CONNAISSEUR
Grzybowska 12/14
00-132 Warszawa
0 601 22 44 22
galeria@connaisseur.art.pl
poniedziałek-piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-14:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (37)
Talerze
Para talerzy,porcelana,Misnia,okres Marcoliniego (1774-1814)
malowane w kwiaty, brzeg ażurowy,średnica 23cm
Stan zach.:bardzo dobry
20-03-2018
25-05-2018
talerz
Talerz dekoracyjny.porcelana malowana w kwiaty,owoce i owady,brzeg azurowy,Berlin,4ćw.XVIII wieku
średnica 25cm,
stan zach.bardzo dobry
15-03-2018
Stolik
Stolik z szufladą ,Austria ok.1800,drewno intarsjowane z dekoracjami plastycznymi w drewnie
wym.48X75cm ,wys.76cm
stan zach.:dobry
21-11-2017
25-04-2018
Sepet
Sepet, drewno pokryte laką, malowany w sceny chińskie oraz
w motywy roślinne, Chiny poł.XIX wieku
wym66cmX60cmX25cm
obiekt po konserwacji
13-10-2016
01-12-2015
Rzeźba Sw.Jan Chrzciciel
Rzexba w drewnie polichromowanym, Św.Jan Chrzciciel jako dziecko,XVIII wiek,Polska wys.postaci 34cm
/dorobiony fragmentprawej ręki i krzyżyk/
28-06-2017
Portret psa , 1808
19-09-2018
10-10-2018
Patrol , 1934
Obraz,Patrol,sygn.l.d.Jerzy Kossak 1934,olej/tektura
wym.40cmX30cm,oprawa współczesna
28-08-2018
15-03-2019
13-03-2019
Malarstwo, Święty Dominik, XVIII wiek
Obraz, olej na blasze miedzianej, przedstawiający Świętego Dominika oraz Madonne z Dzieciątkiem trzymającym w ręku różaniec . Rama barokowa, drewno złocone. Wymiary 30x27 cm, XVIII wiek, Europa
21-03-2018
16-01-2019
27-09-2018
Ks.Józef Poniatowski
Ks.Józef Poniatowski ginie w Elsterze, akwatinta, wym.w swietle p-p 61cmX80cm,rama drewniana złocona z I ćw.XIX wieku.Wym. w ramie:77cmX96cm
Jedna z najbardziej znanych rycin w ikonografii Ks.Józefa Poniatowskiego.Ryt.Ph.Debucourt, ok.1820r.
10-11-2016
krzesła
Para krzeseł,Holandia,XVIII/XIX wiek
konstrukcja :wiąz,bogate intarsje kwiatowe i zwierzęce
stan zach.b.dobry wys.110cm

/XIX wiek
24-01-2018
16-01-2019
Komplet do kawy i herbaty
Komplet do kawy i herbaty (dwa dzbanki, cukiernica i mlecznik) w stylu art deco z drewnianymi uchwytami. Francja, lata 20 XX wieku, sygnowany CH.STOLL
10-01-2018
Komplet 6 kieliszków, Niemcy, II poł. XVIII wieku
14-03-2018
Komoda z marmurowym blatem, Francja, XIX/XX wiek,
wymiary: wys. 95, szer. 86, gł. 41 cm
13-03-2019
04-03-2019
17-01-2019
Kielich do wina, około 1730 r
Kielich do wina, szkło bezbarwne, dmuchane, strefowo wypukle szlifowane . Dolny Śląsk ,Kotlina Jeleniogórska, ok. 1730 roku, wysokość 19 cm, średnica 8 cm
21-03-2018
liczba obiektów: 37