Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (288)
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz (1903 - 1966)
Struga leśna
Olej, sklejka, 40x50cm , sygnowany lewy dolny:
F.K.Wygrzywalski

Więcej prac z kategorii "Pejzaż" na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
02-01-2019
Leśna droga

17,5 x 23,5cm - olej, tektura. sygn.p.d.: K.Wygrzywalski

3 500 zł

08-11-2013
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
Bałtyk , 1934
----SPRZEDANE-----

Olej na sklejce, sygnowany lewy dolny :
F.M.Wygrzywalski 1934, Bałtyk
Więcej prac o zbliżonej tematyce:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
12-06-2019
SZEWCZYK Feliks (1863 - 1932)
Sanna

30x40cm, akwarela, papier, sygn. p.d.: F.Szewczyk

4 000 zł

26-11-2015
EJSMOND Franciszek (1859-1931)
Polowanie z puchaczem

Olej, płótno, 44x53,5cm sygn. p.d.: F.Ejsmond Na krośnie nalepka z wystawy TZSP w Warszawie. Na obrazie została sportretowana żona malarza - Maria z Wieniawskich Ejsmondowa, wielka miłośniczka tego rodzaju polowań. Z listu Henryka Sienkiewicza do Marii z Wieniawskich Ejsmondowej z 1903roku: > > Henryk Sienkiewicz pisze z Oblęgorka: > > „(…) Dziękuję najuprzejmiej za puchacza (wypchanego ptaka) i instrukcje co do budki. Wielka z tego powodu radość w domu i nawet Dzinka (córka Jadwiga Sienkiewiczówna) okazuje nadzwyczajny zapał i ochotę. (…) Kuropatw rzeczywiście mamy bardzo mało. Prawda, że mało dotąd chodziłem, ale uszczknąłem dotychczas tylko siedem sztuk z dwóch jedynych zresztą stadek, jakie znajdują się na Oblęgorku. Oszczędzam umyślnie. > Natomiast jastrzębi, a zwłaszcza wron i kruków nie brak. Te ostatnie widuję setkami na łąkach, więc polowanie z puchaczem będzie nie tylko przyjemne, ale i pożyteczne dla przyszłego zwierzostanu. (…)”

12-06-2014
WÓJCIK Franciszek (1903 Wojciechowo -1984 Zakopane)
Morze
akwarela, papier, 16x27cm, sygn. l.d.: Fr.Wójcik 1956

1 150 zł

29-08-2017
Kościół w Rabce-Zdroju
akwarela, papier, 20x33cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: FWójcik Rabka-Zdrój 1956

Więcej prac tego autora na:

www.MalarstwoPolskie.pl

1 500 zł

23-08-2017
PAUTSCH Fryderyk (1877 - 1950)
Studium konia biorącego przeszkodę

70x100cm, olej na tekturze. Na plecach potwierdzenie autentyczności podpisane przez syna artysty. Obraz w katalogu aukcyjnym z wyceną 21tys. W naszej ofercie ok.25 obrazów w kategorii "Łowiectwo i jeździectwo"

8 800 zł

17-11-2013
Martwa natura myśliwska ok.1925 r.
47x36 cm w świetle oprawy, sygn. l.d. F.Pautsch
Wymiar całości 80x71cm
Około 1925r.

Więcej prac o zbliżonej tematyce na
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel. 502630650
11-01-2019
MENDOLY Grzegorz (1898-1966)
Piękna Cyganka 1937r
Olej, płótno, 98x70 cm, sygnowany lewy górny: G.Mendoly 1937r.

Więcej prac o zbliżonej tematyce do kupienia na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
24-05-2019
MORYCIŃSKI Grzegorz (1936 Augustów - 2015 Warszawa)
Zjawy, 1998
________SPRZEDANE__________ Zjawy, 1998 pastel, papier, 90 x 63,5 cm (w świetle oprawy) sygn. p. d.: G MORYCIŃSKI 1998

4 400 zł

05-05-2014
Z cyklu Dalekowschodnie klimaty

pastel , papier, 100x70cm sygn.p.d.:G.MORYCIŃSKI

27-11-2015
Z cyklu "Dalekowschodnie tematy" - góra Fuji

pastel, papier, 100x70cm, sygn. p,.d. G.Moryciński

27-11-2015
Z cyklu "Dalekowschodnie tematy"
Pastel, karton, 100x70cm, sygn. p.d.: MORYCIŃSKI

Więcej prac o zbliżonej temtyce na stronie

www.MalarstwoPolskie.pl
04-10-2017
Pastel, tektura, 100x70cm, sygn. p.d.: G.MORYCIŃSKI

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl

tel.(22)4233333
04-10-2017
Martwa natura z laleczkami

100x70cm, pastel, karton, sygn. p.d. G.Moryciński

04-12-2014
CIESZKOWSKI Henryk (1832-1895)
Pejzaż z piniami
Olej na płótnie,58 cm x 99 cm, sygnowany prawy dolny: Cieszkowski Roma 1884

Więcej prac o tej tematyce na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
14-12-2018
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Pejzaż podkrakowski

46x65cm, olej, płótno, sygn. p.d.:I.Pieńkowski Wystawiany na dwóch przedwojennych wystawach Związku Artystów Plastyków w Krakowie

03-04-2014
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Pejzaż z ławeczką

70x100cm, olej na płótnie, sygn. p.d. JPieńkowski. Na krośnie pieczątka składu przyborów malarskich R.Aleksandrowicz z Krakowa. Rama oryginalna. W naszej ofercie stokilkadzisiąt obrazów aukcyjnych.

16-11-2013
ZYGMUNTOWICZ Ignacy (1875 Warszawa -1947 Warszawa)
Zając na drodze
olej na płótnie, sygn. p.d.: IZygmuntowicz

Więcej prac tego malarza w ofercie galerii MalarstwoPolskie.pl:

MalarstwoPolskie.pl
15-12-2017
W drodze na polowanie

50x70cm, olej na płótnie naklejonym na tekturę, sygn. p.d.: F.Zygmuntowicz. Stan bardzo dobry, nieliczne, drobne punktowania. W naszej ofercie ok.25 obrazów w kategorii "Łowiectwo, jeździectwo"

18-07-2013
Sanna
Olej na płótnie, sygnowany prawy dolny "I.Zygmuntowicz"
45x67 cm. Krój liter sygnatury charakterystyczny dla wczesnego okresu twórczości Zygmuntowicza

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
29-04-2019
Sanie przed karczmą
28,5 x 38,5cm olej na płótnie, sygn. p.d.: F.Zygmuntowicz W naszej ofercie ok.25 obrazów w kategorii "Łowiectwo i jeździectwo". Więcej na www.malarstwopolskie.pl

9 900 zł

08-11-2013
Myśliwy z chartami przed chatą
Olej na płótnie, sygnowany prawy dolny: I.Zygmuntowicz
Więcej kolekcjonerskich prac tego malarza na stronie galerii:
www.Malarstwopolskie.plkontakt tel. 502630650
01-05-2019
Czwórką na polowanie

50x80cm, olej na płótnie, sygn.p.d.: Zygmuntowicz W naszej ofercie ok.25 aukcyjnych obrazów w kategorii Łowiectwo i jeździectwo

18 500 zł

19-11-2013
liczba obiektów: 288