ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (778)
komplet 6 szt. Srebro, próba 3, waga min 510 g. srebra, filiżanka porcelanowa śr.9 cm i wys. 4,5 cm, podstawka srebrna śr.11,5 cm , łyżeczka (11 cm) w etui Puncowanie: WMS15, w owalu K, głowa w chuście, 3 cecha Krakowska z lat 1963-1986

1 700 zł

01-03-2019
cylinder, złoto pr. 585, dekoracja cyzelowana, emalia wielobarwna, tarcza biała emalia, cyfry rzymskie, nr koperty, szwajcarskie znaki probiercze, 0,585. masa brutto: 19,5 g średnica 3 cm Szwajcaria pocz. XXw.

2 000 zł

15-03-2018
Zegarek złoty damski Szwajcaria, Eterna, XX w.
Zegarek naręczny, damski, kwarcowy złoto pr. 750 śr. 3cm.

1 800 zł

09-03-2017
pozłacany , śr.46 mm. tarcza czarna. Zegarek kieszonkowy, Roamer , Szwajcaria, Lata 30-ste. XX w.,

600 zł

03-11-2015
Zegarek kieszonkowy złoty kryty Longines
Zegarek kieszonkowy, męski złoto 14 K(56);trzy kopertowy kryty, średnica 5,2 cm, ; waga 66,5 g. Szwajcaria, firma Longines, pocz. XX w

5 000 zł

13-08-2018
Zegar wiszący, drewno złocone, mosiądz, szkło; wys.57 cm, szer. 42 cm, głęb. 15 cm. Szwecja, Sztokholm, firma Rudolf Wennberg, pocz. XX w.

1 000 zł

16-11-2017
Zegar wiszący art deco Junghans, lata 30. XX w.
porcelana, mosiądz, szkło, wym. 26,5x20x5 cm. zegar ścienny, kuchenny, chodzik, tygodniowy. Niemcy, firma Junghans, lata 30. XX w.

450 zł

23-12-2015
Wizytownik z figurą Żubra
brąz patynowany, wys. całkowita 16 cm. podstawa 26x19 cm. popielniczka Polska?, okres międzywojenny

750 zł

03-07-2017
srebro, pr.3,waga 86 g. dł.22 cm. puncowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni Warszawskiej, w owalu P.Ł , W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931

500 zł

25-06-2018
srebro, złocone, pr.800, waga 61 g. dł.22,7 cm cechowany: półksiężyc, korona, 800, znak firmowy. widelec z motywem kwiatu irysa, secesja Niemcy, Brunszwik, firma H. Wurm ok. 1900r.

430 zł

09-03-2018
srebro, złocone pr.800, waga 75 g. dł.22,5 cm sygn;| znak warsztatowy Koch & Bergfeld - Bremen / półksiężyc/ korona/ 800 oraz L.Werner.Niemcy, Koch&Bergfeld, Brema lata 1888-1920

380 zł

09-03-2018
Widelec srebrny do dziczyzny
Widelec do dziczyzny srebro sterling pr.925-950, stal, waga. 135 g., dł. 29 cm. cechowany; J.S.Co. sterling and other metals Ameryka? k.XIX w.

350 zł

23-02-2018
srebro pr. 84; waga 171 g; dł. 29 cm. Znakowanie: w owalu 84, głowa w kokoszniku, AP cecha probierni warszawskiej oraz Br. HEMPEL z herbem szlacheckim Trąby Radziwiłłów. Polska, Warszawa, Bracia Hempel lata 1896-1908

750 zł

31-05-2019
Wazonik porcelanowy Miśnia XX w.
porcelana, farby naszkliwne, złocenia, dekoracja kwiatowa; wys.5 cm śr.5 cm; sygn. kobaltem podszkliwnie.: skrzyżowane miecze oraz mal. 1182b/50. Niemcy, Miśnia XX w.

200 zł

01-12-2017
szkło fioletowe, przezroczyste, szlifowane, szeroki, trawiony, złocony pas z przedstawieniem Amazonek u spodu sygnowany: Madei in CzechoSlovakia Moser Karlsbad wys. 18cm. śr. wlewu 7 i podstawy 8,5 cm.

1 100 zł

01-10-2019
Wazon, Moser, Karlsbad, lata 30-te. XX w.
szkło żółte, przezroczyste, szlifowane, trawiony, złocony pas z przedstawieniem Amazonek u spodu sygnowany: Moser . wys. 14,5cm.

700 zł

24-09-2019
szkło fioletowe, przezroczyste, szlifowane, szeroki, trawiony, złocony pas z przedstawieniem Amazonek u spodu sygnowany: Moser/Karlsbad wys. 21,5cm. śr. wlewu 14 i podstawy 10,5 cm.; Moser Karlsbad, firma Ludwig Moser & Sohne

1 300 zł

26-09-2019
szkło szafirowe, przezroczyste, szlifowane, szeroki, trawiony, złocony pas z przedstawieniem Amazonek u spodu sygnowany: Madei in CzechoSlovakia Moser Karlsbad wys. 16cm. śr. wlewu 10 cm. uszczerbiony delikatnie na dole.

500 zł

25-09-2019
WAZON Z PUTTEM, Saksonia, Miśnia, po 1850r.
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; motywy kwiatowe z amorkiem. wys.14cm., śr. 9 cm, Sygnowana kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, wycisk 4|2776. Niemcy, Miśnia po 1850 r.

950 zł

01-12-2017
Wazon szklany, Moser Karlsbad

1 300 zł

13-09-2019
Wazon z pokrywką szkło warstwowe, szlifowane , malowane, bezbarwne oraz szmaragdowe, wys. 24cm., śr. 14,5 cm; Polska, II poł. XX w.

380 zł

12-04-2017
srebro pr.835,wys.18,5 cm. śr. 6,5 cm. cechowany: WILKENS, prasa, półksiężyc, korona, 835 oraz nr. 8196. Brema, wytwórnia MH Wilkens & Söhne, lata 20-30. XX w. w

370 zł

24-03-2016
Wazon srebrny ze szklanym wkładem
Wazon srebrny ze szklanym wkładem, srebro pr. 800 wys.16,5 cm. cechowany 800 i znak złotnika 1 poł. XX w.

400 zł

17-09-2018
Wazon srebrny XX w.
Wazon srebrny, srebro pr.800,złocony wewnątrz, waga 292 g., wys. 22 cm.

930 zł

09-09-2019
Wazon srebrny Włochy, Aleksandria lata 1944-1968
srebro pr. 800, waga 855 g., wys. 30cm. cechowany; znak firmowy, 376AL oraz 800. Włochy, Aleksandria lata 1944-1968.

2 700 zł

09-09-2019
liczba obiektów: 778