Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (504)
Wazon
szkło Lalique lata 20-te XX w. wys. 14,5 cm
21-05-2019
Wazon
szkło Poschinger 1 ćw. XX w. wys. 13,5 cm śr. 14,5 cm
28-05-2019
Wazon
Pallmé-König & Habel, Elisabethhütte, Czechy, ok. 1900 wys. 10,5 cm

1 500 zł

05-05-2009
Wazon
szkło opalizujące, okucie brąz Czechy ok. 1900 rok wys. 22 cm
04-07-2019
Wazon
Ćmielów porcelana wys. 23 cm
28-04-2018
Wazon
szkło Loetz Witwe lata 20-te XX w. wys. 11,5 cm
22-12-2018
Wazon
szkło Loetz Witwe wys. 25,5 cm

2 800 zł

05-05-2009
Wazon
neorokokowy szkło 4 ćwierć XIX w. wys. 23,5 cm

1 500 zł

21-12-2011
Wazon
szkło Loetz Witwe wys. 22,5 cm

1 500 zł

05-08-2010
Wazon
szkło cichodmuchane Francja lata 20-te XX w. wys. 11,8 cm
20-07-2019
Wazon
szkło Pallmé-König & Habel, Elisabethhütte, Czechy,ok. 1900 wys. 9cm

1 500 zł

05-05-2009
Wazon
szkło Loetz, brąz złocony ok. 1900 rok wys. 36 cm
30-04-2019
Wazon
lata 60-70 XX w. Huta szkła Ząbkowice Jan Sylwester Drost (Drozd) ur. w 1934 roku wys. 21 cm
10-05-2018
Wazon
secesyjny WMF mosiądz wys. 28,5 cm
07-04-2018
Wazon
szkło II połowa XX w. sygn. Krosno wys. 24 cm

700 zł

30-04-2013
Wazon
szkło projekt: Siegfried Haertel wys. 32 cm

1 200 zł

16-03-2013
Wazon
szkło Pallme-Konig 1 ćw. XX w. wys. 27 cm
04-07-2019
Wazon
szkło barwione art deco wys. 21,5 cm
20-07-2019
Wazon
szkło Loetz Witwe wys. 26,5 cm

2 900 zł

23-01-2010
Wazon
fajans Delft XVIII w. wys. 25 cm

500 zł

11-10-2012
Waza do zupy
KAMIENNY BRÓD (1876-1914) porcelana wys. 23 cm szer. 27 cm gł. 23 cm
25-02-2018
Waza
porcelana Koło ok 1850 rok wys. 20 cm śr. 20 cm
10-06-2017
Waza
porcelana Pruszków przełom XVIII/XIX w. wys. 18 cm dł. 27 cm
szer. 19 cm
18-05-2017
Torebka
srebro pr. 800 waga 135 g

600 zł

19-04-2019
Tancerka
porcelana HUTSCHENREUTHER GERMANY KUNSTABTEILUNG sygn. G.GRANGET lata 20-te XX w. wys. 19 cm dł. 28 cm

1 800 zł

06-03-2012
liczba obiektów: 504