CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1135)
Zegar kominkowy, Francja, ok. 1840 r.
Zegar kominkowy - miniaturka. Brąz złocony. Wysokość 18 cm.

3 000 zł

13-10-2015
Zegar kominkowy, Francja, ok 1925 r.
Zegar w obudowie ręcznie malowanej z motywem "Ledy z łabędziem". Sygnowany na mechniźmie: "Societe Clusienne S.C.A.P.H.". Wymiary: wys.35 cm szer.21 cm, gł.10 cm.

2 800 zł

31-08-2015
Zegar gabinetowy, Schwarzwald, Niemcy, XIX w.
Zegar myśliwski, obudowa drewniana; dekoracja w formie liści (nóżki) oraz pełnoplastycznych bażantów (zwieńczenie); tarcza zegarowa z cyframi arabskimi; sygnowany na mechanizmie. Wymiary: 43x30x17 cm.

2 700 zł

03-11-2016
Zegar typu Bracket, skrzynkowy w obudowie architektonicznej, prostopadłościennej z drewna dębowego; Wymiary: 56x35x26 cm.

5 900 zł

13-12-2016
Zegar gabinetowy, Francja, ok. 1930
Zegar gabinetowy z dwoma przystawkami w stylu Art Deco; marmur, emalia komórkowa.

Wymiary: 21x32x10 cm

2 900 zł

01-08-2019
Zegar gabinetowy, Francja, II poł. XIX w
Zegar z mechanizmem typu Brocot, obudowa z brązu złoconego. Wymiary: wys.41 cm, szer.19 cm, gł.15 cm.

5 800 zł

31-08-2015
Zegar w stylu Art deco w obudowie drewnianej; od frontu owalne, oszklone drzwiczki na zawiaskach osłaniające tarczę z cyframi arabskimi oraz ozdobne perełkowanie; pod tarczą widoczne wahadło; sygnowany na machaniezmie: półksiężyc "B"; Wymiary: 35x28x11 cm

990 zł

21-12-2016
Zegar sygnowany na mechanizmie "J. Penlington Paris 29542". Obudowa orzechowa z aplikacjami z brązu złoconego. Wymiary: 57x37 cm.

3 950 zł

13-10-2015
Zegar kominkowy w skrzyni intarsjowanej. Mechanizm sygnowany Japy Frères. Wysokość 39 cm.

4 900 zł

13-10-2015
Zegar Biedermeier, 1 poł. XIX w.
Zegar konsolowy, obudowa drewniana, okucia złocone, zwieńcznie w postaci orła złoconego. Wymiary: 38x13x7 cm.

3 300 zł

03-11-2016
Zapalniczka kieszonkowa, plater. Wymiary: 5x3,5x1 cm.

550 zł

02-02-2017
Zapalniczka do cygar, XIX w.
Rzadko spotykana zapalniczka z brązu, przestawia głowę Maura umieszczoną na kurzej nóżce. Zapalniczkę napełnia się przez otwór w głowie, ogień wydobywa się z ust.

Wysokość: 24 cm

2 200 zł

09-01-2019
Skóra tłoczona, sygnowana, datowana i opisana na rewersie: "Włodzimierz Wieczorkiewicz 1981 Innere - Wnętrze"

5 500 zł

10-06-2016
Władysława Malska 'Zdjęcie z Krzyża'
Olej na płótnie, sygnowany pd. "W. Malska".
Wymiary w ramie: 65x60 cm (51x46 cm).
Obraz wystawiany w Centralnym Biurze Wystaw Artystycznych w Krakowie.

5 800 zł

22-05-2019
Figura przedstawiająca wędrowców pod drzewem, wyrzeźbiona w kości, rytowana, barwiona, sygnowana.

Wysokość: 32 cm.

9 900 zł

12-10-2018
Wojciech Stępień "Pejzaż wiosenny", 1893 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "Wojciech Stępień 1893".

Wymiary w ramie: 40x60 cm (22x45 cm).

1 900 zł

19-03-2018
Filigranowa patera w stylu empire, srebro pr. 12, sygnowana.

Wymiary: 8x35 cm

Waga: 650 g

12 000 zł

22-11-2018
Wizytownik, Wiedeń, pocz. XX w.
Wizytownik marmurowy z figurą z brązu patynowanego.

Średnica: 29 cm

Wysokość: 12 cm

1 700 zł

29-03-2019
Wizytownik, Wiedeń, ok. 1900 r.
Wizytownik marmurowy, z figurkami wróbli z brązu patynowanego. Średnica 19 cm.

990 zł

12-06-2017
Wizytownik, Wiedeń, lata 20-te XX w.
Wizytownik marmurowy z figurką psa z brązu patynowanego.

Wymiary: 23x16x5 cm

950 zł

16-04-2019
Wizytownik z kaczkami, Wiedeń, pocz. XX w.
Marmurowy wizytownik z figurami kaczek; stop metali, brązowiony.

Średnica: 25 cm

Wysokość: 12 cm

1 700 zł

28-03-2019
Wizytownik z dzikiem, ok. 1900 r.
Figurka dzika z brązu oraz kły z kości, na podstawie marmurowej. Wymiary: średnica: 20 cm, wysokość całości: 8,5 cm.

1 400 zł

02-02-2017
Wizytownik z dekoracją w formie ryby z brązu złoconego, cyzelowany, sygnowany "Cassonet". Wymiary: 12x28 cm.

1 200 zł

14-09-2017
Wizytownik Art Deco, Wiedeń , 1930
Wizytownik marmurowy z figurą bażanta z brązu patynowanego.

Średnica: 29 cm.

Wysokość: 13 cm

1 400 zł

21-11-2018
Patera majolika, sygnowana. Wymiary: wysokość 25 cm, szerokość 38 cm.

3 900 zł

09-02-2017
liczba obiektów: 1135