CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (401)
KIRILENKO Jarosław (1913 - 1977)
"Sielski poranek" , 1952
olej na płótnie
36 x 40 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Jarosław Kirilenko 1952".

2 400 zł

21-05-2019
Nowość
BRACH Józef
"Nokturn bałtycki"
akwarela, gwasz na papierze
35 x 25 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "J. Brach".

1 500 zł

21-05-2019
Nowość
DZIEMAŃSKI Stanisław (1897-1962)
"Zakopane" , 1959
akwarela na papierze
28 x 48 cm
sygnowany i opisany w prawym, dolnym rogu: "ST. DZIEMAŃSKI | ZAKOPANE 1959".

2 200 zł

21-05-2019
Nowość
Srebrna sosjerka
srebro próby 816
12 x 26,5 x 16 cm,
waga: 602 g

1 750 zł

21-05-2019
Nowość
HOFFMANN Adam (Kraków 1918 - Kraków 2001)
"Kobieta i demon" , 1972
węgiel na papierze
35 x 50 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawy, dolnym rogu: "AH | 10 IV | 1972".

2 200 zł

21-05-2019
Nowość
HEIMIG Walter (1881 - 1955)
"Pejzaż z chmurami"
olej na płótnie
40 x 50 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Heimig".

3 800 zł

21-05-2019
Nowość
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
"Droga przez wieś"
akwarela na papierze
12,5 x 18 cm
sygnowana w lewym, dolnym rogu: "A. Setkowicz".

2 600 zł

21-05-2019
Nowość
CHEŁMOŃSKA Wanda (1891 Warszawa - 1971 Warszawa)
"Procesja"
olej na płótnie
56,5 x 85,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Chełmońska".

5 600 zł

21-05-2019
Nowość
MENKES Zygmunt Józef (Sigmund, Sigmond) (1896 Lwów -1986 Riverdale)
"Martwa natura z owocami"
olej na płótnie
65 x 55 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Menkes".

78 000 zł

21-05-2019
Nowość
Srebrny komplet do kawy i herbaty
srebro próby 835
waga: 3075,20 g

11 500 zł

21-05-2019
Nowość
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
"Górski potok"
olej na sklejce
45 x 36 cm
sygnowany w lewym, górnym rogu: "Erwin Czerwenka".

2 200 zł

21-05-2019
Nowość
KLIMEK Ludwik (1912-1992)
"Wiosna" , 1975
technika mieszana (akwarela, kredki, flamaster) na papierze
60 x 45 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Klimek 75".

2 200 zł

21-05-2019
Nowość
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
"Perseusz", , 1988
brąz patynowany na kamiennej podstawie
48,5 x 26,5 cm
sygnowany po prawej, u dołu: "MITORAJ", z tyłu wybita seria i numer: "HC | A 619/1000".

34 500 zł

21-05-2019
Nowość
WYWIÓRSKI GORSTKIN Michał (1861-1926)
"Na przełęczy" , 1886
olej na płótnie
62,5 x 91 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "M.G. Wywiórski | Monachium 86".

80 000 zł

21-05-2019
Nowość
SIEMIRADZKI Henryk (1843 - 1902)
"Wyłowienie Mojżesza z Nilu" , 1864
olej na płótnie dublowanym
98 x 80 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "HSiemiradzki | 12/7 1864.".

220 000 zł

21-05-2019
Nowość
WYSPIAŃSKI Stanisław (Kraków 1869 - tamże 1907)
"Widok Starego Miasta w Dreźnie" , 1890
pastel na tekturze
30,5 x 47 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "Dr[e]zn[o] | SW 1890".

85 000 zł

21-05-2019
Nowość
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
"Z letniego spaceru" , 1909
akwarela na papierze
47 x 53,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "jFałat 909".

52 000 zł

21-05-2019
Nowość
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
"Słoneczniki" , 1907
olej na tekturze
23,5 x 35,5 cm
sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "WW".

46 000 zł

21-05-2019
Nowość
"Balsaminki w ogrodzie w Kalwarii" , 1907
olej na tekturze
24,5 x 34,5 cm
sygnowany monogramem wiązanym w prawym, dolnym rogu: "WW".

13 500 zł

21-05-2019
Nowość
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
"Jesień"
pastel na papierze
58 x 45 cm
niesygnowany

68 000 zł

21-05-2019
Nowość
SIDOROWICZ Zygmunt (1846-1881)
"Szatry cygańskie" , 1877
olej na desce
21 x 37 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Sidorowicz 1877".

65 000 zł

21-05-2019
Nowość
ROZWADOWSKI Zygmunt (1870-1950)
"Ułani Księstwa Warszawskiego"
olej na płótnie
54 x 65 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Z. Rozwadowski".

38 000 zł

21-05-2019
Nowość
MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)
"Wieczernica"
tusz na podrysowaniu ołówkiem na papierze
24 x 36,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "JMehoffer".

5 400 zł

21-05-2019
Nowość
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
"Żaglówka przy brzegu wyspy Rab"
akwarela na papierze
34 x 48,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Rafał Malczewski. Rab.".

9 000 zł

21-05-2019
Nowość
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
"Kwitnące jabłonie w Gościeradzu"
litografia barwna na papierze
14 x 27,5 cm
sygnowana ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "LWyczół".

3 200 zł

21-05-2019
Nowość
/17
liczba obiektów: 401