Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
Rzeszów
+48 606 353 521
galeria.tabot@gmail.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (30)
PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
Linia kredką , 2007
olej na płótnie 30 x 30 cm / więcej prac artysty na stronie www.tabot.pl
29-01-2019
Dziennik 14 IX - 2 X , 2014
olej na płótnie 35 x 24 cm / więcej prac artysty na stronie www.tabot.pl
04-05-2019
PIĘTKOWSKA Zuzanna (ur. 1986, Warszawa)
Bez tytułu , 2015
Olej / płótno 100 x 81 cm
07-09-2017
Bez tytułu , 2016
tempera żółtkowa / płótno 81 x 65 cm / cena na www.tabot.pl
04-03-2017
Bez tytułu , 2015
tempera żółtkowa / płótno 81 x 100 cm
03-03-2017
liczba obiektów: 30