Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (113)
KARBOWNICZEK Janusz (ur. 1950)
"Wieczór autorski" , 2016

12 000 zł

19-09-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
BULAS Jan (1878 - ?)
Pejzaż leśny
olej/płótno naklejone na tekturę wymiary 52x42 cm., sygnowany p.d. JBulas

2 800 zł

19-09-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
CZYŻEWSKI Tytus (1880-1945)
Martwa natura z kwiatami i jabłkami na stole
olej/płótno, wym. 65 x 76 cm.9 (z ramą 82x92 cm.) sygnowany l.d.: 'Tytus | Czyżewski'

46 000 zł

19-09-2019
Nowość
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Bez tytułu , 2019
akryl na płótnie 60 x 80 cm /więcej prac artysty na stronie www.tabot.pl
19-09-2019
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
Napoleon na koniu, 1976
ołówek/papier, wym.13 x 14 cm w świetle passe-partout.(z ram.27x29cm) sygn. i dat. p.d.: Trzeszczkowski 11.7.76, powyżej dedykacja

850 zł

19-09-2019
Nowość
KRYCH Henryk (1905-1980)
„Kwiaty na oknie”
Olej na płótnie, sygnowany na odwrocie „AUTOR HENRYK KRYCH TYTUŁ: „KWIATY NA OKNIE” WYMIAR 41X33 CM TECH. OLEJ”.

Wymiary w ramie: 67x73 cm (41x33 cm)

2 800 zł

18-09-2019
Nowość
NOWOTARSKI Roman (ur. 1932)
"Cerkiew"
Praca Romana Nowotarskiego "Cerkiew" o wym. 40 x 47 cm w świetle passe-partout
18-09-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
KORUSIEWICZ Maria
"Art the Beach II" , 2013

3 200 zł

18-09-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
PAŁKA-WINEK Barbara (ur. 1958)
bez tytułu , 2019
18-09-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
liczba obiektów: 113