e-antyki.com
ul. Królewskie Lipy 10
05-500 Piaseczno
505 254 755
poczta@e-antyki.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (143)
Emile Galle - Duży Wazon 44 Cm, Około 1900 Roku
Oryginalny wazon z pracowni Emila Galle wykonany około 1900 roku. Sygnatura (foto) stosowana w latach 1875-1910. Wysokość 44 cm, średnica brzuśca 18 cm, średnica kołnierza 9 cm.

7 800 zł

16-06-2018
Dzban / srebro 950 Potoccy herb Pilawa 1850/60
Wspaniały wielki dzban wykonany w latach 1850-60 w Paryżu ze srebra najwyższej próby 950 (Minerwa1), cecha srebra powtórzona trzykrotnie. Dzban w całości złocony!! Wysokość 36 cm, średnica brzuśca 13 cm, waga 1187 gram.

20 000 zł

25-01-2019
Dwie prace przedstawiające autorskie projekty mebli z paryskiej pracowni meblarskiej Thomasa Vielpeau wykonane około 1900 roku. Wymiary każdej z prac 42 x 32 cm. Cena dotyczy dwóch sztuk.

1 200 zł

19-02-2019
Duża "herbatnica" ze srebra 800 ok.1880 roku
Piękna herbatnica wykonana w latach 1880/90 w całości ze srebra próby 800 w krajach Beneluksu. Wysokość 18 cm, średnica podstawy 11 cm, waga 432 gram.

2 500 zł

16-06-2019
DENIERE / Paris - Zegar Kominkowy Ok.1860/70 Roku
Zegar kominkowy ze znakomitej paryskiej wytwórni Jean Francois Deniere (1774-1866). Podstawa z grubo złoconego ogniowo brązu stylizowana ornamentami rocailowymi, pnączami roślin, motywami kwiatowymi. Wysokość 42 cm, szerokość 32 cm, głębokość 20 cm.

7 900 zł

16-06-2018
Cukiernica odkryta wykonana ze srebra 12 łut około 1800 roku prawdopodobnie na terenie Królestwa Polskiego, bądź na Kresach w bliżej nieustalonym ośrodku złotniczym. Wysokość wraz z uchem 12,5 cm, średnica brzuśca 10 cm, waga 100 gram.

1 400 zł

19-02-2019
Cukiernica około 1840 roku DUBOIS, srebro 12 łut
Cukiernica w formie czworobocznej szkatułki o wybrzuszonych na dole i wklęsłych w górnej partii ściankach. Wysokość 12 cm, szerokość 16 x 12 cm, waga 450 gram.

4 300 zł

13-06-2019
Brąz patynowany przedstawiający Akt młodej kobiety trzymającej nad głową gałąź winorośli wykonany około połowy XIX wieku. Rzeźba autorstwa Claude Michela Clodiona. Wysokość 50 cm. Zachowana oryginalna patyna w dwóch odcieniach. Stan zachowania doskonały !

7 900 zł

22-06-2018
Chopard, Happy Diamonds, naszyjnik złoto 750
Naszyjnik wykonany w firmie Chopard będącej synonimem luksusu i najlepszych wzorców. Model Happy Diamonds, złoto próby 750 (18 karat). Długość 41 cm, waga 7,17 gram.

4 500 zł

18-04-2019
Kolia / Naszyjnik wykonany w firmie Chopard, będącej synonimem luksusu i najlepszych wzorców. Model Happy Diamonds, złoto próby 750 (18 karat). Długość 42 cm, waga 45,05 gram !

19 800 zł

20-07-2019
Absolutnie topowy pierścień z jednej z najbardziej ekskluzywnym marek biżuteryjnych Świata CHOPARD, model "Chopardissimo". Obrączka jest duża, szeroka (14 mm), bardzo widoczna. Rozmiar 14 (53), waga 22,60 gram !!

6 300 zł

06-07-2019
Cartier,designerska obrączka z luksusowej firmy której przedstawiać nie trzeba :) Złoto próby 750, w centralnym miejscu osadzony jest naturalny diament w szlifie brylantowym o masie 0.70 ct, wspaniałej barwie i czystości F/VS1. Waga 13,15 gram, roz. 19.

