ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (763)
Porcelana, farby naszkliwne; wys.16cm. sygn. ceglastym drukiem: koło drabiniaste pod koroną zamkniętą, stylizowane wiązane FS, wycisk: 18098/8; Niemcy, Bock-Wallendorf (Turyngia), wytwórnia Fasold & Stauch, lata 1902-1972

300 zł

28-09-2017
Talerz srebrny USA, Rohe Island, Providence, Gorham, 1948r Srebro, próba sterling (925), waga 301 g, śr.27 cm. Puncowanie: GORHAM STERLING 493, 8

730 zł

17-01-2019
porcelana, złocenia - iryzujące lustry złota, złocenia matowe, dekoracja odręczna naszkliwna; średn.24,5 cm; sygn.druk zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ studio - linie/ - / GERMANY/ Totenmaske des Konigs Tutenchamun, SABUIL NEUBAUER Niemcy, Rosenthal

350 zł

29-08-2017
Talerz porcelanowy KPM Carl Krister lata 1845-1860
porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr.: 22,5 cm; sygn. kobaltem: orzeł trzymającym insygnia i litery KPM. Śląsk, Wałbrzych, fabryka porcelany Karla Kristera, lata 1845-1860

250 zł

18-08-2016
porcelana kremowa, śr.33 cm., Rajskie ptaki, sygn. drukiem zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ SELB – Germany Winifred 1948 r. Niemcy, Selb (Bawaria), koncern Rosenthala model Winifred

200 zł

25-03-2017
porcelana farby naszkliwne; średnica 19,5 cm. sygn. drukiem ciemnym: C w trójkącie , CHODZIEŻ , made in Poland zamalowane i odręcznie: Hand Painted Zofia? Chodzież, fabryka porcelany ( zał. 1895), lata 60./70. XX w.,

300 zł

26-04-2018
Talerz Boże Narodzenie z wiatrakiem Delft 1926 r.
Talerz Boże Narodzenie z wiatrakiem Delft 1926 r. fajans, malatury podszkliwnie, śr.25,5 cm. sygnowany kobaltem Delft, 588.

450 zł

28-06-2019
Porcelana, ażurowa, kobalt podszkliwny, śr.23 cm. Sygnowany kobaltem podszkliwnie:, gwiazdka MEISSEN i wycisk; MEISSEN oraz 28, 11, 2. Saksonia, Miśnia, Ernst Teichert, po 1889

280 zł

27-07-2017
Tacka wizytownik srebrny Francja, k. XIX w.
Tacka srebro pr.1 (950/10000), waga.251 gr., wym.24x17 cm, sygnowana: w prostokącie głowa Minerwy z cyfrą 1 Francja, k. XIX w.

1 150 zł

25-07-2019
srebro złocone pr. 800, waga 74g., cechowana; nr. 66214 znak warsztatowy, półksiężyc, korona, 800, BUCHWALD, wym.16,5x12x1,5cm Brema, Koch & Bregfeld, 1 ćw. XX w.

750 zł

22-10-2016
Taca owalna, srebro próby 800 ; wym. 34x44 cm; waga 945g.puncowana; półksiężyc, korona, 800, znak złotnika lew stojący na tylnych łapach. Niemcy, Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Deyhle, k. XIX w.

2 700 zł

03-03-2017
Srebro, próba 84, waga 122 g, wym. 24x15 cm. Puncowany: w owalu, γ, głowa kobiety w kokoszniku, 84.oraz ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachodier .Rosja, Kijów, Israel Jesiejewicz Zachodier lata1908

990 zł

13-11-2018
Taca srebrna Włochy, Alessandria, po 1944r.
srebro pr.800 waga 756 gr. wym. 35,5x24cm cechowana;800, w sześciokącie 376 i AL Włochy, Alessandria, po 1944 r.

2 400 zł

28-11-2016
Taca srebrna Włochy, Aleksandria, po 1944r..
Tacka srebrna srebro pr.800 waga 756 gr. wym. 35,5x24cm cechowana;800, w sześciokącie 376 i AL Włochy, Aleksandria, po 1944 r.

2 400 zł

07-09-2018
Srebro, próba 830, wym. 40x26,5cm. waga 677g. Puncowanie: wieża, C.G.H, trzy korony, S, w kartuszu głowa św. Eryka - punca miejska Sztokholmu, P8 Sztokholm, wytwórnia sreber C. G. Hallberg,

2 300 zł

23-11-2018
Srebro, próba 84, waga 272 g, wym.28,5x18 cm. Puncowanie: cecha probierza B.C (Sawinkow Wiktor) i datą 1878; 84; św. Jerzy oraz ИЗ - Iwan Wasiliewicz Zacharow(1856-1896). TACKA, Rosja, Moskwa, 1878
Obiekt został sprzedany

1 700 zł

03-06-2019
Taca srebrna owalna Kraków, lata 30-ste XX w
srebro pr. 3, waga 1,4 kg., wym. 56x39 cm., cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni Krakowskiej i w owalu monogram złotnika IH Kraków, lata 30-ste XX w.

3 800 zł

09-03-2017
Tacka srebrna, Srebro, próba 916, waga 708 g, wym.40x24 cm cechowana;: LBB i R.FERNANDEZ oraz próba Hiszpańska z lat 1881-1934

2 900 zł

29-10-2018
Taca platerowa secesyjna XIX/XX w.
Mosiądz srebrzony (Plater) wymiary 41x31 cm. niemiecka

1 300 zł

15-12-2017
Taca platerowa Norblin Warszawa 2 poł. XIX w
plater, wym.40x24 cm. , cechowana w owalu; NORBLIN i Ska / Galw. / WARSZAWA/A i nr 2177; Warszawa, Norblin , lata 1897-1914

700 zł

14-02-2019
Srebro, złocona, próba 13, wym. 9x4,4x3cm., Puncowanie: w owalu okręg przedzielony poziomo na pół, w górnej części cyfra 13, dolna podzielona pionowo na pół, nad okręgiem litera A, wokół okręgu cyfry 1855; w tarczy litery MK

850 zł

30-05-2019
Tabakiera srebrna, Rosja, Moskwa, 1881 r.
srebro, pr. 84, w: 132 g, wym. 10,7x6,5x2,7 cm, motywy architektury i geometryczne, kwiatowe cechowana; w prostokątach 1881/ ИК – znak probierza| 84 | Św.Jerzy. Rosja, Moskwa, 1881 r.

980 zł

06-11-2018
Szufelka srebrna do szparagów Niemcy, po 1888 r..
Szufelka srebrna do szparagów srebro pr. 800, częściowo złocone; dł. 23 cm, szer. 8,7 cm; waga 107 g; Puncowanie: półksiężyc, korona, 800 Niemcy, po 1888 r..

400 zł

10-01-2017
mosiądz srebrzony, wym. tacki 19x18 cm. i zmiotki dł. 26 cm.; sygn. Br Henneberg nr. modelu 3640, plater. Warszawa, Wytwórnia Br.Henneberg, lata 20-te XX w.

650 zł

22-06-2018
zestaw widelce do wędlin 2 szt., nóż do sera i nóż do masła. srebro pr. 800, stal., w etui cechowane; 800, półksiężyc, korona Niemcy po 1888 r.

350 zł

11-08-2016
liczba obiektów: 763