Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (144)
Pełna wdzięku figurka przedstawiająca wesołe, rozbawione putta, wykonana z białej, szkliwionej porcelany, zdobiona złotym paskowaniem u podstawy. Sygnowana Hutschenreuther Selb Germany i wyciskiem w masie K.TUTTER.
14-02-2020
Nowość
Silesia Art Antyki
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Kolaż , 2018
Rozmiar 100 cm x 70 cm x 0.5 cm

Rok: 2020

Technika: Technika własna

Styl: Ekspresjonizm

Tematyka: Portret

25 000 zł

14-02-2020
Nowość
Art in House Dom Aukcyjny
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Kobieta , 2020
Obrazy

Rozmiar 120 cm x 120 cm x 2 cm

Rok: 2020

Technika: Szlagmetal, Olej na płótnie

Styl: Ekspresjonizm

Tematyka: Portret

34 000 zł

14-02-2020
Nowość
Art in House Dom Aukcyjny
Talerz dekoracyjny, Miśnia, XIX w.
Porcelanowy, ażurowy talerz dekoracyjny, ręcznie malowany, sygnowany znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Średnica: 24 cm

750 zł

14-02-2020
Nowość
Puzderko, Rosenthal, ok. 1950 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo srebrzona, sygnowana.

Wymiary: 4x10x10 cm

650 zł

14-02-2020
Nowość
TACA, Warszawa, Norblin, 1850 r.
fornir mahoń, plater na miedzi, wym. 66,6 z uchem 75x 52 cm. Z dwoma uchwytami, z drewnianym lustrem, kołnierz dekorowany winną latoroślą, Puncowanie: w owalu Warszawa / Norblin / & Co 1850 naprawiana Warszawa, Norblin, 1850 r.

2 000 zł

13-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
IMMERS Agata (ur. 1987, Tarnów)
Obcość
tinta piaskowa, akwaforta, sucha igła
wymiary: 69 x 99 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
13-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Gdzieniegdzie
tinta piaskowa, akwaforta, sucha igła, papier
wymiary: 69 x 99 cm

13-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
PELLO Ewa (ur. 1964)
pastel, papier
wymiary: 45 x 59 cm
wymiary z oprawą: 69 x 82 cm

13-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
liczba obiektów: 144