Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (288)
STĘPIEŃ Jan (1895 ? - 1976 Włocławek)
Kościół w Przedeczu , 1953

olej, płótno, 40 x 54,5 cm
sygn. u dołu z prawej: Jan Stępień/ Przedecz 1953 r

25-11-2016
Koncert we wnętrzu

Koncert we wnętrzu
olej, tektura; 42 x49

25-11-2016
Kolekcja prac Jana Stępnia
Kolekcja prac Jana Stępnia :
Koniarstwo, Kawaleria, Polska wieś, Martwa Natura
więcej na: www.malarstwopolskie.pl
Tel 502630650
01-04-2018
Czaple

Czaple
olej, tektura; 25 x 30 cm

25-11-2016
Chata z drabiną , 1964
Chata z drabiną
olej, tektura, 33 x 52 cm
sygn. u dołu z lewej: Jan Stępień/ 1964 r.
28-11-2016

Olej, płótno, sygn. p.d.: Jan Stępień Wł.(ocławek) (19)31

W naszej ofercie 30 dobrych prac tego malarza - ucznia Jacka Malczewskiego

19-11-2016
Artyleria konna na manewrach, 1938 rok.
Olej, płótno, 75x150cm, sygn. p.d.: Jan Stępień 1938 Wł.(ocławek)

Więcej prac Jana Stępnia na stronie :

www.malarstwopolskie.pl
10-12-2016
SZCZĘSNY Jan (1900-1964)
Starość i młodość - Wróżenie z kart
Pastel, tektura, 60x80cm
sygnowany prawy dolny: Szczęsny

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
21-05-2019
KARSZNIEWICZ Jerzy (1878 Tarnów - 1945 Kraków)
Wiejska zagroda

32,5 x 24cm, olej, tektura sygn. l.d.: J.Karszniewicz Na odwrocie nalepki wystawowe: - TPSP w Krakowie z tytułem "Wejście do zagrody" oraz informacją o właścicielu - Janie Hrynkowskim - cechu artystów plastyków "Jednoróg" w Poznaniu z 1929r. ( dołączona reprodukcja czarno-biała z przedwojennego katalogu z opisem "Jerzy Karszniewicz"- Jednoróg - Wiejska brama") Na odwrocie pieczątka składu przyborów malarskich: Iskra&Karmański, Kraków

04-12-2014
Olej na tekturze, sygn. l.d.: JKarszniewicz

3 600 zł

11-11-2016
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Spotkanie nad rzeką, 1926

49,5 x 75cm, olej, tektura, sygn. l.d.Jerzy Kossak 26

02-12-2014
Puk puk w okieneczko
Olej na tekturze, 35x50cm
sygnowany prawy dolny: Jerzy Kossak 1945

Więcej prac Kossaków na stronie:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt tel. 502630650
21-06-2019
Pogoń za Bolszewikami
Olej na tekturze , 26,5x37cm sygnowany i datowany lewy dolny: Jerzy Kossak 1933
Więcej prac Kossaków na stronie galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
19-06-2019
Olszynka Grochowska

Olej, tektura, 70x100cm, sygn. p,.d,: Jerzy Kossak 1930

22-11-2016
Kirasjerzy przed chatą , 1945

olej, tektura, sygn. p.d. Jerzy Kossak 1945
Na odwrociu pieczęć rodziny Kossakow potwierdzająca autentyczność pracy

24-06-2015
PÜTTNER Josef Carl (1821 Plan (Czechy) - 1881 Vöslau)
Zima nad rzeką , 1860
Olej na płótnie, 85x126 cm ,
sygnowany lewy dolny: JCB Püttner 1860.

Więcej zdjęć na www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
30-03-2019
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
Gwasz, akwarela 34x94cm
Sygnowany prawy dolny: JFałat Polesie

Szerszy opis i lepsze zdjęcia na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
08-12-2018
HOLZMÜLLER Juliusz (1876 Bolechów - 1932 Lwów)
Na targu w małym miasteczku

akwarela, papier 36x50cm, sygn. p.d.: Juliusz Holzmüller 1902

2 200 zł

14-09-2013
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Pojenie koni

olej, płótno, sygn. p.d.: Juliusz Słabiak, Kraków

7 900 zł

01-12-2014
SIPIŃSKI Józef Alfred (1886-1968)
Pejzaż zimowy
Olej, tektura; 23 x 28,5 cm
Sygnowany p.d.: Alf. J. Sipiński

Więcej prac z kategorii pejzaż na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl

495 zł

21-05-2019
BALUKIEWICZ Józef (1831 Warszawa - 1907 Kalisz)
Pejzaż górski
Olej na płótnie, sygnowany lewy dolny:
J.Balukiewicz malował 1906
13-01-2019
CZAJKOWSKI Józef (1872-1947)
Studium konia
węgiel, papier, 34,5x48,5 cm sygn. p.d.: Józef Czajkowski /1937 Kowary

2 400 zł

23-05-2014
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Pejzaże letnie 1917r.

Dwa współoprawne gwasze, 20x40cm - sygn. p.d.J.Guranowski 1917r.

4 900 zł

19-07-2013
UNIERZYSKI Józef (1863-1948)
Anioł Stróż i Pastuszkowie

Olej, płótno, 90x110cm, sygn. l.d.: Unierzyski

01-12-2014
UNIERZYSKI Józef (1863-1948)
Anioł i gęsiarek
olej, płótno, 48,5x64cm sygn.p.d.: Unierzyski 19..2

12 000 zł

24-03-2014
liczba obiektów: 288