Art&Passion
ul. Wiejska 11
00-480 Warszawa
+48 663 055 225
studio@studioartpassion.pl
czwartek 09:00–19:00
piątek 09:00–19:00
sobota 09:00–16:00
niedziela Zamknięte
poniedziałek 09:00–16:00
wtorek 09:00–19:00
środa 09:00–19:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (107)
OSSOWSKA Kamila (ur. 1990, Chojnice)
Przebudzenie , 2018
Technika mieszana – ołówek, czarny pastel, węgiel na papierze
Wymiar: 100×70 cm
W dyspozycji: Studio Art&Passion
Adres email: studio@studioartpassion.pl
16-10-2018
Oddanie , 2017
Wymiar: 107×80 cm
16-10-2018
Esencja , 2016
Wymiar: 70×100 cm
16-10-2018
Epifania , 2016
Wymiar: 70×100 cm
16-10-2018
Elizjum , 2017
Technika: ołówek, czarny pastel, węgiel
Wymiar: 100×66 cm
16-10-2018
Anathema , 2017
Wymiar: 100×70 cm
16-10-2018
DOLATOWSKI Mateusz (ur. 1989, Gostyń)
Flowing , 2017
Technika: olej na płótnie
Wymiar: 120×90 cm
11-10-2018
KRZAKIEWICZ Monika ur. w 1969 r. (Ustrzyki Dolne)
Żurawie / Balet , 2018
Technika: Technika autorska mieszana: akryl , olej , płatki metali na płótnie lnianym
Wymiar: 120×80 cm
07-12-2018
W lustrze , 2017
Technika: Technika autorska mieszana: akryl , olej , płatki metali na płótnie lnianym. Obraz w ramie
Wymiar: 80×70 cm
10-12-2018
Puenta , 2017
Wymiar: 125×105 cm
12-12-2018
Opium/ sauna , 2018
Wymiar: 130×100 cm
14-12-2018
Magnolia , 2017
Technika autorska mieszana: akryl, olej,
płatki metali na płótnie lnianym
Wymiar: 90×100 cm
11-10-2018
Love live , 2018
Wymiar: 140×100 cm
18-12-2018
Gość , 2018
Technika: Technika autorska mieszana: akryl , olej , płatki metali na płótnie lnianym - obraz w ramie
Wymiar: 30×30 cm
11-01-2019
Esencja - talia , 2018
Wymiar: 30×30 cm
04-01-2019
Dziewczyna z jabłkiem , 2018
Wymiar: 30×30 cm
09-01-2019
Dotyk , 2018
Wymiar: 30×30 cm
08-01-2019
Baletnica 20 , 2018
technika autorska mieszana: akryl, olej, płatki metali na płótnie lnianym
16-10-2018
Baletnica 19 , 2018
16-10-2018
Baletnica 18 , 2018
16-10-2018
Baletnica 17 , 2018
16-10-2018
Baletnica 16 , 2018
technika autorska mieszana: akryl, olej,płatki metali na płótnie lnianym
16-10-2018
Baletnica 15 , 2018
Technika autorska mieszana: akryl, olej, płatki metali na płótnie lnianym
Wymiar: 13×18 cm
16-10-2018
Baletnica 14 , 2018
16-10-2018
Baletnica 12 , 2018
16-10-2018
liczba obiektów: 107