Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (101)
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
"Ribes spicatum" 2019, olej na płótnie, 50x40cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
13-09-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
Lampka oliwna
lampka oliwna, metal srebrzony Derby Silver Co. Anglia 4 ćw. XIX w.

300 zł

13-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Wizytownik, Niemcy, ok. 1909 r.
Wizytownik z onyxu z dekoracją staroegipską, kaboszony z kamieni naturalnych, perły, mosiądz.

Nagroda w regatach, Monachium, 1909 r.

Wysokość: 23 cm

Średnica: 33 cm

2 900 zł

13-09-2019
Nowość
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Łamacz lodu , 2014
Obraz olejny na płótnie pt. "Łamacz lodu" z 20114 roku. Artysta  Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 70 cm x 50 cm, ID. 1395. Praca posiada

9 000 zł

13-09-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
ACCESSORIA STATUT I KONSTYTUCYE Z CZARADZKIEGO... , 1758
wydanie w drukarni J.Filipowiczawe Lwowie,1758 r, oprawa skóra( z epoki) wym. 17 x 11 cm., frontyspis z grafiką (miedzioryt) autorstwa I.Filipowicza, sygn. oraz w tekście drzeworyty -winietki inicjały i finaliki

2 000 zł

13-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Bryły mego miasta , 2008
Obraz olejny na płótnie pt. "Bryły mego miasta" z 2018 roku. Artysta  Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 65 cm x 54 cm, ID. 1316

8 800 zł

13-09-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
Wazon szklany, Moser Karlsbad
Szkło grubościenne, warstwowe, szlifowane, bezbarwne, miodowe i kobaltowe, zatopione bąbelki powietrza ze srebrem, wym. 14x17x6 cm, sygnowany; znak trawiony; Madei in Czechoslovak Moser Karlsbad, firma Ludwig Moser & Sohne, ok. 1930.

1 300 zł

13-09-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
szkło lane w odcieniu niebieskim wym: 11,5(8,5)x30,5x13 cm. Polska, Huty Szkła J. Stolle "Niemen" lata 30 te. XX w.

390 zł

13-09-2019
Nowość
Aleksander Korowicki "Proces graniczny" , 1827
praca wykładowcy prawa Uniwersytetu Wileńskiego Aleksandra Korowickiego ( 1797-1864) wyd. Józef Zawadzki własnym nakładem Wilno 1827. Oprawa półskórek. wym. 21 x 13 cm.

1 500 zł

13-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
liczba obiektów: 101