Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (504)
Talerz
glina garncarska, sygn. wyciskiem kolistym: CERAMIKA KASZUBSKA; w środku: L. NECEL/CHMIELNO/POMORZE II poł. XX w. śr. 30 cm
10-05-2018
Talerz
porcelana Chiny XVIII w. śr. 23,5 cm

900 zł

07-11-2013
Talerz

900 zł

07-11-2013
Taca art deco
mahoń, srebro pr. 835 Wilkens, Niemcy l. 20 XX w. dł. 40 cm szer 20,5 cm
29-06-2018
Taca
Plewkiewicz metal srebrzony dł. 59 cm szer. 22 cm
01-09-2018
Taca
srebro pr. 925 Starr & Marcus Londyn około 1830 rok waga 1762 g dł. 51 cm szer. 38 cm
10-07-2017
Tabakierka
srebro pr. 84 waga 47g wys. 1.8 cm dł. 5,5 cm szer. 3,5 cm
23-08-2013
Tabakiera
srebro złocone pocz. XIX w. waga 78g wys. 1,5 cm dł. 7 cm szer. 4 cm

800 zł

26-09-2011
Słoń
ceramika 1 ćw. XX w. wys. 34 cm dł. 42 cm szer. 12 cm
15-02-2018
Szkatuła art deco
owalna lata 20. XX w.; intarsja: brzoza karelska, mahoń wys. 8 cm dł. 34 cm szer. 23 cm
12-03-2019
Szczypce do cukru
srebro pr. 84 waga 30g dł. 13 cm

450 zł

20-02-2014
Szczypce do cukru
Suck srebro pr. 12 waga 26g dł. 15 cm

450 zł

20-02-2014
Szczypce do cukru
srebro pr. 84 waga 40g dł. 12 cm

450 zł

04-08-2016
Szczypce
srebro pr. 800 XIX w. dł. 12,5 cm

450 zł

11-08-2011
Szafka
biedermeier ok. 1820 rok brzoza wys. 85 cm szer. 42,5 cm gł. 40 cm

4 000 zł

22-11-2010
Sygnet
Wiedeń ok. 1840 rok złoto, srebro, rubin ; waga 10,7g
18-10-2018
Stolik
sygn. K. Boratyński Warszawa II poł. XIX w. blat marmurowy,drewno orzechowe, brązy złocone wys. 76,5 cm szer. 100 cm gł. 72 cm

8 000 zł

11-10-2012
Solniczki - para
pocz. XX w. srebro pr. 84 waga 110g wys. 3 cm (para solniczek z łyżeczkami)

700 zł

12-03-2015
Solniczka
srebro waga 75g II poł. XIX w. wys. 8,5 cm dł. 10,5 cm szer. 5,2 cm

900 zł

24-01-2014
Solniczka
Berlin XIX w. srebro waga 140g wys. 7,5 cm dł. 15 cm szer. 7 cm
14-12-2013
Solniczka
srebro pr. 84 waga 30g wys. 2,4 cm śr. 4,5 cm
14-12-2013
Siedząca kobieta
porcelana Miśnia XIX w. wys. 14 cm
14-04-2017
Serwantka narożna
I poł. XIX w. wys. 230 cm szer. 125 cm gł. 83 cm

12 000 zł

14-12-2013
Serwantka
Art Deco wys. 166 cm szer. 135 cm gł. 45 cm

4 500 zł

28-05-2011
Serwantka
w typie biedermeier I poł. XIX w. wys. 162 cm gł. 40 cm szer. 78 cm

11 000 zł

24-01-2014
liczba obiektów: 504