Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (151)
Cukiernica, Berlin, Niemcy, XIX w.
Prostokątna cukiernica skrzynkowa, wsparta na czterech lwich łapach. Zamykana na kluczyk. Nakrywa zwieńczona pełnowymiarowa figurką lwa. Srebro pr. 12, puncowane.

Wymiary: 7x14x9 cm

Waga: 395 g

5 500 zł

18-02-2020
Nowość
JAKUBCZAK Piotr
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!

12 000 zł

17-02-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

1 490 zł

17-02-2020
Nowość
ŻARDINIERA MAJOLIKA
Jardiniera majolika, z plastyczna dekoracją, malowana, szkliwiona, wys. 27,5 cm. Gerbing & Stephan, Bodenbach, Niemcy k. XIX w.

1 200 zł

17-02-2020
Nowość
Antykwariat Garbary
zestaw 6 szt. srebro, pr. 3, dł. 16,3 cm. waga. 191 g. cechowana; srebro pr. 3, złotnik A.Lewkowicz. złotnik A.Lewkowicz, cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany i 4 oraz E. Austria Galicja, Kraków lata 1866-1872

600 zł

17-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
zestaw 6 szt. srebro, pr. 3, dł. 14,5 cm. waga 195 g. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej z lat 1932-1963 oraz WWS. Warszawska Wytwórnia Sreber, lata 1945-1963 wzór Francuski

550 zł

17-02-2020
Nowość
zestaw 6 szt. srebro, pr. 3, dł.15 cm. waga 241g. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej z lat 1932-1963 oraz WWS. Warszawska Wytwórnia Sreber, lata 1945-1963

650 zł

17-02-2020
Nowość
LIPOWSKA Marta (ur. 1978)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
17-02-2020
Nowość
NOWOSIELSKI Jerzy (ur. 1943)
Serigrafia barwna "Abstrakcja, 1997" , 1998
Serigrafia barwna pt. "Abstrakcja, 1997" Jerzego Nowosielskiego. Rok 1998. Format zadruku 92 cm x 70 cm. Praca numerowana w lewym dolnym rogu oraz sygnowana w prawym dolnym rogu: Jerzy Nowosielski.

12 000 zł

17-02-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 151