Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (178)
obraz malowany technika olejna na płótnie o wym. 40,5 x 32 cm. Sygnowany p/d. Płótno dublowane.

12 000 zł

25-04-2018
ALEKSANDER MODLIBOWSKI (1890-1975) SOSNY W... , 1929
obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym 28 x 36 cm. Sygnowany p/d. Na odwrocie częściowo zachowana naklejka wystawowa z Bydgoszczy oraz sygnatura, opis i data 1929.

900 zł

10-05-2017
ALEKSANDER MODLIBOWSKI (1890-1975 ) "KATEDRA... , 1937
obraz malowany technika olejna na tekturze o wym 25 x 31 cm. Sygnowany p/d (sygnatura ryta w świeżej farbie) A. Modlibowski/37. Na odwrocie dodatkowy opis, data i sygnatura.

900 zł

10-05-2017
ALBERT BERN (1898-?) KUTRY RYBACKIE
obraz malowany technika olejną na płótnie o wym. 60 x 91 cm, sygn. l.d. Francja okr. międzywojenny XX w

680 zł

08-11-2017
"Siostry" figurka porcelanowa
figurka porcelanowa malowana. Przedstawia dwie trzymające się za ręce siostry z pieskiem. Niemcy Volkstedt pocz. XX w

1 400 zł

21-10-2016
"Krajobraz górski" Hermann Volkerling (1875-1940)
Pejzaż autorstwa śląskiego artysty Hermanna Volkerlinga. malowany technika olejna na tekturze o wym 59 x 43 cm . Sygnowany l/d monogramem "Vo"

6 000 zł

15-03-2017
"Błazen grający na lutni" wg .Fransa Halsa
Kopia obrazu Fransa Halsa "Błazen grający na lutni" ze zbiorów Rijksmuseum . Malowany techniką olejną na płycie porcelanowej o wym. 23 x 19, 5 cm. Obraz wykonany w pracowni malarskiej firmy Rosenthal w okresie międzywojennym XX w

2 000 zł

29-10-2017
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
"Kwitnący sad"
obraz malowany technika olejna na tekturze o wym.24,5 x 34,5 cm, sygn l/d.

4 800 zł

05-10-2018
DRESSLER Adolf (1833 - 1881)
"Pejzaż włoski"
obraz malowany akwarelą na papierze o wym. 22,5 x 30 cm, niesygnowany.Na odwrocie kartka "Aus dem Nachlas Adolf Dresler"

4 000 zł

09-09-2015
"Arabska Piękność" , 1935
Olej na płótnie naklejonym na tekturę, wymiary 100 x 69 cm
Sygnowany l.d.: A. Laschenko / Bengasi 35

13 500 zł

27-10-2018
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
"Maki"
olej na tekturze 34 x 49 cm, sygnowany w lewym dolnym rogu "a.karpiński"

13 000 zł

27-08-2014
NICKISCH Alfred (1872 Święte koło Środy - 1948 Bamberg)
Śnieżne Kotły
obraz malowany technika olejna na tekturze o wym 30 x 40 cm, sygn. l/d.

4 300 zł

27-12-2018
"Pejzaż karkonoski"
obraz malowany techniką olejną na płycie o wym. 37,5 x 50 cm. Sygnowany czerwona farbą l/d.

3 600 zł

14-02-2017
PROCAJŁOWICZ Antoni (1877-1949)
Widok na Kazimierz n/Wisłą
gwasz na kartonie o wym. 32 x 22 cm ( w świetle passe-partout), sygnowany l/d "A.S. PROCAJŁOWICZ".

3 600 zł

31-07-2019
BLASCHNIK Arthur
Pejzaż z Jagniątkowa
obraz malowany techn. olejną na kartonie o wym 22 x 31,5 cm, naklejonym na tekturę. sygn p/d.

4 100 zł

11-09-2017
BLASCHNIK Arthur
"Widok na zamek Wleń"
rysunek kredką, lawowany na papierze o wym. 14.5 x 20.5 cm. (w świetle passe partout) sygnowany l/d .

1 800 zł

29-09-2017
ZIMMERMANN Bodo (1902-1945)
WIDOK NA ŚNIEŻKĘ
drzeworyt na papierze o wym 39 x 29 cm, sygn na płycie "BOZI"

1 100 zł

17-04-2019
ZIMMERMANN Bodo (1902-1945)
RATUSZ WROCŁAWSKI
drzeworyt na papierze o wym. 29 x 20 cm, sygn na płycie l/d BOZI.

400 zł

19-04-2019
MICHALIK Borys (1969 - 2018)
Lot
pastel na papierze o wym. 48 x 64 cm. ( w świetle passe partout) sygnowany l/d, w oprawie.

1 200 zł

15-11-2017
KOPCZYŃSKI Bronisław Piotr (1882 Warszawa - 1964 Warszawa )
WARSZAWA KANONIA , 1918
AKWARELA NA PAPIERZE O WYM 67 X 100 CM, SYGN P/D .

5 000 zł

27-07-2018
STEIGUEBER Bruno (Guckelwitz, dziś Kuklice k. Wrocławia 1879 - ?)
Krajobraz górski , 1940
obraz malowany techniką olejną na płycie o wym. 33x 55 cm Sygnowany l/d „ B.Steigueber 1940

1 800 zł

08-02-2018
WEIGEL Christophe (1661-1726)
Christophe WEIGEL (1661-1726) Silesiae Ducatus in XVII suos Principatus et Dominia divisus stylo Chr. Weigelii. mapa Śląska, miedzioryt kolorowany 32 x 37 cm na karcie 35,5 x 41,5 cm. 1 ćw. XVIII w.

1 500 zł

14-02-2019
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (ok. 1875 - 1946/47)
Powrót z polowania , okr. miedzyw. XX w
akwarela na papierze o wym 58 x 70 cm (w świetle passe-partout), wymiary w ramie 90 x 101 cm.

11 000 zł

02-11-2013
KALETA Dariusz (ur. 1960)
"Portret mężczyzny z monetą" , 1989
obraz malowany techniką olejną na płycie o wym. 56 x 46 cm, sygn ryta w świeżej farbie .

6 000 zł

29-04-2018
BARTŁOMIEJCZYK Edmund Ludwik (1885- 1950)
"Pasterz kóz" , okr.międzywojenny XX w
drzeworyt owym. 12 x 10 cm sygnowany monogramem l/g.

360 zł

18-05-2012
liczba obiektów: 178