Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (500)
Wazonik
szkło Lalique wys. 12,5 cm
20-07-2019
Nowość
Bombonierka
szkło iryzujące Pallme-Konig; brąz, inkrustacja srebrem wys. 6,3 cm śr. 10,5 cm
20-07-2019
Nowość
Wazon
(1900-1915) Riedel Jablonec huta Drezno szkło iryzujące, warstwowe wys. 16 cm
20-07-2019
Nowość
Wazon
szkło barwione art deco wys. 21,5 cm
20-07-2019
Nowość
Puzderko
szkło Lalique lata 20-te XX w. wys. 5 cm śr. 8,5 cm
20-07-2019
Nowość
Flakon do perfum
szkło Lalique lata 20-te XX w. wys. 14 cm (z korkiem) szer. 8,5 cm gł. 4,5 cm
20-07-2019
Nowość
Popielniczka
szkło Lalique lata 20-te XX w. wys. 3,5 cm śr. 14 cm
20-07-2019
Nowość
Wazon
szkło cichodmuchane Francja lata 20-te XX w. wys. 11,8 cm
20-07-2019
Nowość
Puderniczka
srebro pr. 800 śr. 8 cm
13-07-2019
Nowość
Puderniczka
srebro pr. 3 śr. 8,5 cm
13-07-2019
Nowość
Puderniczka
srebro pr. 3 śr. 8,5 cm
13-07-2019
Nowość
Puderniczka
srebro pr. 3 waga 110g szer. 8 cm gł. 8 cm wys. 0,6 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
Firma SEMIA (Dawid Siematycz) srebro pr. 2; wprasowana złota folia waga 150g szer. 11 cm gł. 7,8 cm wys. 1 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
srebro pr. 3 waga 105g szer. 9,7 cm gł. 6 cm wys. 1 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
srebro pr. 84 waga 450g szer. 10,5 cm gł. 7,5 cm wys.1 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
srebro pr. 3 waga 100 g szer. 9 cm gł. 6,8 cm wys. 1,2 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
srebro pr. 84 waga 150g szer. 11,7 cm gł. 6,7 cm wys. 1,2 cm
13-07-2019
Nowość
Żyrandol
brąz pocz. XX w. wys. 75 cm śr. 65 cm

6 500 zł

03-07-2007
Żyrandol
brąz złocony 4 ćwierć XIX w. wys. 103 cm śr. 42 cm

15 000 zł

30-11-2012
Żyrandol
brąz złocony przełom XIX/XX w. wys. 110 cm szer. 55 cm
07-10-2017
Żyrandol
brąz złocony przełom XIX/XX w. wys. 90 cm śr. 80cm

9 000 zł

23-12-2009
Żyrandol
szkło lata 50-60 XX w. dł. 54 cm śr. 55 cm

1 500 zł

30-04-2013
Żylski Jan (1882-1952)
"Płaskorzeźba" szkoła zakopiańska drewno orzechowe 45 x 30 cm
12-07-2018
Żydowscy małżonkowie, 1930
25-02-2018
Żardinierka
art deco projekt J. Keilowa mosiądz srebrzony wys. 8,5 cm śr. 13,5 cm
09-05-2019
/20
liczba obiektów: 500