Galeria Sztuki PERSONALART
Witkacego 2
95-100 Zgierz
519 499 630
galeria@personalart.pl
poniedziałek - piątek: 9.00-17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (86)
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Ti amo , 2017
Olej na płótnie, format: 50 cm 40 cm, 2018 r. Obraz jest oprawiony.
Więcej informacji na stronie Galerii: www.personalart.pl
tel: 519 499 630
18-03-2018
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Sen o Warszawie , 2019
Olej na płótnie, format: 73 cm x 92 cm, 2019 r.; Obraz jest oprawiony.

tel: 519 499 630
30-05-2019
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Raduj się kto może w Alicji krainie , 2019
Olej na płótnie, format: 81 cm x 100 cm, 2019 r.; Obraz jest oprawiony.
tel: 519 499 630
30-05-2019
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Pod wieczór , 2018
Olej na płótnie, format: 50 cm 40 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
15-09-2018
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Anioł domowy , 2018
tel: 519 499 630
18-03-2018
DYDO Mariusz (ur. 1979)
Lady Venus model Love no 44 , 2018
ceramika szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie i złocona, 44 x 18 x 15 cm, sygnowany i numerowany na podstawie 44/2018

tel: 519 499 630
13-08-2018
DYDO Mariusz (ur. 1979)
Air Moose Red no 9
Ceramika malowana podszkliwnie, 21 x 11 x 16 cm; sygnowany i numerowany na podstawie 9/2016

tel: 519 499 630
22-03-2018
KOSTRZEWA Rafał (ur. 1961, Warszawa)
Dyniowe pole , 2019
Olej na płótnie, format: 100 cm x 100 cm, 2019 r.
tel: 519 499 630
30-04-2019
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Łatwo dostępna tożsamość - litografia , 2002
litografia, papier, 56 cm x 72 cm ( wymiary arkusza ), 41 cm x 56 cm ( wymiary grafiki ) sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński opis. ołówkiem l. d.: 277/350; litografia wykonana ręczenie rysunek przeniesiony na papier z 13 kamieni litograficznych.

2 800 zł

03-04-2019
Talented Ms Viola / olej i akryl na płótnie , 2018
Olej i akryl na płótnie, format: 37 cm x 24 cm, 2018 r. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski. Obraz jest oprawiony.

tel: 519 499 630
11-05-2018
Statek Czerwona Róża - litografia , 2002
litografia, papier, 67 cm x 96 cm ( wymiary arkusza ), 57 cm x 85 cm ( wymiary grafiki ) sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński opis. ołówkiem l. d.: 243/350; litografia wykonana ręczenie rysunek przeniesiony na papier z 20 kamieni litograficznych.

2 800 zł

03-04-2019
Memories of Endless Summer / olej i akryl na... , 2017
Olej i akryl na płótnie, format: 40 cm x 30 cm, 2017 r. Praca oprawiona format w ramie: 63 cm x 51,5 cm.

Tel: 519 499 630
14-02-2018
Marriage with the sea / olej i akryl na płótnie , 2019
Akryl i olej na płótnie, format: 30 cm x 100 cm, 2019 r. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski. Wyjątkowy obraz składający się z trzech historii wizji Artysty. Zdjęcia fragmentów znajdują się poniżej zdjęcia głównego.
tel: 519 499 630
22-05-2019
Logic of desire / olej i akryl na płótnie , 2017
Olej i akryl na płótnie, format: 60 cm x 50 cm, 2017 r. Do obrazu dołączony jest Certyfikat Autorski.
tel: 519 499 630
02-03-2018
Iluzoryczna specyfika losowych komplementów -... , 2004
litografia, papier, 72 cm x 71 cm ( wymiary arkusza ), 61 cm x 61 cm ( wymiary grafiki ) sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński opis. ołówkiem l. d.: 143/350; litografia wykonana ręczenie rysunek przeniesiony na papier z 13 kamieni litograficznych.

2 600 zł

03-04-2019
Dr Jeckyll's Daughter / olej i akryl na płótnie , 2018
Olej i akryl na płótnie, format: 35 cm x 24 cm, 2018 r. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski. Obraz jest oprawiony.

tel: 519 499 630
05-04-2018
Carmen / olej i akryl na płótnie
Olej i akryl na płótnie, format: 58 cm x 46 cm, 2018 r. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski.

tel: 519 499 630
26-08-2018
CIEMIERKIEWICZ Tadeusz
Abstrakcja bez tytułu 3 , 2018
Olej na płótnie, format: 80 cm x 80 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
19-10-2018
CIEMIERKIEWICZ Tadeusz
Abstrakcja bez tytułu 2 , 2018
Olej na płótnie, format: 90 cm x 90 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
19-10-2018
CIEMIERKIEWICZ Tadeusz
Abstrakcja bez tytułu 1 , 2018
Olej na płótnie, format: 100 cm x 100 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
19-10-2018
PĄGOWSKA Teresa (1929 Warszawa - 2007 Warszawa)
Pies na smyczy , 1996
sygn. l.d.: TP. na odwrocie na płótnie sygn.: TERESA PĄGOWSKA 1996 | PIES NA SMYCZY | 50 x 50; Technika: akryl, tempera.
tel: 519 499 630
18-01-2019
SĘTKOWSKI Tomasz (ur. 1961 r.)
She's like the wind , 2018
Olej na płótnie naciągniętym na deskę, format: 50 x 40 cm, 2018 r. Obraz jest oprawiony, format w ramie: 78 cm x 68 cm.

tel: 519 499 630

14 000 zł

15-10-2018
My friend the wind , 2018

tel: 519 499 630

14 000 zł

15-10-2018
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Zaklęci w czasie , 2019
Olej na płótnie, oprawiony format w ramie 80 cm x 63 cm. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski.
tel: 519 499 630
06-07-2019
Wyrocznia mistrza , 2019
Olej na płótnie, oprawiony format w ramie 80 cm x 70 cm.. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski.
tel: 519 499 630
06-07-2019
liczba obiektów: 86