CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1155)
KRYCH Henryk (1905-1980)
„Kwiaty na oknie”
Olej na płótnie, sygnowany na odwrocie „AUTOR HENRYK KRYCH TYTUŁ: „KWIATY NA OKNIE” WYMIAR 41X33 CM TECH. OLEJ”.

Wymiary w ramie: 67x73 cm (41x33 cm)

2 800 zł

18-09-2019
Nowość
„Chłopiec w drodze”, XIX/XX w.
Olej na desce, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 45x35 cm (33x23 cm)

2 900 zł

16-09-2019
Nowość
„Pies z kogutem”, 1895 r.
Olej na płótnie, sygn. i datowany ”O.H. 1895”.

Wymiary: 40x46 cm (26x32 cm)

3 900 zł

16-09-2019
Nowość
Wizytownik, Niemcy, ok. 1909 r.
Wizytownik z onyxu z dekoracją staroegipską, kaboszony z kamieni naturalnych, perły, mosiądz.

Nagroda w regatach, Monachium, 1909 r.

Wysokość: 23 cm

Średnica: 33 cm

2 900 zł

13-09-2019
Nowość
Kosz srebrny, Moskwa, ok. 1815 r.
Kosz empirowy, srebro złocone, giloszowane, pr. 84, znak złotnika cyrylicą "ML"

Wymiary: 10x19x17 cm

Waga: 514 g

9 900 zł

13-09-2019
Nowość
Rzeźba, Bali, II poł. XX w.
Palisander indonezyjski.

Wysokość: 103 cm

2 300 zł

12-09-2019
Nowość
Kość rytowana, barwiona.

Długość: 34 cm

990 zł

12-09-2019
Nowość
GILOT Francoise (ur. 1921, Neuilly-sur-Seine)
“Portret kobiety”
Litografia, sygnowana l. d. „Françoise Gilot”.

Wymiary w ramie: 76x89 cm (50x62 cm)

4 700 zł

11-09-2019
Nowość
Miniatura, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, oprawiona w ramkę z mosiądzu.

Wymiary: 9x6 cm

1 800 zł

11-09-2019
Nowość
WĄSOWICZ Rafał (1867-1944)
"Snopki w śniegu", 1938 r.
Olej na sklejce, sygnowany i datowany pd. "Rafał Wąsowicz 1938".

Wymiary w ramie: 74x61 cm (58x48 cm)

9 900 zł

10-09-2019
Nowość
KANT Richard
„Jesienna aleja”
Olej na kartonie, sygn. p.d. „Richard Kant”.

Wymiary w ramie: 92x75 cm (78x60cm)

9 900 zł

10-09-2019
Nowość
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
"Stare Miasto w Warszawie"
Akwarela na papierze, sygn. p.d. "M.Puchalski".

Wymiary w ramie: 20x16 cm (14x10 cm)

750 zł

09-09-2019
Nowość
Termometr, Francja, XX w.
Brąz cyzelowany.

Wysokość: 21
Obiekt został sprzedany

300 zł

09-09-2019
„Łyżwiarka”, początek XX wieku
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z marmuru. Sygnatura nieczytelna. Rzeźba w stylu wyrobów wiedeńskich.

Wysokość: 20 cm
Obiekt został sprzedany

1 500 zł

21-12-2018
„Warszawa”
Akwarela na papierze, sygn. l.d. nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 44x55 cm (29x39 cm)

950 zł

05-08-2019
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Chłopiec z koszem jagód”, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 12 cm

2 200 zł

26-06-2019
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, Bourdois & Bloch, Paryż, 1887-1900
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 13x44x26 cm

2 800 zł

02-05-2019
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, Royal Dux, 1900 r.

Wymiary: 20x30x13 cm

2 500 zł

13-08-2019
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera secesyjna, Niemcy, ok. 1909 r.
Żardiniera srebro pr. 800, szkło bezbarwne, sygnowana.

Szerokość 35 cm, wys. 13 cm.

4 500 zł

17-08-2018
Srebro, puncowane, szkło bezbarwne, cięte w rozetę.
Wymiary 29x20x10 cm.

4 300 zł

23-07-2018
/47
liczba obiektów: 1155