Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (178)
JULIUS v.MINUTOLI (1805-1860) WIDOK POZNANIA , 1833
litografia 'Widok Poznania nr 10 (Kościół fary i Pomieszkanie Namiestnika) na cienkim papierze o wym. 29 x 38 cm z opisem w języku polskim i niemieckim, sygn na płycie p/d i po lewej monogramem wiązanym z datą 1833.

320 zł

19-04-2019
JATAGAN
jatagan , dł. całkowita 44.2 cm, w pochwie 51,5 cm.głownia stalowa, sygnowana , okładziny kość zwierzęca, inkrustowana, pochwa drewno i blacha mosiężna. Turcja, Bałkany ,XIX w.

2 000 zł

12-02-2019
Jastarnia
obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 23 x 29 cm. Sygnowany l/d Wyszkowski 1937 Jastarnia

1 600 zł

07-06-2016
J.H.VICKERS WIELKA ZBROJOWNIA W GDAŃSKU , 1839
rycina(staloryt) DANZIG CCLXXXI kolorowana o wym. 18 x 13, sygn na płycie rytownik C. Heath, w świetle passe-partout,Meyer Universum Hilburghausen.

300 zł

19-04-2019
Gustav Olbricht (1851-1892) ZAGRODA
obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym 36 x 46 cm, sygn.p/d. Na odwrocie naklejka " Bruno Wenzel" z Wrocławia.

6 000 zł

06-10-2018
gramofon

2 400 zł

02-07-2016
GLOBUS
Globus na podstawie drewnianej, wys. 43 cm, Wydawnictwo Columbus-Verlag Berlin ok. międzywojenny XX w.

1 400 zł

26-04-2019
GEORG TRAUTMANN (1865-1935) Chata w Karkonoszach
obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 22 x 34 cm. sygn l/d.

3 600 zł

11-09-2017
GEORG TRAUTMANN ( 1865-1935) "WIDOK NA ŚNIEŻKĘ"
"Widok na Śnieżkę" ol/ tekt sygn l/d wym. 61,5 x 49,5 cm

7 000 zł

19-03-2019
FREDERIK ENGELFELT "PASTWISKO NAD ZATOKĄ"
obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym. 28.5 x 39.5 cm, sygnowany p/d. Frederik Engelfelt to duński malarz marynista i pejzażysta czynny na pocz .XX w. Jego prace pojawiają się regularnie na rynku aukcyjnym.

800 zł

14-02-2019
Francois Boucher Leda z łabędziem
"Leda z łabędziem" ol/ pł. o wym. 59 x 75 cm. kopia wg obrazu F. Bouchera (1703-1770) powstała w 2 poł. XIX w. Europa Zach.

9 500 zł

07-06-2016
Filiżanka ze spodkiem
Filiżanka ze spodkiem , korpus złocony. Na złotym podkładzie malowana dekoracja - kwiaty rośliny polne. Ucho pastoralne. wys. filiżanki 8,5 cm, średnica spodka 12,5 cm. Europa 1 poł XIX w.

1 200 zł

24-03-2018
Ferdinand Lindner "Alpejskie jezioro"
akwarela na papierze o wym. 34,5 x 54,5 cm, autorstwa urodzonego w Dreznie niemieckiego malarza Ferdinanda Lindnera ( zm. w Berlinie w 1906 r.) Sygn l/d. Praca nieznacznie przycięta w dolnej partii

800 zł

08-02-2018
Obraz malowany techn. olejną na płótnie naklejonym na tekturę o wym.45 x 32 cm, sygn p/d.. Na odwrocie podobrazia stempel z wymiarami 32 x 45.

2 000 zł

04-04-2019
Ex libris Tadeusza Solskiego Lwów
akwaforta o wym. 8 x 11 cm odbita na papierze o wym.15 x 21 cm. Sygnowana na płyciemonogramem "A.T."p/d

200 zł

11-08-2017
Eugene Remy Maes (1849-1931) "Owce i kury"
olej na desce mahoniowej o wym 17,8 x 24 cm, sygn l/d R.Maes Na odwrociu naklejka z wytwórni i składu przyborów malarskich "Adele Deswarte, Rue de la Violette 28" z Brukseli.

4 800 zł

03-01-2012
Erwin Kurz (1857-1931) Adam i Ewa , 1915
grupa figuralna ceramika szkliwiona, wys.32 cm. Sygnowana i datowana na podstawie " E.Kurz" W.AMMANN Keramik 1915.JULI. Stan zachowania-rzeźba klejona w dolnej partii nóg.

1 800 zł

03-01-2012
ERNST Christian Rost ( 1867-1940) "Pstrągowy... , 1890
ERNST Christian Rost ( 1867-1940). "Pstrągowy potok" akwaforta na kartonie o wym. 68 x 37 cm. Sygnowana na płycie po lewej "EC Rost 1890-" Wymiary w ramie 93 x 61 cm.

1 800 zł

11-02-2016
CUKIERNICA SREBRNA RYTOSZTUKA
cukiernica srebrna pr 3, masa 186,7 g, sygnowana RYT na denku, RYTOSZTUKA, POLSKA 2 poł. XX w

1 000 zł

25-11-2016
cukiernica srebrna
cukiernica srebro pr 1 , masa 521 g, wnętrze złocone FRANCJA 2 poł. XIX w

2 800 zł

29-04-2017
chochelka , 1878
chochelka srebro 84 , Moskwa, wywórnia Sazikowa 1878 r , masa 60,5 g

600 zł

27-02-2018
Caspar Merian (1627-1686) BITWA POD STAWISZCZAMI
miedzioryt na karcie wym 33 x 38 cm Theatrum Europaeum, 1672. Caspar Merian (1627-1686) sygn p/d na płycie.

1 200 zł

22-05-2019
Broszka z granatami
broszka metal złocony z granatami, Czechy XIX/XX w wym. 32 x 30 mm

680 zł

13-08-2018
broszka z granatami
broszka z granatami, metal złocony, wys. 50 mm, Czechy XIX/XX w

980 zł

13-08-2018
BIURKO I BIBLIOTEKA NEORENESANSOWE
biurko i biblioteka gabinetowe, drewno orzechowe,rzeźbione, snycerowane, fornirowane. biblioteka wym 195x 220x 62 cm biurko 83x 170x 85 cm. Europa XIX/XX w

13 000 zł

06-04-2019
liczba obiektów: 178