ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (763)
Widelec srebrny do dziczyzny
Widelec do dziczyzny srebro sterling pr.925-950, stal, waga. 135 g., dł. 29 cm. cechowany; J.S.Co. sterling and other metals Ameryka? k.XIX w.

350 zł

23-02-2018
srebro pr. 84; waga 171 g; dł. 29 cm. Znakowanie: w owalu 84, głowa w kokoszniku, AP cecha probierni warszawskiej oraz Br. HEMPEL z herbem szlacheckim Trąby Radziwiłłów. Polska, Warszawa, Bracia Hempel lata 1896-1908

750 zł

31-05-2019
Wazonik porcelanowy Miśnia XX w.
porcelana, farby naszkliwne, złocenia, dekoracja kwiatowa; wys.5 cm śr.5 cm; sygn. kobaltem podszkliwnie.: skrzyżowane miecze oraz mal. 1182b/50. Niemcy, Miśnia XX w.

200 zł

01-12-2017
WAZON Z PUTTEM, Saksonia, Miśnia, po 1850r.
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; motywy kwiatowe z amorkiem. wys.14cm., śr. 9 cm, Sygnowana kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, wycisk 4|2776. Niemcy, Miśnia po 1850 r.

950 zł

01-12-2017
Wazon z pokrywką szkło warstwowe, szlifowane , malowane, bezbarwne oraz szmaragdowe, wys. 24cm., śr. 14,5 cm; Polska, II poł. XX w.

380 zł

12-04-2017
srebro pr.835,wys.18,5 cm. śr. 6,5 cm. cechowany: WILKENS, prasa, półksiężyc, korona, 835 oraz nr. 8196. Brema, wytwórnia MH Wilkens & Söhne, lata 20-30. XX w. w

370 zł

24-03-2016
Wazon srebrny ze szklanym wkładem
Wazon srebrny ze szklanym wkładem, srebro pr. 800 wys.16,5 cm. cechowany 800 i znak złotnika 1 poł. XX w.

400 zł

17-09-2018
srebro pr. 835, waga 229 gr śr. podstawy 9,5 cm. wys. 23,5 cm. sygn. na podstawie: półksiężyc /korona/835 i znak warsztatowy lew Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Deyhle po 1888 r.

850 zł

03-04-2019
Wazon srebrny Dania XXw.
puchar srebro pr. 830, waga 298 gr. wys. 22cm śr.12,6 cm. cechowany; duńska punca państwowa w owalu trzy wieże z datą 53(1953) , złotnik: HGr., Dania, Kopenhaga Hugo Grun&Co 1937-1985

1 200 zł

30-11-2015
Wazon puchar srebrny Birmingham, Anglia
srebro złocone, pr. sterling (930/1000) ,wys. 22,5 cm, waga: brutto: 329 g, cechowany: angielska punca państwowa- lew, kotwica znak miejski, STERLING, A8067, 1 5/8 pint. Birmingham, Anglia XX w.

1 000 zł

07-03-2016
Wazon porcelanowy Miśnia lata 1924-1934.
porcelana , ręcznie malowana, złocona, wys.24,5 cm, śr. 18 cm., śr. podst. 10,5cm., sygn. skrzyżowane miecze z kropką kobaltem podszkliwnie. Miśnia, Królewska Manufaktura Porcelany, 1924-1934 (okres Pfeiffera).

1 500 zł

10-07-2019
Wazon porcelanowy Miśnia lata 1860-1924.
Wazon porcelanowy Miśnia lata 1860-1924. z dekoracją kwiatową, porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 10,5 cm śr. 5 cm; sygn. kobaltem podszkl.: skrzyżowane miecze. Niemcy, Miśnia, Lata.1860-1924

350 zł

25-01-2017
porcelana, farby naszkliwne, wys. 14 cm śr. 11,5 cm. i 8 cm.; sygn. kobaltem podszkl.: między datami 1710 i 1910 skrzyżowane miecze oraz wyciski 139,Q22,8. Zdobiony zielonymi liśćmi winogron Niemcy, Miśnia, rocznica 200 lat istnienia zakładu 1710-1910

700 zł

20-07-2017
Wazon porcelanowy Hutschenreuter po.1916r.
porcelana , kobalt ręcznie malowany wys. 12,5 cm., śr.14cm. sygn. Hutschenreuther/Selb/LHS/Germany/ Kunstabteilung. Germany fabryka porcelany Lorenza Hutschenreuthera. po 1916

550 zł

16-04-2018
szkło kryształowe, srebro pr.3; wys.21,5 cm; cechowany; w prostokącie J.P oraz w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej. Warszawa, po 1931

450 zł

21-01-2016
W. DYBCZYŃSKI .Olej, płótno; 50x40 cm (63x52 cm.)Sygnowany p. d.: W. Dybczyński

1 900 zł

16-12-2016
Uchwyt do porcjowania mięsa Paryż pocz. XX w.
srebro pr 950, stal, uchwyt do przytrzymania mięsa z zaciskiem (dł.21,5cm) waga139g. etui Francja, pocz. XX w.

400 zł

14-01-2019
Tłok pieczętny z monogramem ML
Tłok pieczętny z monogramem ML mosiądz patynowany i srebrzony, dwie dłonie ściskające się , wys. tłoka 10,5 cm; średnica 2,2 cm;
25-06-2015
Tłok pieczętny srebrny z rękojeścią z kości XIX w.
Pieczątka srebro, kość zwierzęca długości 8 cm. pieczątka Francja po 1838 r.

800 zł

09-09-2016
Trębacz porcelanowy na koniu
porcelana, porcelana, farby podszkliwne, wys.29 cm nr.12532A model; UNTER/ WEISS/ BACH, Niemcy,Turyngia poł. XXw.

990 zł

12-09-2016
TRYPTYK ZE SCENĄ DEESIS
Ikona podróżna Mosiądz odlewany, cyzelowany, wym;7x19,5 (8) cm. na trzech osobnych obrazach postacie: Bogurodzicy Marii, Chrystusa Pantokratora oraz Jana Chrzciciela

750 zł

20-11-2017
Tatry Dolina Strążyska , Van BESIEN Jastrzebska
olej na płótnie wym. 93x73 cm sygn. l.d. MJ VAN BESIEN na odwrocie DESA Dzieła Sztuki i Antyki Przedsiębiorstwo Państwowe K-2426/70 autor Van BESIEN Jastrzebska Tytuł Dolina Strążysko, Rok wykonania 1970 Tatry zachodnie Dolina Strążysko k. Zakopanego

1 300 zł

22-02-2018
Porcelana, farby naszkliwne; wys.16cm. sygn. ceglastym drukiem: koło drabiniaste pod koroną zamkniętą, stylizowane wiązane FS, wycisk: 18098/8; Niemcy, Bock-Wallendorf (Turyngia), wytwórnia Fasold & Stauch, lata 1902-1972

300 zł

28-09-2017
Talerz srebrny USA, Rohe Island, Providence, Gorham, 1948r Srebro, próba sterling (925), waga 301 g, śr.27 cm. Puncowanie: GORHAM STERLING 493, 8

730 zł

17-01-2019
porcelana, złocenia - iryzujące lustry złota, złocenia matowe, dekoracja odręczna naszkliwna; średn.24,5 cm; sygn.druk zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ studio - linie/ - / GERMANY/ Totenmaske des Konigs Tutenchamun, SABUIL NEUBAUER Niemcy, Rosenthal

350 zł

29-08-2017
liczba obiektów: 763