Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (313)
PÜTTNER Josef Carl (1821 Plan (Czechy) - 1881 Vöslau)
Zima nad rzeką , 1860
Olej na płótnie, 85x126 cm ,
sygnowany lewy dolny: JCB Püttner 1860.

Więcej zdjęć na www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
30-03-2019
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
Gwasz, akwarela 34x94cm
Sygnowany prawy dolny: JFałat Polesie

Szerszy opis i lepsze zdjęcia na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
08-12-2018
HOLZMÜLLER Juliusz (1876 Bolechów - 1932 Lwów)
Na targu w małym miasteczku

akwarela, papier 36x50cm, sygn. p.d.: Juliusz Holzmüller 1902

2 200 zł

14-09-2013
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Pojenie koni

olej, płótno, sygn. p.d.: Juliusz Słabiak, Kraków

7 900 zł

01-12-2014
SIPIŃSKI Józef Alfred (1886-1968)
Pejzaż zimowy
Olej, tektura; 23 x 28,5 cm
Sygnowany p.d.: Alf. J. Sipiński

Więcej prac z kategorii pejzaż na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl

495 zł

21-05-2019
BALUKIEWICZ Józef (1831 Warszawa - 1907 Kalisz)
Pejzaż górski
Olej na płótnie, sygnowany lewy dolny:
J.Balukiewicz malował 1906
13-01-2019
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
Studium konia
węgiel, papier, 34,5x48,5 cm sygn. p.d.: Józef Czajkowski /1937 Kowary

2 400 zł

23-05-2014
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Pejzaże letnie 1917r.

Dwa współoprawne gwasze, 20x40cm - sygn. p.d.J.Guranowski 1917r.

4 900 zł

19-07-2013
UNIERZYSKI Józef (1863-1948)
Anioł Stróż i Pastuszkowie

Olej, płótno, 90x110cm, sygn. l.d.: Unierzyski

01-12-2014
UNIERZYSKI Józef (1863-1948)
Anioł i gęsiarek
olej, płótno, 48,5x64cm sygn.p.d.: Unierzyski 19..2

12 000 zł

24-03-2014
WODZIŃSKI Józef (1859 Korytnica - 1918)
Wnętrze pałacu w Wilanowie
akwarela, papier, 50x35 cm, sygn. p.d.: Wilanów, J.Wodziński
05-07-2017
WRZESIŃSKI Józef (1872 -?)
Olej na płótnie , sygnowany prawy dolny: Wrzesiński.
Wystawiany : Zakopane 1925

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie:
MalarstwoPolskie.pl

Kontakt tel. 502630650
06-06-2019
KOSSAK Karol (1896 Lwów – 1975 Ciechocinek)
Święta Rodzina w drodze
Akwarela na papierze 23x33cm
sygnowana prawy dolny Karol Kossak

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
26-12-2018
W drodze na polowanie
Akwarela na papierze, sygn. p.d.: K.Kossak

Więcej prac o tej tematyce na stronie: www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650

2 900 zł

24-11-2018
WIERUSZ-KOWALSKI Karol (1869 Warszawa - 1953 Poznań)
Polowanie , 1924
Olej na płótnie, 90x137cm
Sygnowany lewy dolny: Karol Wierusz-Kowalski 1924

Więcej informacji i podobnych prac na
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel. 502630650
08-03-2019
Podjazd lisa
Olej na płótnie 63x102cm ,
sygnowany i datowany prawy dolny :
Karol Wierusz-Kowalski 1924
Więcej prac o tematyce łowieckiej na stronie:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel. 502630650
12-06-2019
Adiutant

Olej na tekturze, 23x33cm, z ramą 38x47cm_________SPRZEDANE________ Sygn.p.d.:Karol Wierusz-Kowalski Pieczątki: na plecach - Iskra-Karmański nr 116/4

7 900 zł

20-12-2012
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
Struga leśna zimą (praca przedwojenna)
Akwarela , karton, 60x85cm
MalarstwoPolskie.pl

Tel.502630650
18-05-2019
Pejzaż nadrzeczny
Olej na płycie 48x57cm, sygnowany lewy dolny: K.Mackiewicz
30 aukcyjnych pejzaży letnich i 30 aukcyjnych pejzaży zimowych na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
28-01-2020
SZEWCZENKO Konstanty (1910-1991)
Czerpanie wody z Nilu
Olej na płótnie , 23x33cm,
sygnowany prawy dolny K.Szewczenko

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333

3 400 zł

14-12-2018
Czerpanie wody z Nilu
Olej na płótnie 23x33cm sygn. p.d.: K.Szewczenko

3 400 zł

03-12-2018
Czerpanie wody w rzece
olej, płótno, sygn. p.d.: K.Szewczenko

3 700 zł

29-05-2017
Arabskie zaloty

olej, tektura, 21,5 x 15,5cm sygn.p.d.:K.Szewczenko. Praca wzorowana na malarstwie Adama Styki

2 800 zł

14-09-2013
WINTOROWSKI Leonard (1868 - 1926)
Ułani przed dworem

Olej, płótno, sygn. p.d,.: Leonard Wintorowski 1924

19-11-2016
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Kmicic podchodzi Szwedów
Olej na płótnie, 50x75 cm, sygn. prawy dolny: Piasecki Leszek 1954

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
21-05-2019
liczba obiektów: 313