CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1152)
Wazon, Kuzniecow, koniec XIX w.
Porcelana, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wysokość: 20 cm

Fabrykę w Budach założył w 1878 roku Matwiej Sidirowicz Kuzniecow - wnuk Jakowa Kuzniecowa znanego jako ojciec tradycyjnej rosyjskiej ceramiki.

450 zł

11-01-2019
Wazon, Josef Strnact, Austria, ok. 1910 r.
Wazon secesyjny, majolika z elementami emalii; sygnowany.

Wysokość: 11 cm

360 zł

10-06-2019
Wazon, Fraureuth - Oddział Sztuki, 1914-18
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana. Wysokość 20 cm.

850 zł

31-01-2017
Wazon, Bohemia, poł. XIX w.
Szkło warstwowe, barwione w masie; dekoracyjne z motywem myśliwskim, intaglio, szlif ręczny.

Wysokość: 20 cm

990 zł

03-04-2019
Wazon, Austro-Węgry, ok. 1900 r.
Szkło mleczne, złocone, ręcznie malowane z sceną rokokową. Wysokość: 60 cm.

2 900 zł

26-07-2016
Fajans w oprawie ze srebra, sygnowany.

Wysokość: 17 cm

1 300 zł

13-08-2019
Wazon z motywem myśliwskim, k. XIX w.
Szkło cięte, dekoracja w postaci sceny przedstawiająca jelenie w lesie.

Wysokość: 22 cm

550 zł

03-04-2019
Wazon w stylu Art Deco, Polska
Szkło warstwowe, barwione w masie, szlifowane. Wysokość: 26 cm.

850 zł

10-10-2016
Wazon secesyjny, ok. 1900 r.
Wazon, szkło miodowe, iryzowane. Johann Lötz Witwe (?). Wysokość 16 cm.

1 500 zł

12-10-2015
Wazon secesyjny, ok. 1900 r.
Szkło warstwowe w oprawie z cyny złoconej.

Wymiary: 40x17 cm

3 900 zł

12-08-2019
Wazon secesyjny, I ćw. XX w.
Wazon szklany, ręcznie malowane. Wysokość 42 cm.

1 800 zł

12-10-2015
Wazon Salviati, Murano, pocz. XX w.
Szkło kobaltowe ręcznie malowane, farby emaliowe, złocenia. Wysokość: 24 cm.

1 500 zł

02-03-2017
Wazon Rosenthal, 1926 r.
Wazon złocony, sygnowany. Wysokość 20 cm.

750 zł

20-10-2016
Wazon Rosenthal Classic, II poł. XX w.
Wazon w stylu secesyjnym. Szkło opalizujące iryzowane, przewężona szyjka z pofałdowanym wylewem. Sygnowane Rosenthal Classic. Wysokość 30 cm.

1 700 zł

05-06-2016
Wazon porcelanowy w formie grjącego Araba, opartego o drzewo. Porcelana ręcznie malowana, sygnowana. Wysokość 90 cm.

6 800 zł

30-09-2015
Wazon plater, Warszawa, ok. 1920 r.
Wazon dekorowany różami. Plater. Wysokość 37 cm.

950 zł

10-09-2015
Wazon plater, Adolf Kummer, Warszawa, ok. 1920 r.
Wazon w stylu klasycystycznym. Plater, sygnowany "Kummer Warszawa". Wysokość 21 cm.
Adolf Kummer (1875-1939) od roku 1905 przy ul. Rymarskiej 8 mieściła się Fabryka Wyrobów Platerowanych, określana również jako zakład platerniczo-galwanizerski. Swoje po

550 zł

10-09-2015
Wazon Op-Art, Miśnia, Ludwig Zepner, ok. 1960 r.
Wazon porcelanowy optycznie zgeometryzowany, sygnowany znakiem Miśni kobaltem pod glazurą.

Wysokość 33 cm.
17-05-2017
Wazon Miśnia, ok. 1930 r.
Wazon porcelanowy, ręcznie malowany, sygnowany. Królewska Manufaktura Porcelany w Miśnii. Wysokość 25 cm.

2 400 zł

25-02-2016
Wazon Loetz, 1930 r.
Wazon z tzw. "szkła piankowego"; Johann Loetz Witwe. Wysokość 22 cm.

1 900 zł

12-10-2015
Wazon kryształowy, Birmingham, 1906 r.
Wazon z oprawie srebrnej, sygnowany. John Grinsell&Sons. Wysokość 20 cm.

1 700 zł

12-10-2015
Wazon klasycystyczny, I poł. XIX w.
Szkło warstwowe, szlifowane. Wysokość 33,5 cm.

2 200 zł

14-05-2018
Wazon Heinrich & Co, Selb, ok. 1950 r.
Wazon porcelanowy, sygnowany : "pod koroną H & Co SELB/ BAVARIA/ GERMANY/ Heinrich oraz znak wytwórni artystycznej "KUNSTABTEILUNG SEETHAL CHIEMSEE". Wazon malowany ręcznie. Wysokość 44 cm
Obiekt został sprzedany

1 350 zł

28-09-2015
Szkło bezbarwne, opalizowane, hutniczo formowane z nawiniętą fioletową nitką, guzami i krakelurami.

590 zł

12-10-2015
Wazon dekoracyjny, WMF Ikora, 1935 r.
Wazon zdobiony wpuszczanym motywem ulistwowionej gałązki z pąkami kwiatów. Stop metalu Ikora, polerowana, sygnowana. Wysokość 30 cm.

850 zł

27-02-2017
liczba obiektów: 1152