Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (496)
Serwantka
I poł. XIX w. wys. 162 cm gł. 40 cm szer. 72 cm

11 000 zł

24-01-2014
Serwantka
w typie biedermeier I poł. XIX w. wys. 162 cm gł. 40 cm szer. 78 cm

11 000 zł

24-01-2014
Serwantka
II poł. XIX w. w typie Ludwika XVI drewno mahoniowe, okucia -brąz złocony wys. 140 cm szer. 66 cm gł. 36 cm

4 500 zł

25-02-2017
Serwantka
I poł. XIX w. wys. 159 cm szer. 74 cm gł. 38 cm

11 000 zł

29-04-2008
Sekretera
w stylu biedermeier ok. 1820 r. wys. 185 cm szer. 111 cm gł. 45 cm

16 000 zł

05-06-2007
Sekretarzyk
w manierze Ludwika XV wys. 107 cm szer. 95 cm gł. 57 cm

9 500 zł

Sekretarzyk
biedermeier ok. 1820 rok wys. 108 cm szer. 85 cm gł. 45 cm

9 000 zł

27-05-2011
Sarenki
porcelana SELB-PLOSSBERG Rosenthal 1954 rok projekt: A. Roehring wys. 17 cm dł. 31 cm szer. 13 cm

2 500 zł

24-09-2013
Samowar
Fraget metal srebrzony wys. 63 cm
14-12-2018
Rybka
porcelana Rosenthal wys. 7 cm dł. 7 cm
13-05-2017
Rama
4 ćw. XIX w. wymiary: 72 x 99 cm
27-01-2018
Rama
w typie empire I poł. XIX w. wymiary: 65,5 x 76,5 cm
27-01-2018
Półmiski
porcelana Ćmielów, drugi okres Druckich Lubeckich (sztuk 2) dł. 42 cm szer. 30 cm
06-10-2018
Półmisek
porcelana Ćmielów, drugi okres Druckich Lubeckich dł. 48 cm szer. 32 cm
06-10-2018
Półmisek
porcelana Miśnia XIX w. 33 x 45 cm

1 800 zł

31-10-2011
Półmisek
porcelana Kopenhaga XIX w. dł. 43 cm szer. 33 cm

900 zł

10-08-2011
Półmisek
porcelana Miśnia XVIII w. dł. 49 cm szer. 35 cm
15-09-2018
Półmisek
NIEMCY VORDAMM fajans II poł. XIX w. dł. 56,5 cm szer. 46 cm

1 000 zł

24-03-2017
Puzdro
szkło Bohemia 4 ćwierć XIX w. wys. 16 cm śr. 9,5 cm

1 400 zł

21-12-2011
Puzderko toaletowe
ceramika wys. 3,5 cm śr. 11 cm Pruszków sygn. na spodzie: Teichfeld & Astelblum
27-04-2018
Puzderko toaletowe
ceramika Drezno wys. 5 cm szer. 12 cm gł. 10 cm.
27-04-2018
Puzderko
porcelana Miśnia XIX w. wys. 6 cm dł. 12 cm szer. 7 cm

1 200 zł

20-02-2014
Puzderko
srebro kon. XIX w. wys. 2,5 cm dł. 7,5 cm szer. 5,5 cm

600 zł

26-09-2011
Puzderko
szkło Lalique lata 20-te XX w. wys. 5 cm śr. 8,5 cm
20-07-2019
Puzderko
srebro kon. XIX w. waga 34g wys. 2 cm śr. 5,5 cm

600 zł

26-09-2011
liczba obiektów: 496