Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (192)
ULBRICHT Hugo (1867 - 1928)
WIDOK NA RATUSZ WROCŁAWSKI Z PRACOWNI... , 1902
akwaforta z cyklu "Alt Breslau"na papierze o wym. 40 x 32,45 (w świetle ramy) sygnatura i opis na dole na wycisku i ołówkiem pod płytą l.d. Grafika powstała z okazji jubileuszu firmy W . Becker &Sohne.

1 200 zł

10-12-2019
LORENTOWICZ Irena (1904 - 1985)
ULICZKA
olej na płótnie naklejonym na tekturę o wym 26,5 x 21,5 cm sygn. l/d IRENA/LORENTOWICZ

1 200 zł

18-05-2017
NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA Irena (1906 Lwów - 1983 Gliwice)
Łopuszna
"Dwór w Łopusznej" akwarela na papierze o wym 29 x 43 cm. Sygnowana i opisana na dole ŁOPUSZNA K/N NOWAKOWSKA/ACEDAŃSKA

1 800 zł

22-01-2016
Katedra wrocławska
rysunek kredką na papierze o wym. 20 x 14 cm. Przedstawia widok katedry wrocławskiej po zniszczeniach wojennych. Sygnowany p/d. Praca podklejona na tekturze. lata 40-te XX w

480 zł

11-08-2017
STEINHARDT Jakob (1887-1968)
Portret mężczyzny , 1927
obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym. 125 x 100 cm, sygnowany i datowany l/d.. Oprawiony w oryginalna ramę z epoki.

16 000 zł

19-06-2018
RUBCZAK Jan (Dubczak) (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)
Kościół Mariacki w Krakowie , 1934
litografia na kremowym papierze o wym 31 x 37,5 cm.Sygnowana ołówkiem na dole Autolitografia/ Jan Rubczak 934

500 zł

26-06-2012
BUŁHAK Jan (1876-1950)
TUSKULANUM POD WILNEM
fotografia na papierze matowym o wym. 9,5 x 15 cm, oznakowany stemplami autorskim, zastrzeżeniem praw oraz cyklu "Kolekcja Litwa nr 433", oraz suchą pieczęcią, tytuł odręczny autora pisany ołówkiem "Tuskulanum/pod Wilnem"

400 zł

01-01-2019
BUŁHAK Jan (1876-1950)
STARE CHATY
fotografia na papierze matowym o wym.11 x 16 cm, na odwrocie stemple z zastrzeżeniem praw, autorskich J.Bułhaka oraz oznaczenie cyklu " Kolekcja Litwa nr 44" oraz tytuł autorski ołówkiem "Stare chaty"

400 zł

01-01-2019
BUŁHAK Jan (1876-1950)
Cerkiew w Rajcy woj. nowogródzkie
fotografia na papierze o wym. 10,5 x 16 cm. Opatrzona suchą pieczęcią na licu i stosownymi pieczęciami potwierdzającymi autorstwo, zastrzeżenie praw i numer (Kolekcja Litwa nr 156)

400 zł

16-03-2016
DZIELIŃSKI Jan Kazimierz (1894-1955)
WAWEL OD BERNARDYNÓW
"Wawel od Bernardynów", akwaforta na papierze , karta o wym. 35 x 25 cm. Sygnowana i opisana ołówkiem pod wyciskiem.

480 zł

06-11-2019
SUKIENNICE W KRAKOWIE , 1947
akwaforta na papierze, karta o wym. 38 x 27 cm, sygn ołówkiem pod płytą p/d, oprawiona

400 zł

06-11-2019
KSIĄŻEK Jan (1900 - 1964)
Martwa natura z kwiatami
akwarela na papierze o wym.49 x 63 cm ( w świetle passe-partout). sygnowana i datowana ołówkiem p/d. i z dedykacją po lewej.

3 200 zł

22-09-2016
ZAWADOWSKI Jan Wacław (Zawado) (1891-1982)
Park
akwarela na papierze o wym 20 x 27,5 cm ( w świetle passe partout). Sygnowna l/d "Zawado"

1 200 zł

10-09-2018
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
Dwie gracje
gwasz na kartonie o wym. 48 x 29 cm ( w świetle passe-partout), sygnowany ołówkiem p/d.

5 000 zł

10-08-2013
BLAEU Joan (1596 - 1673)
Mapa Śląska 'SILESIA DUCATUS' , 1647
mapa Śląska wg. Martina Helwiga w opracowaniu J. Bleau. Wydawana od 1634 r. Tytuł w ozdobnym kartuszu u dołu po lewej. W prawym górnym rogu herb Śląska. Mapa kolorowana koturnowo i powierzchniowo. Po środku widoczne złożenie atlasowe.

1 200 zł

11-02-2019
HOMANN Johann Baptist (1664 - 1724)
Mapa Królestwa Polskiego"Regni Poloniae... , 1739
mapa Rzeczypospolitej , miedzioryt na papierze, kolorowana liniowo i powierzchniowo (dekoracja kartusza w akwaforcie), ślad złożenia atlasowego, wyd. spadkobiercy Homanna, 1739 karta o wym. 54,5 x 64,5 cm

3 700 zł

11-02-2019
SCHULZ Johann Carl (1801 - 1873)
Wnętrze Dworu Artusa , 1848
miedzioryt na papierze o wym. 35 x 42 cm ( świetle passe-partout) sygnowany na płycie monogramem i datowany 1848.

800 zł

23-07-2016
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
Pejzaż zimowy
akwarela na papierze o wym.21,5 x 29,5 cm, sygn. l/d.

16 000 zł

05-07-2019
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
"Napad wilków na sanie"
obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym. 45,5 x 62 cm, sygn l/d.

4 500 zł

13-05-2018
PANFIL Józef (ur. 1958)
CERKIEW W HAŃCZOWEJ
AKRYL/PŁ. O WYM. 23 X 32 CM., SYGN.

6 000 zł

09-01-2020
MANNFELD K.J. Bernhard (1848 - 1925)
Ratusz we Wrocławiu
akwaforta na papierze wym. 30,5 x 23 cm ( w świetle passe-partout), oprawiona.

900 zł

21-08-2019
TUTTER Karl (1883 Neudeck im Sudetenland - 1969 Selb)
ikebana Putti , 1 poł. XX w
ikebana porcelana złocona,projekt K. Tutter sygnowana, złożona z 2 elementów-podstawy i figurki putti , wys.24 cm. Hutschenreuther Selb ,Kunstabteilung US Zone

1 600 zł

12-12-2014
Grająca kulą , okr.międzywojenny XX w
figurka porcelanowa złocona sygnowana na podstawie, h-25 cm, Hutschenreuther ,Niemcy

1 200 zł

12-12-2014
NORMAN Knut Bernhard (1896 - 1977)
Widok z Wenecji
"Widok z Wenecji" olej/ tektura 49 x 61 cm,sygn p/d

1 900 zł

22-03-2019
LASZCZKA Konstanty (1865-1956)
MADONNA Z DZIECIĄTKIEM , 1921
Plakieta ceramiczna z plastyczną dekoracją, malowana. 39,5 x 31 x 2,5 cm. sygnatura na dole przedstawienia. SKAWINA 1921

3 800 zł

18-12-2017
liczba obiektów: 192