CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1225)
Lustro, Norblin, Warszawa, XIX w.
Lustro toaletowe uchylne z mahoniowym zapleckiem, plater sygnowany.

Wymiary: 40x29x9 cm

Wymiary lustra: 18x23 cm

1 500 zł

20-02-2020
Nowość
Żardiniera, Norblin, Warszawa, XIX w.
Szkło kryształowe, cięte, szlifowane w oprawie platerowej; sygnowane.

Wysokość: 12 cm

Średnica: 18 cm

1 800 zł

20-02-2020
Nowość
Pojemnik na biszkopty, Francja, XIX/ XX w.
Pojemnik na ciastka z talerzem; szkło cięte, szlifowane, okute w srebro.

Wysokość: 13 cm

Średnica pojemnika: 14,5 cm

Średnica talerza: 24 cm

2 300 zł

19-02-2020
Nowość
Pudełko na ciastka, Anglia, XX w.
Dekoracyjna, dwukomorowa biszkoptownica, zdobiona motywem roślinnym; plater.

Wysokość: 27 cm

Szerokość (po rozłożeniu): 37 cm

1 200 zł

19-02-2020
Nowość
Cukiernica, Berlin, Niemcy, XIX w.
Prostokątna cukiernica skrzynkowa, wsparta na czterech lwich łapach. Zamykana na kluczyk. Nakrywa zwieńczona pełnowymiarowa figurką lwa. Srebro pr. 12, puncowane.

Wymiary: 7x14x9 cm

Waga: 395 g

5 500 zł

18-02-2020
Nowość
Talerz dekoracyjny, Rosenthal, 1929 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Średnica: 30 cm

1 200 zł

17-02-2020
Nowość
Wazon Art Deco, Huta Józefina, ok. 1930 r.
Wazon szklany, barwiony w masie, cięty.

Wysokość 22 cm, średnica 20 cm.

1 200 zł

15-02-2020
Nowość
Wazon kryształowy, Warszawa, po 1945 r.
Wazon kryształowy w oprawie srebrnej.

Wytwórnia Wyrobów Srebrnych w Warszawie, cecha z lat 1945-63

Wysokość 26 cm

850 zł

15-02-2020
Nowość
Talerz dekoracyjny, Miśnia, XIX w.
Porcelanowy, ażurowy talerz dekoracyjny, ręcznie malowany, sygnowany znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Średnica: 24 cm

750 zł

14-02-2020
Nowość
Puzderko, Rosenthal, ok. 1950 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo srebrzona, sygnowana.

Wymiary: 4x10x10 cm

650 zł

14-02-2020
Nowość
BRACH Józef
„Zamieć”
Akwarela na papierze, sygn. p.d. „J.Brach”.

Wymiary w ramie: 55x68 (33x47 cm)

1 900 zł

13-02-2020
Nowość
KRZYŻAK Mieczysław (1914-1984)
"Zaloty ułana"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "M. Krzyżak"

Wymiary w ramie: 61x80 cm (50x70 cm)

4 400 zł

13-02-2020
Nowość
BEREZOWSKA Maja (1898 - 1978)
„Kochankowie”, 1955 r.
Akwarela, tusz na papierze, sygn. l.d. „Maja Berezowska 55”.

Wymiary w ramie: 36x28 cm

3 800 zł

12-02-2020
Nowość
„Baca z owcami”
Olej na płycie, sygn. p.d. „Z. Kaczówka”.

Wymiary w ramie: 32x42 (24x35 cm)

2 900 zł

12-02-2020
Nowość
WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)
„Portret chłopa ”, 1937 r.
Akwarela na papierze, sygn. p.d. „W. Wodzinowski 1937”.

Wymiary w ramie: 36x28 cm

2 900 zł

11-02-2020
Nowość
„Warszawa”
Akwarela na papierze, sygn. l.d. nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 44x55 cm (29x39 cm)

950 zł

05-08-2019
„Pies z kogutem”, 1895 r.
Olej na płótnie, sygn. i datowany ”O.H. 1895”.

Wymiary: 40x46 cm (26x32 cm)

3 900 zł

16-09-2019
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 15 cm

4 900 zł

22-11-2019
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Chłopiec z koszem jagód”, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 12 cm

2 200 zł

26-06-2019
„Chłopiec w drodze”, XIX/XX w.
Olej na desce, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 45x35 cm (33x23 cm)

2 900 zł

16-09-2019
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, Royal Copenhagen Aluminia, ok. 1920 r.
Ręcznie malowana fajansowa żardiniera, sygnowana „Eremitage Köbenhavn”

Średnica: 24 cm

Wysokość: 11 cm

790 zł

28-10-2019
Żardiniera, Japonia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana.

Wymiar: 32x42x14 cm

1 990 zł

25-09-2019
/49
liczba obiektów: 1225