CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1160)
Zegar myśliwski, Schwarzwald, ok. 1890 r.
Rzeźba ręczna, emalia, tarcza ręcznie malowana. Wysokość 65 cm.

Na podstawie dedykacja: "Panu Generałowi Brygady M. Ryś-Trojanowskiemu w dniu Św. Huberta - Podkomendni Brześć 3 Listopad 1932".

7 500 zł

13-05-2016
Zegar wiszący w obudowie z brązu złoconego, z tarczą emaliowana, sygnowaną "P.Lau Nancy". Długość 85 cm, szerokość 39 cm.

9 500 zł

31-08-2015
Zegar Longcase, Anglia, XVIII/XIX w.
Zegar podłogowy w skrzyni dębowej, tarcza malowana ręcznie. Wysokość 225 cm.

6 900 zł

13-10-2015
Zegar kuchenny, Niemcy, ok. 1900 r.
Zegar w stylu secesji wiedeńskiej. Długość 45 cm.

990 zł

13-10-2015
Zegar konsolowy, A.Clain, Paryż. k. XIX w.
Zegar w stylu rokokowym. Obudowa fajans, sygnowany na tarczy i pod spodem "A.Clain Paris". Wymiary: wys.43 cm, szer.23 cm,gł.16 cm.

3 300 zł

31-08-2015
Zegar konsolowy w typie Boulle'a, Francja, XIX w.
Drewno, miedź, mosiądz, szylkret; obudowa skrzynkowa z przeszklonymi drzwiczkami; wsparta na czterech wygiętych nóżkach, zwieńczona sterczyną. Wymiary: 37x18x11 cm

2 900 zł

05-09-2019
Zegar kominkowy, Paryż, XIX w.
Zegar w stylu Ludwika XVI; marmur, brąz złocony, emalia, mechanizm tzw. paryski, przednie drzwiczki przeszklone, sygnowany na tarczy „Richond”.

Wymiary: 29x20x9 cm

2 500 zł

24-07-2019
Zegar kominkowy, k. XIX w.
Zegar ażurowy z mosiądzu złoconego, na podstawie z onyksu. Wysokość 45 cm.

2 200 zł

13-10-2015
Zegar kominkowy, Japy Freres, Francja, ok. 1900 r.
Zegar w obudowie z onyksu, z aplikacjami z brązu złoconego. Wymiary: wys.50 cm, szer.24 cm, gł.13 cm.

4 800 zł

25-08-2015
Zegar kominkowy, J.Camelin, Paryż, XIX w.
Zegar w stylu Ludwika XVI; marmur, brąz złocony, emalia, mechanizm tzw. paryski, przednie drzwiczki przeszklone, sygnowany na tarczy „J.Camelin”. Wymiary: 30x19x9 cm

2 500 zł

25-07-2019
Zegar kominkowy, Francja, poł. XIX w.
Neoklasycystyczny zegar z brązu złoconego z pełnowymiarową figurą psa i chłopca oraz dekoracjami z ręcznie malowanej porcelany w stylu Sevres.

Wymiary: 35x38x15 cm

3 900 zł

06-09-2019
Zegar kominkowy, Francja, ok. 1850 r.
Brąz złocony ogniowo. Wymiary 43x29 cm.

4 900 zł

13-10-2015
Zegar kominkowy, Francja, ok. 1840 r.
Zegar kominkowy - miniaturka. Brąz złocony. Wysokość 18 cm.

3 000 zł

13-10-2015
Zegar kominkowy, Francja, ok 1925 r.
Zegar w obudowie ręcznie malowanej z motywem "Ledy z łabędziem". Sygnowany na mechniźmie: "Societe Clusienne S.C.A.P.H.". Wymiary: wys.35 cm szer.21 cm, gł.10 cm.

2 800 zł

31-08-2015
Zegar gabinetowy, Schwarzwald, Niemcy, XIX w.
Zegar myśliwski, obudowa drewniana; dekoracja w formie liści (nóżki) oraz pełnoplastycznych bażantów (zwieńczenie); tarcza zegarowa z cyframi arabskimi; sygnowany na mechanizmie. Wymiary: 43x30x17 cm.

2 700 zł

03-11-2016
Zegar typu Bracket, skrzynkowy w obudowie architektonicznej, prostopadłościennej z drewna dębowego; Wymiary: 56x35x26 cm.

5 900 zł

13-12-2016
Zegar gabinetowy, Francja, ok. 1930
Zegar gabinetowy z dwoma przystawkami w stylu Art Deco; marmur, emalia komórkowa.

Wymiary: 21x32x10 cm

2 900 zł

01-08-2019
Zegar gabinetowy, Francja, II poł. XIX w
Zegar z mechanizmem typu Brocot, obudowa z brązu złoconego. Wymiary: wys.41 cm, szer.19 cm, gł.15 cm.

5 800 zł

31-08-2015
Zegar w stylu Art deco w obudowie drewnianej; od frontu owalne, oszklone drzwiczki na zawiaskach osłaniające tarczę z cyframi arabskimi oraz ozdobne perełkowanie; pod tarczą widoczne wahadło; sygnowany na machaniezmie: półksiężyc "B"; Wymiary: 35x28x11 cm

990 zł

21-12-2016
Zegar sygnowany na mechanizmie "J. Penlington Paris 29542". Obudowa orzechowa z aplikacjami z brązu złoconego. Wymiary: 57x37 cm.

3 950 zł

13-10-2015
Zegar kominkowy w skrzyni intarsjowanej. Mechanizm sygnowany Japy Frères. Wysokość 39 cm.

4 900 zł

13-10-2015
Zegar Biedermeier, 1 poł. XIX w.
Zegar konsolowy, obudowa drewniana, okucia złocone, zwieńcznie w postaci orła złoconego. Wymiary: 38x13x7 cm.

3 300 zł

03-11-2016
Zapalniczka kieszonkowa, plater. Wymiary: 5x3,5x1 cm.

550 zł

02-02-2017
Zapalniczka do cygar, XIX w.
Rzadko spotykana zapalniczka z brązu, przestawia głowę Maura umieszczoną na kurzej nóżce. Zapalniczkę napełnia się przez otwór w głowie, ogień wydobywa się z ust.

Wysokość: 24 cm

2 200 zł

09-01-2019
Skóra tłoczona, sygnowana, datowana i opisana na rewersie: "Włodzimierz Wieczorkiewicz 1981 Innere - Wnętrze"

5 500 zł

10-06-2016
liczba obiektów: 1160