Galeria Sztuki PERSONALART
Witkacego 2
95-100 Zgierz
519 499 630
galeria@personalart.pl
poniedziałek - piątek: 9.00-17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (86)
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Asklepios , 1988
brąz patynowany, trawertyn, 47 x 28 x 10 cm (wymiary z podstawą) sygnowany u dołu: 'MITORAJ' opisany na odwrociu: 'D. 135/1000 H.C.'
Więcej informacji na stronie Galerii: www.personalart.pl
tel: 519 499 630
10-02-2019
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Powrót z miasta , 2018
Obraz olejny na płótnie, wymiary: 55 x 46 cm, 2018 sygn. p.d.: J. Pałucha 18

Tel: 519 499 630
05-04-2018
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Przedmioty , 1993
akwarela/gwasz/papier, sygnowany i datowany l.d: 'JTarasin 93' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Przedmioty" Jan Tarasin 93;
02-07-2018
Opadanie , 1993
sygnowany l.d: 'JTarasin 93' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Opadanie" Jan Tarasin 93;
tel: 519 499 630
10-02-2019
Faza statyczna , 1992
olej/płótno, 120 x 90 cm, sygnowany l.d.: 'Jan Tarasin 92' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAN TARASIN | "FAZA STATYCZNA | 1992' praca jest oprawiona. Zdjęcie obrazu w oprawie znajduje się poniżej zdjęcia głównego.
27-06-2019
Ciąg dynamiczny II , 1992
olej/płótno, 73 x 92 cm, sygnowany l.d.: 'Jan Tarasin 92'
tel: 519 499 630
02-03-2019
MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)
Drzewo poobcinane , 2010
Sygnowany, datowany i opisany na odwrociu. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski.

tel: 519 499 630
27-03-2019
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Półakt, 1997
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1997 r.”, l.d.: edycja autorska e/a format serigrafii bez oprawy: 83 cm × 44 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
20-04-2018
Kobiety z lustrem, 1997 r. , 1997
Kobiety z lustrem, 1997 r. serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1997 r.”, l.d.: numer edycji 31/50 format serigrafii bez oprawy: 90 cm × 70 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
15-04-2019
Akt, 1999 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1999 r.”, l.d.: numer edycji 41/50; format serigrafii bez oprawy: 70 cm × 87 cm. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
22-02-2019
Akt, 1997 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem: numer edycji 46/50. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.
tel: 519 499 630
10-12-2018
Akt z miastem, 1999 r.
serigrafia barwna/papier,: numer edycji 6/60. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.
tel: 519 499 630
10-12-2018
Akt z lustrem, 1998 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1998 r.”, l.d.: numer edycji 64/64 format serigrafii bez oprawy: 89 cm × 70 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
22-02-2019
Akt z lusterkiem, 1997 r. , 1997
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1997 r.”, l.d.: numer edycji 10/50 format serigrafii bez oprawy: 92 cm × 70 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
15-04-2019
Akt w ciemni, 1997 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1997 r.”, l.d.: numer edycji 24/60; format: serigrafii bez oprawy: 100 cm × 70 cm. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.
29-01-2019
Akt na różowym tle, 1998 r.
serigrafia barwna/papier: numer edycji 29/50. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.

tel: 519 499 630
10-12-2018
NOWOSIELSKI Jerzy (ur. 1943)
Akt leżący, 1999 r. , 1999
sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1999 r.”, l.d.: numer edycji 33/60; Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich.
tel: 519 499 630
01-09-2018
Akt , 1998
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1998 r.”, l.d.: numer edycji 41/50 format serigrafii bez oprawy: 85,5cm × 70cm
07-03-2018
Abstrakcja, 1997 , 1997
Abstrakcja, 1997, serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1997 r.”, l.d.: numer edycji 40/64 format serigrafii bez oprawy: 92 cm × 70 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
Tel: 519 499 630
15-04-2019
Abstrakcja czerwona , 1995
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1995 r.”, l.d.: EA format serigrafii bez oprawy: 70 cm × 85 cm
tel: 519 499 630
07-03-2018
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Siedząca
Olej, tech. mieszana na kartonie, sygn. p.d.: SARAPATA 97; format w świetle oprawy 75 x 51 cm, format w ramie 81 cm x 108
tel: 519 499 630
30-04-2019
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Akt , 2013
olej, juta, 81,5 cm x 77 cm w świetle oprawy, format w ramie 97 cm x 104 cm, sygn. p.d.: SARAPATA/ 13

tel: 519 499 630
13-04-2018
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Ruszyć z posad bryłę świata , 2018
Olej na płótnie, format: 100 cm x 100 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
23-10-2018
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Rafy koralowe , 1996
Paletki przyklejone do płótna, akryl, olej, format: 100 cm x 120 cm, 1996 - 2006 r.

tel: 519 499 630
23-10-2018
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Na skraju jutra , 2018
Olej na płótnie, format: 120 cm x 100 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
23-10-2018
liczba obiektów: 86