Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
505 830 599
polonia@polonia-art.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (259)
LAWENDA Barbara
Kozy II
Olej/płyta HDF, 45 x 62 cm
Sygnowany p.d.:,B.Lawenda’

1 500 zł

24-05-2018
POPCZYK Barbara
Jesień
Olej/płótno, 50x60cm
Sygnowany p.d.:,B.Popczyk 09’

1 800 zł

24-05-2018
SERWIN Bogusław (1887 Kraków - 1946 Wrocław)
Piwonie
Olej/tektura, 81 x 64 cm
Sygnowany p.d.: ,E.Serwin’

3 600 zł

16-02-2018
Pejzaż z Rycerki
olej na tekturze
30x30 cm

3 800 zł

26-09-2011
Pejzaż z Rycerki
olej na tekturze 30x30 cm
26-09-2011
olej na tekturze 20x30 cm w świetle p-p
26-09-2011
POLNAR Bolesław
Konic upałów 2005 r.
Olej/ płótno , 100x100cm
Sygnowany p.d.: ‚B. Polnar’

15 000 zł

11-01-2018
POLNAR Bolesław
Dłoń
Druk cyfrowy, 70x50cm
B. Polnar
Opisany ołówkiem; Nakład limitowany 3/10|Druk cyfrowy
19-01-2019
SZAŃKOWSKI Bolesław (1873 - 1953)
Ada - portret córki
olej na płótnie, wym. 40x32cm.

15 000 zł

15-12-2010
VISSCHER Cornelis de (1586-1658)
Cyganka
Miedzioryt, papier, 37 x 31 cm;
Około 1650 r. sygn.p.d Clemendt de Longhe exc.

2 500 zł

23-03-2018
ROMANOWSKI Czesław
Olej/płótno, 54x64cm
Sygnowany l.d.: ,Cz.Romanowski 2004.11.Połoniny’

5 500 zł

17-03-2018
RZEPIŃSKI Czesław (1905-1995)
Widok z okna pracowni
Olej/płótno, 61 x 51 cm

9 500 zł

07-12-2017
RZEPIŃSKI Czesław (1905-1995)
Akwarela/papier, 35 x 50 cm
Sygnowany l.d.:,Rzepiński’

1 500 zł

24-02-2018
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Myczkowce, 2003
Olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany l.d.: ,Myczkowce.’, p.d.:,E.Dwurnik’
13-04-2018
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Przekupki
Olej/tektura, 49 x 34 cm
Sygnowany l.d.: ,E Erb’

13 000 zł

14-12-2017
DELEKTA Eugeniusz (ur. 1946 r.)
Za horyzontem
olej/płótno, 40x60cm
19-01-2019
Polej/płótno, 60×80 cm
Sygnowany i datowany l.d.: ,E Delekta 2009’

5 000 zł

06-04-2018
Okolice Koszęcina
olej/płótno, 50x60cm
19-01-2019
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
Tancerka
Olej/płótno, wymiary 74cm x 54 cm
Sygnowany l.d: , F.M.Wygrzywalski`

18 000 zł

09-08-2019
NEUMANN Fritz A. (1881-?)
Żołnierze na koniach przejeżdżają prze wieś
Olej/płótnie, 60 x 80 cm
Sygnowany l.d.: ,Fritz Neumann München’

5 700 zł

20-02-2018
NEUMANN Fritz A. (1881-?)
Olej/płótnie, 60 x 80 cm

5 700 zł

15-05-2018
TARGOSZ Genowefa (ur. 1922)
Tyrnowo gorące , 1970
olej na płótnie, wym. 80x100 cm.
07-12-2011
TARGOSZ Genowefa (ur. 1922)
Sandomierz II , 1958
olej na płótnie, wym. 60x70cm
07-12-2011
TARGOSZ Genowefa (ur. 1922)
Przy ulicy Chopina , 1978
olej na płótnie, wym. 100x100cm
07-12-2011
TARGOSZ Genowefa (ur. 1922)
Kwiaty 1982 r.
Olej/płótno , 55×45 cm
sygnowany p.d.: ‚g.Targosz’

8 000 zł

06-04-2018
liczba obiektów: 259