Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
ul. Żywiecka 333
43-300 Bielsko-Biała
33 821 78 05
galeria@tadeo-art.pl
pn. - pt.: 8.00-16.00
sobota: 8.00-13.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (511)
talerz Miśnia
porcelana Miśnia - bogato zdobiony talerz - średnica 25cm
18-03-2013
16-12-2016

900 zł

31-10-2015
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOCI
Z CYKLU DOBRA RZEŻBA

15-04-2017
20-07-2016

3 900 zł

07-06-2015
Piotr HORODYŃSKI, "Zamek", olej płótno, 41x33cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
11-03-2017
Piotr HORODYŃSKI, "Woda", olej płótno, 70x50cm

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

16-03-2017

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOCI

30-03-2017

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

14-03-2017
certyfikat autentyczności
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
12-03-2017
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
11-03-2017
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOSCI
galeria@tadeo-art
tel.602183303
11-03-2017
PIOTR HORODYŃSKI "Irys", olej płótno, 81x65cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
09-03-2017

1 500 zł

29-07-2015
patera Miśnia
piękna patera - porcelana Miśnia - średnica 31cm
18-03-2013
MACIEJ PAUKSZTEŁŁO PEJZAŻ 2014 40x30cm , 2014
Maciej PAUKSZTEŁŁO, "Pejzaż" 2014, olej tektura, 40x30cm
03-05-2015
KWARCIAK MICHAŁ, "PTASIEK", olej płótno, 90x80cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
29-06-2018
HORODYŃSKI PIOTR , "Brama", olej płótno, 91x73cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
10-03-2017
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
10-03-2017
16-07-2015
Grupa figuralna Volkstedt-Rudolstadt
grupa figuralna "Koncert" z sygnaturą Volkstedt-Rudolstadt z okresu międzywojennego - figura przedstawia tańczącą parę oraz dwoje muzyków - szerokość 42cm, głębokość 20cm, wysokość 25cm, uszkodzony palec jednej z postaci
18-03-2013
figurka Rosenthal
Rosenthal - porcelanowa figurka - dziewczynka z sarną - wysokość 17cm
18-03-2013
11-09-2016
CZARNECKI MAREK
z cyklu DOBRA RZEŻBA...
08-09-2016
liczba obiektów: 511