1814 stempel zielony podszkliwnie: HUTSCHENREUTHER / GERMANY / KUNST ABTEILUNG |4, wycisk w masie porcelanowej z sygnaturą artysty: G.GRANGET

950 zł

19-02-2020
Nowość
Figurka porcelanowa gila , Rosenthal, po 1957
Porcelana, farby podszkliwne, wys. 9 cm. Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / GERMANY / handgemalt; wyciskiem: 1244 , Niemcy, Selb, Rosenthal, po 1957

460 zł

19-02-2020
Nowość
Porcelana, farby podszkliwne, wys. 9 cm. Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / GERMANY / handgemalt/R; wyciskiem: H.MEISEL/ proj. Hugo Meisel 1887-1966 , Niemcy, Selb, Rosenthal, po 1957

460 zł

19-02-2020
Nowość
zestaw 6 szt. srebro, pr. 3, dł. 16,3 cm. waga. 191 g. cechowana; srebro pr. 3, złotnik A.Lewkowicz. złotnik A.Lewkowicz, cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany i 4 oraz E. Austria Galicja, Kraków lata 1866-1872

600 zł

17-02-2020
Nowość
zestaw 6 szt. srebro, pr. 3, dł. 14,5 cm. waga 195 g. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej z lat 1932-1963 oraz WWS. Warszawska Wytwórnia Sreber, lata 1945-1963 wzór Francuski

550 zł

17-02-2020
Nowość
zestaw 6 szt. srebro, pr. 3, dł.15 cm. waga 241g. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej z lat 1932-1963 oraz WWS. Warszawska Wytwórnia Sreber, lata 1945-1963

650 zł

17-02-2020
Nowość
NEHRING Maciej (1901-1977)
Pejzaż wiosenny
Leśna droga akwarela, papier, wym. 47 x 37 cm w świetle passe-partout sygnowany l.d.: 'Maciej Nehring'

1 600 zł

17-02-2020
Nowość
Cyna srebrzona; wys. 14 cm., wym. podstawy 27x35 cm Puncowany: w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki B.HENNEBERG WARSZAWA, oraz nr. modelu 2007. taca secesyjna, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1900r.

1 300 zł

17-02-2020
Nowość
TACA, Warszawa, Norblin, 1850 r.
fornir mahoń, plater na miedzi, wym. 66,6 z uchem 75x 52 cm. Z dwoma uchwytami, z drewnianym lustrem, kołnierz dekorowany winną latoroślą, Puncowanie: w owalu Warszawa / Norblin / & Co 1850 naprawiana Warszawa, Norblin, 1850 r.

2 000 zł

13-02-2020
Nowość
GRZYMS Stanisław
Portret dziewczyny, ok. 1930
Stanisław GRZYMS Portret dziewczyny, ok. 1930 pastel, papier,wym. 47 x 62 cm,(z ramą55x70 cm.) sygn. p.d.: Grzyms Portret kobiety w chuście

1 200 zł

13-02-2020
Nowość
Bransoletka srebrna ORNO lata 1963-1986
srebro próby 3,; waga 25,4 g. dł. 20 cm. sz. 18 mm. cechowane; w prostokącie ORNO i W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 . Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO (czynna 1949-1989),lata 1963-1986

450 zł

13-02-2020
Nowość
CUKIERNICA SECESYJNA, Niemcy, WMF, ok.1900 r.
plater na stopie cynowym britannia, złocona wewnątrz, wym.13x17x12 cm. dekorowana plastycznym motywem kwiatów irysu. Puncowanie: WMFB I/0 OX R. Niemcy,Württembergische Metallwarenfabrik secesja

1 300 zł

11-02-2020
Nowość
plater na stopie cynowym britannia, dekorowany plastycznym motywem kwiatów irysu, wym. 20x23,5x24 cm. Puncowanie: WMFB I/0 OX R. Niemcy, Württembergische Metallwarenfabrik secesja

1 300 zł

11-02-2020
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
secesja, stop cynowy, Britannia Metal, szkło przeźroczyste, szlifowane, wys. 15 cm, szer. 39,5 cm, głęb. 14 cm. stop metali srebrzony cechowany PLEWKIEWICZ /WARSZAWA , I / O, /B, model nr 252, WMF. Polska Warszawa, Roman Plewkiewicz&Co lata 1886 - 1939.

2 800 zł

21-11-2019

1 100 zł

12-09-2016
Kobieta z kwiatem lotosu, brąz patynowany wys. 24 cm. śr. podstawy 15 cm. Sygn. na podstawie: A. Clerget, na postumencie stempel zakładu odlewniczego: SIOT - DECAUVILLE FONDEUR PARIS i wycisk A72 .

2 900 zł

29-01-2020

1 600 zł

16-01-2019
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018
srebro pr.84, waga.587 g. wym.21x38 cm, cechowany; Radke, cecha probierni warszawskiej z monogramem Józefa Sosnkowskiego OC. i datą 1877, 84, dwugłowy orzeł, w prostokątach- próba srebra i znak probierni warszawskiej

3 800 zł

02-12-2019

1 100 zł

15-03-2018

800 zł

02-04-2019

550 zł

02-04-2019
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878

2 200 zł

08-12-2018
Świecznik srebrny Berlin, lata 1820 – 1830

2 300 zł

23-01-2019
/31
liczba obiektów: 762