Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (288)
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Kontakt do galerii: tel.(22)4233333
Studium kobiety 29,5 x 22cm
olej, tektura
02-04-2018
TETMAJER-NAIMSKA Jadwiga (1891-1975)
Żniwa

50x70cm, olej, płótno, sygnowany monogramem p.d.: JT

24-03-2014
KOTOWSKI Jan Erazm (1885 - 1960)
Chłop nad czaszką

50x25cm, olej na tekturze, sygn.: p.d.: Jan Kotowski. Oryginalna przedwojenna oprawa. W naszej ofercie około 25 obrazów w kategorii "Polska wieś"

5 900 zł

14-09-2013
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Sosny w zimowym pejzażu

46x64cm, olej, płótno, sygn.l.d.: J.Grubiński, oryginalna rama

01-12-2014
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Mgła na mokradłach

45x64cm, olej na płótnie, sygn. p.d.: JGrubiński Przed wojną prace Grubińskiego cieszyły się powodzeniem zarówno wśród bogatego mieszczaństwa jak i arystokracji, stając się ozdobą licznych rezydencji - przykładem może być kolekcja hr.Mycielskich we Wrześni. Wyróżniającą się pracę tego malarza posiada Muzeum Sztuki w Łodzi ( pejzaż zimowy).

29-12-2013
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Las w śniegu
Olej na płótnie, 70x110cm,
sygnowany prawy dolny: Jan Grubiński
03-01-2019
KASPROWICZ Jan Maksymilian (1906 - 1986)
Wesele krakowskie
Olej na płótnie, 73x100cm, sygnowany prawy dolny:
J.M.Kasprowicz

Obraz w latach 1977-1984 był depozytem w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Duży wybór prac o tematyce koniarskiej na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
30-01-2019
NOWICKI Jan Marian (1876-1955)
Puk puk w okieneczko
olej na desce, 49x39cm, sygnowany lewy dolny: Marian Nowicki

Więcej prac o zbliżonej tematyce w galerii MalarstwoPolskie.pl
( www.MalarstwoPolskie.pl) tel.502630650

3 900 zł

11-12-2018
SKOTNICKI Jan (1876-1968)
Biały Dunajec w słońcu zimą
Olej na sklejce, 80x100cm, sygn.p.d. J.Skotnicki

Więcej prac o podobnej tematyce na stronie

www.MalarstwoPolskie.pl

Kontakt w sprawie obiektu Tel.502630650

7 500 zł

02-12-2018
STYKA Jan (1858 - 1925)
Kazanie św.Piotra

olej, tektura, 53,5x74cm, sygn.p.d.: JanStyka
W roku 1902 artysta namalował
cykl obrazów olejnych przedstawiających sceny z Quo Vadis. Miały być one pokazane w Warszawie z okazji jubileuszu Sienkiewicza. Po 1919r. obrazy znalazły się w muzeum Quo Vadis

11-11-2016
STĘPIEŃ Jan (1895 ? - 1976 Włocławek)
Żołnierz na koniu z luzakiem , 1963

Żołnierz na koniu z luzakiem
olej, płótno; 37 x 40 cm
sygn. u dołu z prawej: Jan Stępień / 1963 r

25-11-2016
Łubin z tubką farby , 1977

Łubin z tubką farby
olej, płótno, 90 x 46 cm
sygn. u dołu z lewej: Jan Stępień/ Włocławek/ 977 r

25-11-2016
Wnoszenie rannego do chaty , 1939

Wnoszenie rannego do chaty
olej, płótno, 59 x 68 cm
sygn. u dołu z prawej: iJan Stępień. Włocł..1938

25-11-2016
Wiejskie chaty
olej na płycie, 33x50cm, sygn. p.d. : Jan Stępień
30-07-2017
Warszawska ulica , 1973

Warszawska ulica, 1973
olej,tektura, 40 x 52 cm
sygn. u dołu z lewej: Jan Stępień/Warszawa 73 r

25-11-2016
telefon w sprawie obiektu: 502630650
34x24cm cm, olej, tektura, sygn. l.d.: JS
Studium konia przy płocie

1 900 zł

01-04-2018
Spotkanie na drodze , 1973
Spotkanie na drodze
olej, płótno, 40 x 67 cm
sygn. na dole z lewej: Jan Stępień/ Warszawa/1973
30-11-2016
Ptak na gałęziach jabłoni
olej, tektura,... , 1949

Ptak na gałęziach jabłoni, 1949; 47 x 38 cm

25-11-2016
Przed chatą w Czerwińsku , 1971
Przed chatą w Czerwińsku
olej, płótno, 46 x 61 cm
sygn. u dołu z lewej: Jan Stępień / Czerwińsk 1971 r.
30-11-2016
Portret konny - Husarz na koniu
olej, płótno; 50 x 61cm
28-11-2016
Portret chłopaka w stroju ludowym
olej, tektura, 32 x 36 cm
28-11-2016
Pod bocianim gniazdem
Olej na płótnie autorstwa ucznia Jacka Malczewskiego - Jana Stępnia. 90x54 cm. Więcej prac tego malarza za na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650

4 900 zł

21-04-2019
Pasące się konie nad rzeką
Pasące się konie nad rzeką
olej, płótno, 32 x 42 cm
30-11-2016
Na skraju sosnowgo lasu
Na skraju sosnowego lasu
olej, tektura, 30 x 42 cm
sygn. u dołu z lewej: J. Stępień
28-11-2016
Kwiaty w szklanym wazonie , 1974
olej, tektura, 51 x 65 cm
sygb. u dołu z lewej: Jan Stępień/ 974
28-11-2016
liczba obiektów: 288