Galeria Szyb Wilson
Oswobodzenia 1
40-403 Katowice
32 730 32 20
galeria@szybwilson.org
pon. - niedz.: 9.00 - 19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (84)
SZCZERZYŃSKI Roman (1908 Bielsko-Biała - 1985 Dąbrowa Górnicza)
Kafar huty 1-go Maja Gliwice Sośnica
Wymiary: 81 x 65 cm

Technika: Olej na płótnie

7 000 zł

09-07-2019
Cementownia Goleszów , 1950
Wymiary: 65 x 90 cm

Technika: Olej na płycie

7 000 zł

09-07-2019
Cementownia Chełm
Wymiary: 55 x 75 cm

Technika: Olej na płycie

7 000 zł

09-07-2019
Basen Pałacu Młodzieży w Katowicach
Wymiary: 71 x 79 cm

Technika: Olej na płycie

7 000 zł

09-07-2019
LEWCZUK Sławomir (ur. 1938 r.)
Cechownia III, Cykl Symptomy
Wymiary: 260/185 cm. Technika: akryl na płótnie

7 000 zł

03-11-2014
TARANCZEWSKI Wacław (1903 - 1987)
Kaloryfer
Olej na płótnie

11 000 zł

05-07-2019
KOPCZYŃSKI Wojciech (ur. 1955)
Postać , 2002
Wymiary: 48/41 cm. Technika: collage

550 zł

15-07-2011
Collage na płótnie

15 000 zł

05-07-2019
LIS Zygmunt (ur. 1931)
Spaloród , 1970
Technika
tempera, olej/ sklejka
140cm x 90cm

12 000 zł

04-07-2019
liczba obiektów: 84