16 900 zł

15-03-2019
Cartier, zegarek damski, złoto 750 / brylanty
Zegarek damski z luksusowej manufaktury czasomierzy i biżuterii CARTIER. Koperta wraz z całym zapięciem motylkowym na zatrzask ze złota próby 750 (18 karat), koperta z zatrzaskiem ze złota żółtego, samo zapięcie z różowego.

13 500 zł

13-06-2019
Zapalniczka firmy Cartier , model Trinity z lat 90. XX wieku. Waga całej zapalniczki 90 gram, sama obudowa wykonana w całości ze złota próby 750 o wadze 30 gram. Wysokość 70 mm, szerokość 25 mm.

6 890 zł

13-03-2019
Bransoleta wykonana w stylu secesyjnym około 1910 roku w Carskiej Rosji / Moskwie. Sztywna, ażurowa, potrójna obręcz z zapięciem na zatrzask. Obwód zewnętrzny bransolety ~20 cm, wewnątrz ~18 cm. Waga 17,55 gram.

5 800 zł

02-04-2019
BVLGARI, model B Zero 1- oryginalny pierścionek / obrączka z luksusowej firmy w całości wykonany ze złota próby 750 (18 karat). Rozmiar 11 (51) (średnica wewnątrz 16 mm) - raczej na szczupłą dłoń. Waga 10,64 gram.

3 800 zł

29-01-2019
Bruckmann & Sohne, Komplet sreber Empire 3,22 kg !
Wspaniały komplet sreber, tzw. garnitur na tacy wykonany w całości ze srebra próby 800 w pracowni / manufakturze Bruckmann & Sohne w Heilbronn. Srebro grubościenne, ciężkie ; waga łączna 3222 gram !

16 500 zł

30-05-2019
Piękna bransoleta wykonana z trzech sznurów pereł w łącznej liczbie 75 szt z zapięciem wykonanym ze złota próby 585, osadzono wielki granat o wymiarach 20,70 x 16 mm. Granaty o zmiennej średnicy średnicy zmniejszającej się wielkości 8,5 - 6,5 mm.

3 000 zł

19-02-2019
Ponadczasowa kobieca elegancja ! Bransoleta wykonana na początku XX wieku z żółtego oraz białego złota próby 750 (18 karat). Waga 12,40 gram, długość ~18 cm. Stan zachowania doskonały !

6 000 zł

30-05-2019
Wspaniała bransoleta wykonana z żółtego złota około 1900 roku w Paryżu. W centralnym miejscu kompozycja z białego złota wysadzana 50 szt. naturalnymi rozetami diamentowymi o łącznej masie ~1.00 ct. oraz dwoma szafirami o łącznej masie ~0.50 ct.

15 800 zł

20-07-2019
Bransoleta złoto 585, diamenty / rubiny 11,50 ct
Efektowna bransoleta wykonana z białego złota próby 585 wykonana w II połowie XX wieku w Europie zachodniej. Waga 29,07 gram, długość 17,5 cm, szerokość 9 mm. Zapięcie z podwójnym zabezpieczeniem (spinka i łańcuszek).

6 700 zł

06-07-2019
Piękna bransoleta wykonana na początku XX wieku prawdopodobnie w Wiedniu ze złota próby 585 (14 karat). Długość 17,5 cm, waga 27.43 gram.

6 000 zł

11-02-2019
Wspaniała bransoleta typu "Tenis" wykonana z białego złota próby 750 (18 karat). Na całej długości wysadzana wspaniałymi brylantami (52 sztuki) o łącznej masie 5.15 ct. Długość 18 cm, waga 11,58 gram.
Obiekt został sprzedany

19 800 zł

20-07-2019
Kolekcjonerska żardiniera wykonana w warszawskiej pracowni brązowniczej Bracia Łopieńscy na początku XX wieku. Wykonana ze złoconego brązu, zachowane oryginalne grube szkło bez pęknięć, Wysokość 4,30 cm, szerokość 10,00 x 5,30 cm.

1 600 zł

04-02-2019
Luksusowa, jednoosobowa popielnica na cygaro, brąz złocony wykonany w najwybitniejszej warszawskiej pracowni brązowniczej Braci Łopieńskich w 1892 roku. Wysokość 5,5 cm, podstawa o wymiarach 15,5 x 10,3 cm.

4 500 zł

19-04-2019
liczba obiektów: 143