Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (458)
Półmiski
porcelana Ćmielów, drugi okres Druckich Lubeckich (sztuk 2) dł. 42 cm szer. 30 cm
06-10-2018
Półmisek
porcelana Miśnia XIX w. 33 x 45 cm

1 800 zł

31-10-2011
Półmisek
porcelana Miśnia XVIII w. dł. 49 cm szer. 35 cm
15-09-2018
Półmisek
porcelana Ćmielów, drugi okres Druckich Lubeckich dł. 48 cm szer. 32 cm
06-10-2018
Półmisek
porcelana Kopenhaga XIX w. dł. 43 cm szer. 33 cm

900 zł

10-08-2011
Półmisek
NIEMCY VORDAMM fajans II poł. XIX w. dł. 56,5 cm szer. 46 cm

1 000 zł

24-03-2017
Puzdro
szkło Bohemia 4 ćwierć XIX w. wys. 16 cm śr. 9,5 cm

1 400 zł

21-12-2011
Puzderko toaletowe
ceramika wys. 3,5 cm śr. 11 cm Pruszków sygn. na spodzie: Teichfeld & Astelblum
27-04-2018
Puzderko toaletowe
ceramika Drezno wys. 5 cm szer. 12 cm gł. 10 cm.
27-04-2018
Puzderko
porcelana Miśnia XIX w. wys. 6 cm dł. 12 cm szer. 7 cm

1 200 zł

20-02-2014
Puzderko
szkło Lalique lata 20-te XX w. wys. 5 cm śr. 8,5 cm
20-07-2019
Putto
drewno, polichromia złocona I poł. XVII w. wys. 25,5 cm
27-11-2019
Puszka
srebro pr. 84 waga 150g Rosja AM 1852 wys. 6,5 cm śr. 7,5 cm

1 500 zł

12-09-2011
Puderniczka
srebro pr. 3 śr. 8,5 cm
13-07-2019
Puderniczka
srebro pr. 3 śr. 8,5 cm
13-07-2019
Puderniczka
srebro pr. 3 waga 110g szer. 8 cm gł. 8 cm wys. 0,6 cm
13-07-2019
Puderniczka
srebro pr. 800 śr. 8 cm
13-07-2019
Puderniczka
srebro pr. 3 śr. 8 cm

550 zł

17-12-2013
Ptaszki
porcelana Niemcy wys. 9 cm

1 200 zł

28-10-2009
Ptaszki
porelana Rosenthal wys. 12 cm

1 200 zł

14-10-2009
Ptaszek
porcelana Rosenthal wys. 6 cm

500 zł

14-10-2009
Ptaszek
porcelana Berlin wys. 7,5 cm

500 zł

14-10-2009
Portret mężczyzny
olej, płótno XIX w. 82 x 64 cm
28-04-2018
Popiersie kobiety
brąz XIX w. wys. 34 cm
07-10-2017
Popielniczka
szkło Lalique lata 20-te XX w. wys. 3,5 cm śr. 14 cm
20-07-2019
liczba obiektów: 458