ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (773)
Taca srebrna Włochy, przed 1933 r.
Tacka srebrna. srebro pr. 800 waga 1240 gr. wym. 38,5x28,5 cm. cechowana; 800 i CECCHERELLI. Włochy, przed 1933 r.

4 200 zł

20-08-2019
Taca srebrna Włochy, Alessandria, po 1944r.
srebro pr.800 waga 756 gr. wym. 35,5x24cm cechowana;800, w sześciokącie 376 i AL Włochy, Alessandria, po 1944 r.

2 400 zł

28-11-2016
Taca srebrna Włochy, Aleksandria, po 1944r..
Tacka srebrna srebro pr.800 waga 756 gr. wym. 35,5x24cm cechowana;800, w sześciokącie 376 i AL Włochy, Aleksandria, po 1944 r.

2 400 zł

07-09-2018
Srebro, próba 830, wym. 40x26,5cm. waga 677g. Puncowanie: wieża, C.G.H, trzy korony, S, w kartuszu głowa św. Eryka - punca miejska Sztokholmu, P8 Sztokholm, wytwórnia sreber C. G. Hallberg,

2 300 zł

23-11-2018
Srebro, próba 84, waga 1564 g, wym.60x39 cm. Puncowanie: Puncowanie: Δ, głowa w kokoszniku, 84, BA; 84;; monogram złotnika B.И. Rosja, Moskwa, złotnik Wasyli Iwanowicz Iwanow, czynny w l. 1870-1908)

6 300 zł

02-09-2019
Taca srebrna owalna Kraków, lata 30-ste XX w
srebro pr. 3, waga 1,4 kg., wym. 56x39 cm., cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni Krakowskiej i w owalu monogram złotnika IH Kraków, lata 30-ste XX w.

3 800 zł

09-03-2017
Tacka srebrna, Srebro, próba 916, waga 708 g, wym.40x24 cm cechowana;: LBB i R.FERNANDEZ oraz próba Hiszpańska z lat 1881-1934

2 900 zł

29-10-2018
Taca platerowa secesyjna XIX/XX w.
Mosiądz srebrzony (Plater) wymiary 41x31 cm. niemiecka

1 300 zł

15-12-2017
Taca platerowa Norblin Warszawa 2 poł. XIX w
plater, wym.40x24 cm. , cechowana w owalu; NORBLIN i Ska / Galw. / WARSZAWA/A i nr 2177; Warszawa, Norblin , lata 1897-1914

700 zł

14-02-2019
Srebro, złocona, próba 13, wym. 9x4,4x3cm., Puncowanie: w owalu okręg przedzielony poziomo na pół, w górnej części cyfra 13, dolna podzielona pionowo na pół, nad okręgiem litera A, wokół okręgu cyfry 1855; w tarczy litery MK

850 zł

30-05-2019
Tabakiera srebrna, Rosja, Moskwa, 1881 r.
srebro, pr. 84, w: 132 g, wym. 10,7x6,5x2,7 cm, motywy architektury i geometryczne, kwiatowe cechowana; w prostokątach 1881/ ИК – znak probierza| 84 | Św.Jerzy. Rosja, Moskwa, 1881 r.

980 zł

06-11-2018
Szufelka srebrna do szparagów Niemcy, po 1888 r..
Szufelka srebrna do szparagów srebro pr. 800, częściowo złocone; dł. 23 cm, szer. 8,7 cm; waga 107 g; Puncowanie: półksiężyc, korona, 800 Niemcy, po 1888 r..

400 zł

10-01-2017
mosiądz srebrzony, wym. tacki 19x18 cm. i zmiotki dł. 26 cm.; sygn. Br Henneberg nr. modelu 3640, plater. Warszawa, Wytwórnia Br.Henneberg, lata 20-te XX w.

650 zł

22-06-2018
zestaw widelce do wędlin 2 szt., nóż do sera i nóż do masła. srebro pr. 800, stal., w etui cechowane; 800, półksiężyc, korona Niemcy po 1888 r.

350 zł

11-08-2016
srebro, widelec i łyżka dł.22 cm; waga 166 g.; cechowany: półksiężyc, korona, 800, znak firmowy, Niemcy, Brema, Silberwarenfabrik lata 1905-1920

550 zł

08-03-2018
Plater na nowym srebrze, stal nierdzewna (ostrza noży obiadowych), w składzie po 6 łyżek (21 cm), widelców (18,5 cm), noży (22 cm), łyżek do herbaty (15 cm),; razem 24 szt. w pudełku. Puncowanie: , BM , D.Karł; na ostrzach Gerlach/ nierdzewne

550 zł

07-03-2018
Szkatułka srebrna filigranowa
srebro pr. 970, waga.177 g, wym. 15 x 10 x 7 cm. kasetka cechowana; 970 Albania i repunca polska; w prostokącie literka W/925/ głowa kobiety w chuście. Warszawa po 1986 r., waga.177 g, wym. 15 x 10 x 7 cm.

850 zł

13-07-2016
Szczypce srebrne, Związek Radziecki, poł. XX w.
Srebro, próba 875, złocenie, waga 35 g, dł.14 cm. Puncowanie: gwiazdka z sierpem i młotem; 875

150 zł

12-02-2018

200 zł

12-02-2018
Srebro, złocone, próba 84, waga 24 g; dł.14 cm. Puncowanie: : w owalu głowa kobiety w kokoszniku/84, ИП –złotnik I.D. Prokofiew . Rosja Moskwa lata 1908-1926

200 zł

12-02-2018
Szczypce srebrne, srebro pr. 84, waga 27 g. dł. 12 cm. cech.84/Św.Jerzy oraz w prostokącie ИЯ (Jaszin Iwan Kuzmicz) cecha Moskieska z lat 1880-1890

200 zł

13-02-2018
Szczypce srebrne do cukru Wilno, lata 1921-31
srebro, próba 2, waga 26 g; dł. 13 cm., Puncowanie: w ściętym owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka V cecha probierni Wileńskiej. Polska, Wilno, lata 1921-31
12-02-2018
Szczypce srebrne do cukru pocz. XXw.,
Szczypce srebrne Secesja, srebro próby 800 , waga.19g. dł. 12,5 cm, sygn;/ znak warsztatowy R.L.B./półksiężyc/ korona, 800 Niemcy lata ok.1900r

250 zł

13-02-2018
Szczypce srebrne do cukru Lwów, po 1931r.
srebro, próba 3, waga g; dł. 12,5 cm., Puncowanie: w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka L cecha probierni Lwowskiej i korona. Polska, Lwów artdeco po1931 r.

250 zł

12-02-2018
Szczypce srebrne do cukru Kraków, lata 1921-31.
srebro, próba 3, waga 23 g; dł. 12,5 cm., Puncowanie: w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni Krakowskiej. mdel secesja Polska, Kraków, lata 1921-31

250 zł

05-02-2018
liczba obiektów: 773