ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (769)
Łyżeczki do kawy złocone Rosja Radziecka, po 1958
srebro pr875 , złocone, emalia, dł.11,7 cm; waga 92 g. Puncowanie: gwiazda z sierpem i młotem oraz 875 . Związek Radziecki, po 1958

350 zł

30-05-2016
srebro pr.916 , złocone, emalia, dł.14,3 cm; waga 147 g. Puncowanie: gwiazda z sierpem i młotem oraz 916 . Związek Radziecki, po 1958

550 zł

30-05-2016

550 zł

30-05-2016
Srebro, czerpak wewnątrz złocony, waga 238 g, dł. 32 cm. Puncowanie: FRAGET, dwugłowy orzeł, ARGENT; chochla. Warszawa, Fraget, 1908 – 1914

900 zł

31-05-2019
srebro czerpak wewnątrz złocony, dł.34,5 cm. waga: 238 g, próba: 84,cechowana: T.WERNERiSka, probierz OC,1896, 84, orzeł dwugłowy, znak warsztatowy kotwica. Chochla Polska, Warszawa, Teodor Werner, 1896

800 zł

02-06-2019
ŁYŻKA WAZOWA SREBRNA PRZEMYŚL M DIETRICH 1833 r.
Chochla srebro, złocone, dł.33,5 cm. waga: 210 g, pr. 13, czerpak wewnątrz złocony cechowana na spodzie M DIETRICH oraz w kole podzielonym na trzy pola 13; data 1833; powyżej litera D1. PRZEMYŚL M DIETRICH 1833 r.

850 zł

02-06-2019
ŁYŻKA WAZOWA SREBRNA Lwów 1807 r.
Chochla srebrna, srebro, pr. 13, dł.38 cm. waga: 283 g, czerpak wewnątrz złocony cechowana; w kole podzielonym na trzy pola 13; data 1807; powyżej litera D i L/DN oraz 12.D -cecha kontrybucyjna Lwowska z lat 1806-1807

1 250 zł

04-06-2019
ŁYŻECZKI W STYLU STARORUSKIM, Rosja XIX w.
Łyżki Srebro, próba 84, waga 12-17 g., dł. ok. 13,5 cm Puncowanie: cecha probierza ; 84, różne wzory pojedyncze i komplety Rosja Carska różne po 130/szt.
10-10-2017
srebro pr.950, waga.177 g. dł.27 cm., sz.11 cm; sygnowany: w prostokącie głowa Minerwy, oraz w rąbie znak firmowy B&F. Francja, Paryż, firma Bardies-Faure & Cie, 1 ćw. XX w.

550 zł

13-06-2018
Łopatka srebrna do szparagów Francja k. XIX.

550 zł

13-06-2018
ŁOPATKA SREBRNA DO CIASTA ART DECO
srebro próby 800, dł.26 cm; waga 151 g. cechowane; 800, znaki firmy i Neumann; Hanau; firma Gebrüder Neumann (zał. 1926), 2 ćw. XX w.

450 zł

31-05-2016
Srebro, próba 800, waga 68 g, dł. 23,4 cm. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej oraz w okręgu HF , nowa ok.1200 zł. Warszawa, Hefra, po 1963 r.

390 zł

06-08-2018
srebro, stal złocona, pr 2, waga 136 g. dł. 27cm., cechowana; w ściętym owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej i "SO" Warszawa Stanisław Owczarski lata 1921 – 1931

350 zł

20-03-2018
Łopatka do ciasta srebrna Estonia lata 1920-1924
Łopatka srebrna Estonia lata 1920-1924, srebro pr. 84, waga 52 g. dł. 21,5 cm. cechowana w owalu 84 EW i w kwadracie AT. Estonia lata 1920-1924

380 zł

31-07-2019
porcelana,1 talerz śr.26 i 6 talerzyków 15,5 cm. sygn. zielonym drukiem: dwugłowy orzeł pod koroną , nad którą litery A Z, pod orłem półkoliście: CHECHOSLOVAKIA , wycisk:933/15 .Czechy, Altrohlau (Stara Role), Porzellanfabrik Moritz Zdekauer, po 1938r.

450 zł

19-06-2018
porcelana farby naszkliwne, złocenia; sygn. berło kobaltem podszkliwnie : dzbanek wys. 22,5 cm, cukiernica wys. 8,5 cm, śr. 8 cm, mlecznik wys. 8 cm, filiżanki wys. 5,5 cm, śr. 6 cm, spodki śr. 11,5 cm i talerzyki śr. 14,5 cm; Królewska Manufaktura KPM

2 300 zł

02-04-2019
Komplet 6 talerzyków srebrnych pod butelkę, kielichy, srebro próby 800; śr. 13 cm; waga 306 g. Niemcy Gebrüder Kühn - Schwäbisch Gmünd, ok. 1900 k.

950 zł

26-09-2017
Zestaw na biurko z postacią kobiety
Kałamarz, porcelana, ręcznie malowana, malatury naszkliwne, złocenia, dwa wyjmowane pojemniki z pokrywkami: na atrament i piasek wys;19cm. szer. 26 cm. Śląsk? 2 poł. XIX w.

1 100 zł

03-12-2018
komplet 6 szt. Srebro, próba 3, waga min 510 g. srebra, filiżanka porcelanowa śr.9 cm i wys. 4,5 cm, podstawka srebrna śr.11,5 cm , łyżeczka (11 cm) w etui Puncowanie: WMS15, w owalu K, głowa w chuście, 3 cecha Krakowska z lat 1963-1986

1 700 zł

01-03-2019
cylinder, złoto pr. 585, dekoracja cyzelowana, emalia wielobarwna, tarcza biała emalia, cyfry rzymskie, nr koperty, szwajcarskie znaki probiercze, 0,585. masa brutto: 19,5 g średnica 3 cm Szwajcaria pocz. XXw.

2 000 zł

15-03-2018
Zegarek złoty damski Szwajcaria, Eterna, XX w.
Zegarek naręczny, damski, kwarcowy złoto pr. 750 śr. 3cm.

1 800 zł

09-03-2017
pozłacany , śr.46 mm. tarcza czarna. Zegarek kieszonkowy, Roamer , Szwajcaria, Lata 30-ste. XX w.,

600 zł

03-11-2015
Zegarek kieszonkowy złoty kryty Longines
Zegarek kieszonkowy, męski złoto 14 K(56);trzy kopertowy kryty, średnica 5,2 cm, ; waga 66,5 g. Szwajcaria, firma Longines, pocz. XX w

5 000 zł

13-08-2018
Zegar wiszący, drewno złocone, mosiądz, szkło; wys.57 cm, szer. 42 cm, głęb. 15 cm. Szwecja, Sztokholm, firma Rudolf Wennberg, pocz. XX w.

1 000 zł

16-11-2017
Zegar wiszący art deco Junghans, lata 30. XX w.
porcelana, mosiądz, szkło, wym. 26,5x20x5 cm. zegar ścienny, kuchenny, chodzik, tygodniowy. Niemcy, firma Junghans, lata 30. XX w.

450 zł

23-12-2015
liczba obiektów: 769