ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (763)
zestaw sztućców do kruszonu na 6 os– koktajli , srebro, próba 916, waga 152 g, dł. 26,2 cm. cechowane: C, gwiazdka z sierpem i młotem, 916 oraz 2K. Związek Radziecki, Jekaterynburg (Swierdłowsk), po 1958

600 zł

18-03-2016
srebro pr.800 waga 63 g. długość 21 cm złocony czerpak cechowana; półksiężyc/korona/800 i w gwiazdce A Robert Altermann lata 1879-1927 Zgorzelec (Gorlitz)

260 zł

31-03-2016
Łyżka srebrna do kawioru Rosja, Petersburg, 1896r.
srebro, próba 84, czerpak wewnątrz złocony waga 25 g, dł. 12 cm. cechowana: w prostokącie A. Ш|1896 |w prostokącie 84| i znak miasta Petersburg, cecha w owalu PJS Rosja, Petersburg, 1896r.

220 zł

09-11-2017
Łyżka srebrna , Rosja, Moskwa, 1876,
Srebro, próba 84, waga 52 g, dł. 17 cm Puncowanie: monogram złotnika ИA; cecha probierza z monogramem ИK i datą 1876, 84 i Św Jerzy.(Iwan Aleksiejewicz Aleksiejew,1876-1912)

300 zł

31-07-2019
Łyżka półmiskowa srebrna, Moskwa, Sazikow, 1844
srebro pr. 84, dł. 30cm. waga:144 g., cechowana:, probierz ?K ,1844, 84, Św.Jerzy, orzeł dwugłowy carski, znak warsztatowy Сазиковъ (Sazikow) Rosja, Moskwa, Paweł Fiedorowicz Sazikow 1844

600 zł

13-06-2019
srebro próby 12 ,waga 151 g, dł.31 cm., cechowany: JJedlikowski, 12 oraz tarcza w owalu trzy wieże z datą wokół 1844 i 12. Polska, Kraków, Jakub Jedlikowski, 1844 r.,

650 zł

13-06-2019
srebro, próba 12, waga 96 g; dł. 34cm.Punca; wężyk probierczy, skrzyżowane miecze z literką D i próbą 12, R, cecha miejska Drezdeńska oraz złotnik CGS? Saxonia Drezno XVIII/XIX w.

450 zł

14-06-2019
Srebro pr 750 ,waga 142 g, dł.29 cm., cechowany: kursywą J.Piątkowski, cecha z głową Diany, próbą 4 i literą E cecha Krakowska z lat 1872-1920

500 zł

05-06-2019
srebro próby 12 ,waga 137 g, dł.30,5 cm., cechowany: AD Zamoyski, 12. Kraków Adam ZAMOJSKI (czynny 1824-1842)

500 zł

05-06-2019
srebro pr. 11 łutowej, waga 120 g dł.30 cm, cechowane; w prostokątach: SUCK, 11 ,KALISZ Kalisz, złotnik Jan Fryderyk Suck, lata 1834-1853.

600 zł

03-06-2019
Łyżka do cukru pudru, Moskwa 1857 r.
z czerpakiem w formie muszelki złoconym. Srebro, próba 84, waga 37 g, dł.18,5 cm. Puncowanie: cecha probierza z monogramem B.C i datą 1857; 84; św. Jerzy, Rosja, Moskwa,
B.C (WS pisane cyrylicą) - Wiktor Sawinkow (czynny 1855-1888)

380 zł

03-06-2019
Łyżka do cukru pudru poł. XIX w.
srebro, czerpak złocony, waga 38 gr.dł.16 cm., sitko śr. 5,3 cm., Chochla do marynat cechowana .w prostokącie FH Europa zachodnia XIX w.

420 zł

09-10-2017
Łyżka do cukru pudru Anglia XIXw.
srebro , waga 60 gr. dł.18,5 cm., Sitko, cechowana; w kartuszu z koroną AK i w okręgu postać Królowej Viktorii Chochla do marynat Anglia lata 1837-1889/90

500 zł

11-10-2017
Łyżeczki srebrne Rytosztuka po 1963 r.
Srebro pr. 3, 6 szt. waga 61 g, dł.10,2 cm. cechowany; w owalu K, głowa kobiety w chuście i 3 cecha probierni Krakowskiej oraz RYT (Rytosztuka) Poznań, Spółdzielnia Rytosztuka, lata 60. XX w. (po 1963 r)

280 zł

20-03-2017
Łyżeczki srebrne Moskwa, A.A.Arcibaszew 1896
srebro ; dł.14,7cm; 6szt.,waga 172 gr., cechowane; monogram probierza AA. z datą 1895 i próbą 84, zna miejski św.Jerzy monogram złotnika PA (Aristarchow Roman), cecha probierni Moskiewskiej „AA” Arcibaszew Anatolij Apollonowicz

600 zł

17-10-2018
srebro, pr.3, kpl.6 szt., waga 205 g. dł.14,4 cm. puncowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W oraz CJ cecha probierni Warszawskiej, Warszawa, Jan Cynowski, lata 30-ste XXw.

600 zł

19-12-2018
Łyżeczki srebrne do herbaty secesja ok. 1900r.
srebro, pr.800, waga: 84 g, dł.14 cm. cechowany; półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy w rombie litera "E",. Niemcy po 1888r.

360 zł

28-11-2017
Łyżeczki srebrne do herbaty Brema po 1888r.
srebro, pr.800, waga: 72 g, dł.13,7 cm. cechowany; półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy oraz sprzedawca F.J.SCHRODER. Niemcy Bremer SilberwarenFabrik - Brema po 1888r.

300 zł

28-11-2017
Łyżeczki do kawy złocone Rosja Radziecka, po 1958
srebro pr875 , złocone, emalia, dł.11,7 cm; waga 92 g. Puncowanie: gwiazda z sierpem i młotem oraz 875 . Związek Radziecki, po 1958

350 zł

30-05-2016
srebro pr.916 , złocone, emalia, dł.14,3 cm; waga 147 g. Puncowanie: gwiazda z sierpem i młotem oraz 916 . Związek Radziecki, po 1958

550 zł

30-05-2016

550 zł

30-05-2016
Srebro, czerpak wewnątrz złocony, waga 238 g, dł. 32 cm. Puncowanie: FRAGET, dwugłowy orzeł, ARGENT; chochla. Warszawa, Fraget, 1908 – 1914

900 zł

31-05-2019
srebro czerpak wewnątrz złocony, dł.34,5 cm. waga: 238 g, próba: 84,cechowana: T.WERNERiSka, probierz OC,1896, 84, orzeł dwugłowy, znak warsztatowy kotwica. Chochla Polska, Warszawa, Teodor Werner, 1896

800 zł

02-06-2019
ŁYŻKA WAZOWA SREBRNA PRZEMYŚL M DIETRICH 1833 r.
Chochla srebro, złocone, dł.33,5 cm. waga: 210 g, pr. 13, czerpak wewnątrz złocony cechowana na spodzie M DIETRICH oraz w kole podzielonym na trzy pola 13; data 1833; powyżej litera D1. PRZEMYŚL M DIETRICH 1833 r.

850 zł

02-06-2019
ŁYŻKA WAZOWA SREBRNA Lwów 1807 r.
Chochla srebrna, srebro, pr. 13, dł.38 cm. waga: 283 g, czerpak wewnątrz złocony cechowana; w kole podzielonym na trzy pola 13; data 1807; powyżej litera D i L/DN oraz 12.D -cecha kontrybucyjna Lwowska z lat 1806-1807

1 250 zł

04-06-2019
liczba obiektów: 763