CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1135)
Patera majolika, sygnowana. Wymiary: wysokość 25 cm, szerokość 38 cm.

3 500 zł

27-02-2017
Wiaderko na lód, Isfahan, Persja, l. 1920-40
Wiaderko na lód, srebro pr. 84, puncowane.

Bogata, grawerowana dekoracja z elementami fauny i flory.

Wysokość z ruchomym pałąkiem 27 cm, średnica 17 cm. Waga ok. 680 gram.

8 500 zł

08-11-2018
Wiaderko na biszkopty, Anglia, 1920 r.
Szklany słój z platerową pokrywą i ruchomym uchwytem.

Wysokość ze złożonym uchwytem: 17 cm

500 zł

07-12-2018
Wiaderko do schładzania win, plater sygnowany "dFraget". Warszawska Fabryka Platerów. Wysokość 18 cm, średnica 23 cm.

550 zł

11-09-2015
Wiaderko do lodu, Niemcy, ok. 1900 r.
Wiaderko na lód, szkło wielobarwne w połączniu z mosiądzem złoconym ogniowo. Bardzo dekoracyjny przedmiot użytkowy. Wysokość całkowita 22 cm.

450 zł

12-10-2015
Weriera, Carl Thieme, Drezno, 1888-1901
Porcelanowe naczynie do schładzania kieliszków, dekoracja ręcznie malowanych scen dworskich rodzajowych oraz kwiatów, sygnowane. Wymiary: 13x27 cm.

1 800 zł

28-12-2017
Wazonik, Włochy, Murano, pocz. XX w.
Wazonik z dekoracją millefiori (z wł. "tysiąc kwiatów) z dwoma uchwytami, wysokość 11 cm.

350 zł

11-05-2017
Wazonik, Wiedeń, pocz. XX w.
Wazonik secesyjny; szkło barwione.

Wysokość: 19 cm

450 zł

18-04-2019
Wazonik, pocz. XX w.
Wazon secesyjny o nieregularnym wylewie w formie kwiata, szkło barwione w masie, pocz. XX w., wysokość: 20 cm.

350 zł

15-07-2016
Wazonik, k. XIX w.
Wazonik z trzema wkładami ze szkła barwionego umieszczonymi w bogato zdobionym, ażurowym stojaku; plater.

Wymiary: 16x7x2 cm

580 zł

17-06-2019
Wazonik, Japonia, okres Meiji
Wazonik z brązu patynowanego, dekorowany trójwymiarowymi konikami polnymi oraz motywem roślinnym.

Wysokość: 14 cm

780 zł

01-04-2019
Szkło warstwowe, trawione, barwione, sygnowane.

Wysokość 10 cm

1 500 zł

04-03-2019
Wazonik secesyjny, Śląsk, ok. 1900 r.
Szkło warstwowe, trawione, sygnowane na podstawie "Silesia". Wysokość 12 cm.

1 300 zł

12-10-2015
Wazonik secesyjny, ok. 1900 r.
Szkło barwione, iryzowane. Wymiary: wys. 15 cm, śr. 13 cm.

850 zł

12-10-2015
Wazonik secesyjny, Kralik, Czechy, ok. 1900 r.
Wazonik w stylu secesyjnym, szkło barwione, iryzowane, dekorowane motywem roślinnym.

Wysokość: 12 cm

660 zł

04-04-2019
Wazon, XIX/XX w.
Szkło ręcznie malowane.

Wysokość: 27 cm

350 zł

03-06-2019
Wazon, Rosenthal, 1937 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo srebrzona, sygnowana.

Wysokość: 29 cm

Średnica: 19 cm

1 500 zł

12-07-2019
Wazon, Niemcy, ok. 1910 r.
Wazon ceramiczny z przysłowiem niemieckim. Wysokość 34 cm.

660 zł

20-10-2016
Wazon, Legras, Francja, ok. 1900 r.
Szkło barwione, ręcznie malowane farbami emaliowymi.

Wysokość: 35 cm

1 800 zł

25-06-2019
Wazon, Kuzniecow, koniec XIX w.
Porcelana, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wysokość: 20 cm

Fabrykę w Budach założył w 1878 roku Matwiej Sidirowicz Kuzniecow - wnuk Jakowa Kuzniecowa znanego jako ojciec tradycyjnej rosyjskiej ceramiki.

450 zł

11-01-2019
Wazon, Josef Strnact, Austria, ok. 1910 r.
Wazon secesyjny, majolika z elementami emalii; sygnowany.

Wysokość: 11 cm

360 zł

10-06-2019
Wazon, Fraureuth - Oddział Sztuki, 1914-18
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana. Wysokość 20 cm.

850 zł

31-01-2017
Wazon, Bohemia, poł. XIX w.
Szkło warstwowe, barwione w masie; dekoracyjne z motywem myśliwskim, intaglio, szlif ręczny.

Wysokość: 20 cm

990 zł

03-04-2019
Wazon, Austro-Węgry, ok. 1900 r.
Szkło mleczne, złocone, ręcznie malowane z sceną rokokową. Wysokość: 60 cm.

2 900 zł

26-07-2016
Wazon z motywem myśliwskim, k. XIX w.
Szkło cięte, dekoracja w postaci sceny przedstawiająca jelenie w lesie.

Wysokość: 22 cm

550 zł

03-04-2019
liczba obiektów: 1135