Galeria Sztuki PERSONALART
Witkacego 2
95-100 Zgierz
519 499 630
galeria@personalart.pl
poniedziałek - piątek: 9.00-17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (88)
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Zaklęci w czasie , 2019
Olej na płótnie, oprawiony format w ramie 80 cm x 63 cm. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski.
Więcej informacji na stronie Galerii: www.personalart.pl
tel: 519 499 630
06-07-2019
Wyrocznia mistrza , 2019
Olej na płótnie, oprawiony format w ramie 80 cm x 70 cm.. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski.
tel: 519 499 630
06-07-2019
Triumf miłości , 2019
Olej na płótnie, format: 160 cm x 80 cm, 2019 r. Obraz jest oprawiony format w ramie 183 cm x 104 cm.
tel: 519 499 630
13-03-2019
Telepatyczna matryca wszechświata , 2019
Olej na płótnie, format: 60 cm x 120 cm, 2019 r. Obraz jest oprawiony format w ramie 94 cm x 154 cm.
tel: 519 499 630
13-03-2019
Kolekcjonerka
Gwasz na papierze, sygn. T Sętowski I "Kolekcjonerka". Obraz jest oprawiony w passe-partout 3d oraz ramę typu L. Format w ramie 53 cm x 62 cm.
30-05-2019
Dwie Królowe , 2019
Olej na płótnie, format: 40 cm x 30 cm, 2019 r. Obraz jest oprawiony format w ramie 75 cm x 65 cm. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski.
30-04-2019
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
Sanpo biyori , 2018
olej na płótnie, format: 70 cm x 60 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
04-12-2018
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
Omekashi , 2018

tel: 519 499 630
04-12-2018
MARSZAŁEK Waldemar Jerzy (ur. 1960, Dobrzyca)
z cyklu Za Lotnik , 2018
olej na desce, format: 61 cm x 46 cm, praca oprawiona format w ramie: 79 cm x 64 cm

tel: 519 499 630
21-06-2018
Z cyklu Za Lotnik , 2018
olej na desce, format: 92 cm x 73 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
10-05-2019
z cyklu Uniesienia Postać z niebieską szarfą
olej na płótnie, format: 100 cm x 70 cm

tel: 519 499 630
13-04-2018
z cyklu Adam i Ewa , 2014
olej na desce, format: 30 cm x 25 cm, praca oprawiona format w ramie: 45 cm x 40 cm

tel: 519 499 630
21-06-2018
Wariacje z ulotkami , 2018

tel: 519 499 630
10-05-2019
liczba obiektów: 88