ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (769)
W. DYBCZYŃSKI .Olej, płótno; 50x40 cm (63x52 cm.)Sygnowany p. d.: W. Dybczyński

1 900 zł

16-12-2016
Uchwyt do porcjowania mięsa Paryż pocz. XX w.
srebro pr 950, stal, uchwyt do przytrzymania mięsa z zaciskiem (dł.21,5cm) waga139g. etui Francja, pocz. XX w.

400 zł

14-01-2019
Tłok pieczętny z monogramem ML
Tłok pieczętny z monogramem ML mosiądz patynowany i srebrzony, dwie dłonie ściskające się , wys. tłoka 10,5 cm; średnica 2,2 cm;
25-06-2015
Tłok pieczętny srebrny z rękojeścią z kości XIX w.
Pieczątka srebro, kość zwierzęca długości 8 cm. pieczątka Francja po 1838 r.

800 zł

09-09-2016
Trębacz porcelanowy na koniu
porcelana, porcelana, farby podszkliwne, wys.29 cm nr.12532A model; UNTER/ WEISS/ BACH, Niemcy,Turyngia poł. XXw.

990 zł

12-09-2016
TRYPTYK ZE SCENĄ DEESIS
Ikona podróżna Mosiądz odlewany, cyzelowany, wym;7x19,5 (8) cm. na trzech osobnych obrazach postacie: Bogurodzicy Marii, Chrystusa Pantokratora oraz Jana Chrzciciela

750 zł

20-11-2017
Tatry Dolina Strążyska , Van BESIEN Jastrzebska
olej na płótnie wym. 93x73 cm sygn. l.d. MJ VAN BESIEN na odwrocie DESA Dzieła Sztuki i Antyki Przedsiębiorstwo Państwowe K-2426/70 autor Van BESIEN Jastrzebska Tytuł Dolina Strążysko, Rok wykonania 1970 Tatry zachodnie Dolina Strążysko k. Zakopanego

1 300 zł

22-02-2018
Porcelana, farby naszkliwne; wys.16cm. sygn. ceglastym drukiem: koło drabiniaste pod koroną zamkniętą, stylizowane wiązane FS, wycisk: 18098/8; Niemcy, Bock-Wallendorf (Turyngia), wytwórnia Fasold & Stauch, lata 1902-1972

300 zł

28-09-2017
Porcelana złocona, kobalt podszkliwny, szt. 6, śr. 25 cm. Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze i wycisk.. Niemcy, Saksonia, Miśnia, lata 1860-1920

1 500 zł

03-09-2019
Talerz srebrny USA, Rohe Island, Providence, Gorham, 1948r Srebro, próba sterling (925), waga 301 g, śr.27 cm. Puncowanie: GORHAM STERLING 493, 8

730 zł

17-01-2019
porcelana, złocenia - iryzujące lustry złota, złocenia matowe, dekoracja odręczna naszkliwna; średn.24,5 cm; sygn.druk zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ studio - linie/ - / GERMANY/ Totenmaske des Konigs Tutenchamun, SABUIL NEUBAUER Niemcy, Rosenthal

350 zł

29-08-2017
Talerz porcelanowy KPM Carl Krister lata 1845-1860
porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr.: 22,5 cm; sygn. kobaltem: orzeł trzymającym insygnia i litery KPM. Śląsk, Wałbrzych, fabryka porcelany Karla Kristera, lata 1845-1860

250 zł

18-08-2016
porcelana kremowa, śr.33 cm., Rajskie ptaki, sygn. drukiem zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ SELB – Germany Winifred 1948 r. Niemcy, Selb (Bawaria), koncern Rosenthala model Winifred

200 zł

25-03-2017
porcelana farby naszkliwne; średnica 19,5 cm. sygn. drukiem ciemnym: C w trójkącie , CHODZIEŻ , made in Poland zamalowane i odręcznie: Hand Painted Zofia? Chodzież, fabryka porcelany ( zał. 1895), lata 60./70. XX w.,

300 zł

26-04-2018
Talerz Boże Narodzenie z wiatrakiem Delft 1926 r.
Talerz Boże Narodzenie z wiatrakiem Delft 1926 r. fajans, malatury podszkliwnie, śr.25,5 cm. sygnowany kobaltem Delft, 588.

450 zł

28-06-2019
Porcelana, ażurowa, kobalt podszkliwny, śr.23 cm. Sygnowany kobaltem podszkliwnie:, gwiazdka MEISSEN i wycisk; MEISSEN oraz 28, 11, 2. Saksonia, Miśnia, Ernst Teichert, po 1889

280 zł

27-07-2017
Tacka wizytownik srebrny Francja, k. XIX w.
Tacka srebro pr.1 (950/10000), waga.251 gr., wym.24x17 cm, sygnowana: w prostokącie głowa Minerwy z cyfrą 1 Francja, k. XIX w.

1 150 zł

25-07-2019
srebro złocone pr. 800, waga 74g., cechowana; nr. 66214 znak warsztatowy, półksiężyc, korona, 800, BUCHWALD, wym.16,5x12x1,5cm Brema, Koch & Bregfeld, 1 ćw. XX w.

750 zł

22-10-2016
Taca owalna, srebro próby 800 ; wym. 34x44 cm; waga 945g.puncowana; półksiężyc, korona, 800, znak złotnika lew stojący na tylnych łapach. Niemcy, Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Deyhle, k. XIX w.

2 700 zł

03-03-2017
Srebro, próba 84, waga 122 g, wym. 24x15 cm. Puncowany: w owalu, γ, głowa kobiety w kokoszniku, 84.oraz ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachodier .Rosja, Kijów, Israel Jesiejewicz Zachodier lata1908

990 zł

13-11-2018
Taca srebrna Włochy, przed 1933 r.
Tacka srebrna. srebro pr. 800 waga 1240 gr. wym. 38,5x28,5 cm. cechowana; 800 i CECCHERELLI. Włochy, przed 1933 r.

4 200 zł

20-08-2019
Taca srebrna Włochy, Alessandria, po 1944r.
srebro pr.800 waga 756 gr. wym. 35,5x24cm cechowana;800, w sześciokącie 376 i AL Włochy, Alessandria, po 1944 r.

2 400 zł

28-11-2016
Taca srebrna Włochy, Aleksandria, po 1944r..
Tacka srebrna srebro pr.800 waga 756 gr. wym. 35,5x24cm cechowana;800, w sześciokącie 376 i AL Włochy, Aleksandria, po 1944 r.

2 400 zł

07-09-2018
Srebro, próba 830, wym. 40x26,5cm. waga 677g. Puncowanie: wieża, C.G.H, trzy korony, S, w kartuszu głowa św. Eryka - punca miejska Sztokholmu, P8 Sztokholm, wytwórnia sreber C. G. Hallberg,

2 300 zł

23-11-2018
Srebro, próba 84, waga 1564 g, wym.60x39 cm. Puncowanie: Puncowanie: Δ, głowa w kokoszniku, 84, BA; 84;; monogram złotnika B.И. Rosja, Moskwa, złotnik Wasyli Iwanowicz Iwanow, czynny w l. 1870-1908)

6 300 zł

02-09-2019
liczba obiektów: 769