CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1154)
Wazon klasycystyczny, I poł. XIX w.
Szkło warstwowe, szlifowane. Wysokość 33,5 cm.

2 200 zł

14-05-2018
Wazon Heinrich & Co, Selb, ok. 1950 r.
Wazon porcelanowy, sygnowany : "pod koroną H & Co SELB/ BAVARIA/ GERMANY/ Heinrich oraz znak wytwórni artystycznej "KUNSTABTEILUNG SEETHAL CHIEMSEE". Wazon malowany ręcznie. Wysokość 44 cm
Obiekt został sprzedany

1 350 zł

28-09-2015
Szkło bezbarwne, opalizowane, hutniczo formowane z nawiniętą fioletową nitką, guzami i krakelurami.

590 zł

12-10-2015
Wazon dekoracyjny, WMF Ikora, 1935 r.
Wazon zdobiony wpuszczanym motywem ulistwowionej gałązki z pąkami kwiatów. Stop metalu Ikora, polerowana, sygnowana. Wysokość 30 cm.

850 zł

27-02-2017
Wazon Art Deco, WMF.
Ozdobny wazon w stylu Art Deco, plater oxydowany, sygn; WMF (Württembergische Metallwarenfabrik), model Ikora. Wysokość 24 cm.

660 zł

09-09-2015
Wazon Art Deco, ok. 1930 r.
Wazon kryształowy, cięty, szlifowany. Wysokość 18 cm, średnica 18 cm.

990 zł

08-10-2015
Wazon Art Deco, Moser, Karlsbad, lata 30-te XX w.
Szkło barwione w masie, szlifowane, sygnowane.

Wysokość: 30 cm

1 800 zł

05-06-2019
Wazon w stylu Art Deco, sygnowany; szkło gładkie, prasowane, barwione w masie na fioletowo, korpus fasetowany. Dekorowany pasem metalu złoconego przedstawiającego scenę rodzajową.

Wysokość: 20 cm

1 200 zł

02-08-2019
Szkło barwione w masie, szlifowane, na spodzie sygn.: "Made in Czechoslovakia / Moser / Karlsbad". Wysokość: 22 cm.

1 200 zł

28-01-2017
Wazon Art Deco, Czechy, ok. 1930 r.
Szkło ołowiowe, szlifowane ręcznie. Wysokość 25 cm.

1 100 zł

08-10-2015
Wazon Art Deco, Czechosłowacja, ok. 1930 r.
Szkło prasowane, dmuchane, sygnowane pod podstawą "CZECHOSLOVAKIA". Wysokość 19 cm.

1 200 zł

12-10-2015
Szkło warstwowe, trawione, wzór Myrtilles, sygnowane "Le Verre Francais Charder". Wysokość 16,5 cm.

4 900 zł

22-06-2015
Wazon; szkło kryształowe, warstwowe, cięte, dwubarwne, sygn. “Val St. Lambert”.
Według projektu Charlesa Graffarta (1883-1967).
Wysokość: 23 cm, średnica: 16 cm

2 200 zł

30-04-2019
Wazon , Japonia, okres Meiji (1868 – 1912)
Dekoracyjny wazon z brązu.

Wysokość: 62 cm

2 900 zł

09-04-2019
Waza, Choisy Le-Roi, Francja, 1786-1886
Ręcznie malowana porcelanowa waza, dekorowana motywami roślinnymi, przestawieniem sceny rodzajowej oraz pełnowymiarowymi figurami w postaci baranich głów i putta wieńczącego pokrywę naczynia, sygnowana.
Wysokość: 40 cm
Średnica: 22 cm

3 300 zł

30-04-2019
Waza ze smokiem, Chiny XX w.
Porcelanowa waza w formie podwójnej tykwy. Malowana ręcznie kobaltem, pod szkliwem. Wysokość 53 cm, średnica 33 cm.

2 900 zł

14-03-2016
Waza porcelanowa Kutani, Japonia, XX w.
Ręcznie malowana waza porcelanowa Kutani.

Wysokość: 38 cm

600 zł

15-10-2018
Waza okolicznościowa, Fürstenberg, 1922 r.
Waza porcelanowa typu "krater", ręcznie malowana i złocona, sygnowana. Wysokość 25 cm.

3 300 zł

29-01-2017
Waza do ponczu, Czechy, II poł. XIX w.
Naczynie w formie beczki na spodku, z pokrywką i chochlą. Szkło bezbarwne, matowane, złocone. Wysokość 33 cm.

1 100 zł

12-10-2015
Waza dekoracyjna, Japonia, okres Meiji (1868-1912)
Miedź, emalia, złocenia; wysokość: 23 cm.

2 200 zł

09-12-2016
Porcelana ręcznie malowana, metal złocony, wysokość 30 cm.

3 900 zł

03-10-2017
Wacław Piotrowski "Martwa natura", 1935 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany ld. "Wacław Piotrowski 1935". Wymiary w ramie: 73x59 cm (60x46 cm).

6 600 zł

22-01-2016
W.Moczulski "Capri", ok. 1930 r.
Olej na kartonie, sygnowany i opisany pd. "W.Moczulski Capri". Wymiary w ramie: 58x70 cm (44x56 cm).

4 500 zł

22-01-2016
Václav Jedlička "Zima w górach", ok. 1930 r.
Olej na kartonie, sygn. ld. "V. Jedlitschka". Wymiary z ramą: 37x62 cm (30x55 cm).

4 900 zł

04-01-2016
Uwe Netzsch „Mewa”, Hutschenreuther, Niemcy
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym Hutschenreuther i nazwiskiem autora.

Wysokość: 35 cm

1 950 zł

24-07-2019
liczba obiektów: 1154