Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (288)
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Konie
Olej na tekturze, 62x33cm, sygnowany lewy dolny: A.Setkowicz

Dodatkowe zdjęcia, więcej obrazów z kategorii "Konie" na stronie: www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
29-04-2019
KŁOPOTOWSKI Aleksander Lech (1895 Warszawa - ?)
Most w Paryżu, 1929r.

50x61cm, olej na płótnie, sygn. p.d.:A.Kłopotowski 1929

14-09-2013
MAKOWSKI Aleksander
Trójką na polowanie
Olej na płótnie, 60x100cm, sygnowany prawy dolny:
Aleksander Makowski

Więcej prac o zbliżonej tematyce do kupienia
na stronie galerii: www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650

4 900 zł

16-12-2018
MAKOWSKI Aleksander
Trojką na polowanie
Olej, płótno, 60x100cm, sygn. p..d.: Aleksander Makowski
Wymiar z ramą: 77x117cm
12-06-2017
KOZAKIEWICZ Antoni (1841-1929)
Pejzaż nadwodny 1892
Olej na desce, 16x36cm, sygnowany na odwrociu: " A.Kozakiewicz 1892".

Więcej prac w kategorii pejzaż na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel. 502630650
21-05-2019
SUCHANEK Antoni (1901-1982)
ORP KUJAWIAK
akwarela,gwasz, tektura - sygn. l.d.: A.SUCHANEK ORP KUJAWIAK. 27x37cm (w świetle oprawy) Okręt Polskiej Marynarki Wojennej - Torpedowiec ORP Kujawiak wodowany - 1917 wycofany - 1939
15-09-2013
MARKOWICZ Artur (1872-1934)
Pastel, 66x46 cm, sygnowany p.d.: Artur Markowicz 1911 Holland. Na odwrociu nalepki wystawowe z tytułem pracy
" W oczekiwaniu łodzi"

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
24-05-2019
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (ok. 1875 - 1946/47)
Wyścigi zaprzęgów
Olej na płótnie, 65x120 cm, sygn. p.d.: Cz.Wasilewski

Więcej prac o tej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
24-11-2018
W drodze na targ
Olej na płótnie, 50x80cm
sygnowany prawy dolny Cz.Wasilewski

Kolekcja prac Cz.Wasilewskiego do kupienia w galerii :
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
14-12-2018
Sanna
Olej na płótnie, 47x77cm
Sygn. p.d.: Cz.Wasilewski

Stan idealny, znakomicie dobrana francuska ramą

Więcej prac tego malarza na stronie :

www.MalarstwoPolskie.pl

Kontakt w sprawie obiektu: tel.502630650
02-12-2018
Sanie przed karczmą

olej, płótno, sygn. l.d.: F.Zygmuntowicz
W naszej ofercie kilkanaście prac tego malarza

11-11-2016
Przerwa w pracy

35x50cm, olej na tekturze, sygn.l.d.: Wasilewski W naszej ofercie około 25 obrazów w kategorii "Polska wieś"

16-09-2013
Powrot z polowania z łosiem

olej, płotno, sygn. p.d. : Cz.Wasilewski

18-06-2015
Postój przed chatą
Olej, płótno 50x80 cm,
sygnowany prawy dolny: Cz.Wasilewski

Więcej prac Czesława Wasilewskiego na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
24-12-2018
Olej na płótnie, 70x100cm sygnowany prawy dolny:
Cz.Wasilewski 1915r.

Kolekcja prac tego malarza na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel. 502630650
16-12-2018
Olej na płótnie naklejonym na tekturę, 50x70 cm
Sygnowany lewy dolny Cz.Wasilewski 1917r.

Więcej prac o podobnej tematyce na stronie
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt w sprawie obiektu tel./22/4233333
02-12-2018
Napad Wilków, 1945 r.

95x137cm, olej na płótnie, sygn. p.d.: Cz.Wasilewski, Łódź 1945. Oryginalna rama ______________________SPRZEDANE___________________________________________ W naszej ofercie około 25 obrazów w kategorii "Łowiectwo i jeździectwo" i 25 obrazów w kategorii"Polska wieś"

20-09-2013
Napad wilków
Napad wilków
olej, płótno, 52,5 x 64 cm (w świetle oprawy), 74 x 84 cm (w świetle oprawy)
sygn. u dołu z lewej. Cz.Wasilewski
więcej informacji na stronie: malarswtwopolskie.pl
06-12-2016
Napad wilków , 1939
Olej, 75x100 cm, sygnowany i datowany lewy dolny:
"Cz.Wasilewski 1939"

Więcej kolekcjonerskich prac Cz.Wasilewskiego/Zygmuntowicza na stronie: www.Malarstwopolskie.pl
29-04-2019
Na polowanie
Olej na tekturze, 35x50cm,
sygnowany prawy dolny: Zygmuntowicz

Więcej informacji i prac tego malarza na stronie:

www.malarstwopolskie.pl

12 900 zł

16-12-2016
Marszałek Piłsudski na Kasztance
88x64cm, olej, płótno, sygn. l.d.: Cz.Wasilewski Praca z około 1930r.
04-12-2014
Gotowi do drogi
Olej na płótnie, 35x50cm,
Sygnowany prawy dolny: Cz.Wasilewski

Kolekcja prac Cz.Wasilewskiego do kupienia w galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
16-06-2019
Gotowi do drogi
Olej na płótnie, sygnowany l.d.: Cz.Wasilewski
Lepsze zdjęcia i więcej kolekcjonerskich prac tego malarza na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl kontakt: tel.502630650
01-05-2019
CIECZKIEWICZ Edmund (1872 - 1958)
Dziewczyna na łące
Olej na tekturze, sygnowany lewy dolny: E.Cieczkiewicz

Więcej prac o tej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
08-12-2018
MESJASZ Edward (1929-2007)
Puk puk w okieneczko
Olej na płótnie, 50x70 cm
sygnowany prawy dolny: E.Mesjasz

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
28-03-2019
liczba obiektów: 288