Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (178)
Portret oficera
portret oficera, olej na płótnie o wym. 79 x 58 cm. Nieczytelna sygnatura p/d. Kopia osiemnastowiecznego portretu wykonana w 2 poł. XIX .

3 600 zł

07-06-2016
Popiersie chłopca
rzeźba w drewnie wys. 31 cm, sygn na podstawie "SEBL JOS." Czechy 1 ćw. XX w

2 800 zł

24-09-2016
POPIELNICZKA REKLAMOWA NORBLIN , 1934
POPIELNICZKA REKLAMOWA "NORBLIN" NA 125 LECIE FIRMY (1809-1934). wym. 8 x 14 cm, sygnatura firmy na spodzie.

250 zł

28-11-2018
Plan bitwy pod Wrocławiem 1757 r
miedzioryt kolorowany, wym. 23 x 31 cm, (w świetle passe-partout) Niemcy 2 poł. XVIII w.

400 zł

24-04-2019
Lufa stalowa, oksydowana dług. 230 mm (z warkoczem - 305 mm), kal. 13 mm, gwintowana, na zewnątrz ośmiogranna na całej długości.Zamek kapiszonowy.Lufa sygnowana "H.GRZYBOWSKI/KONIGL OBERBUCHSENMACHER/IN DANZIG". Stalowa blacha zamkowa,kurek i kabłąk

6 000 zł

07-11-2017
PAPIEROŚNICA SREBRNA
papierośnica srebro 84, z przedstawieniem witezia na koniu, masa 199g, Rosja, Moskwa mistrz "GR" pocz. XX w.

2 100 zł

13-02-2019
NÓŻ KARD
nóż wschodni, kard, długość całkowita 25,2 cm.Głownia stalowa z dekoracja trawioną obustronnie, oprawa kość zwierzęca inkrustowana, mosiądz, brak pochwy, Turcja, XIX w.

900 zł

12-02-2019
nożyce do obcinania knotów
nożyce do obcinania knotów , mosiądz Norblin Warszawa XIX/XX w
14-02-2018
naszyjnik z korali naturalnych
naszyjnik z korali naturalnych- cztery sznury , masa 136,6 g zapięcie srebro XX w

4 500 zł

24-02-2017
Naga tancerka proj Carl Werner , okr.międzywojenny XX w
figurka porcelanowa,malowana, wys 26 cm, Huitschenreuther Selb,Miemcy, swygnowana na podstawie C.Werner.

1 200 zł

12-12-2014
NAD ALPEJSKIM JEZIOREM
malowany techniką olejną na mahoniowej, fazowanej desce o wym.16 x 32 cm. Sygn l.d "A. Świeszewski. Na odwrocie stempel "ADRIAN BRUGGER/MUNCHEN/THEATERSTRASSE No 1" oraz zachowana szczątkowo naklejka.

29 000 zł

22-03-2019
obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 60 x 48 cm, sygn p/d.

1 900 zł

08-12-2018
MODLIBOWSKI ALEKSANDER ( 1890-1975) WIDOK NA... , 1948
obraz malowany techn. olejna na tekturze o wym. 45 x 37 cm, sygn. i dsat p/d 1948 r

1 900 zł

08-12-2018
MINIATURA PERSKA "SCENA DWORSKA W OGRODZIE"
"Scena dworska w ogrodzie"miniatura (gwasz na papierze) malowana na karcie o wym. 9,5 x 5,5 cm ( w świetle passe partout". na odwrocie pisany ręcznie tekst w języku perskim. PERSJA XIX w.

480 zł

22-02-2019
MINIATURA PERSKA "SCENA DWORSKA W OGRODZIE

480 zł

04-03-2019
Mieczysław Rajkowski ( 1872-1932) "Portret... , 1893
Mieczysław Rajkowski ( 1872-1932)
rysunek piórkiem na kartonie o wym 18 x 15 cm ( w świetle passe-partout) , sygnowany p/d "M.Rajkowski.93 v.p".
Praca oprawiona.

200 zł

14-12-2015
Matka Boska Włodzimierska
ikona malowana temperą na desce z drewna liściastego o wym. 31,5 x 25 cm, wzmocniona dwoma wpuszczanymi z góry i dołu szponkami. Koszulka trybowana z blachy srebrzonej . Rosja XIX w.

3 200 zł

18-04-2017
M.N. Portret kobiety
pastel na papierze o wym. 26 x 20,5 cm 2 ćw. XIX w

800 zł

07-10-2016
krzyż
krzyż o wym.16 x 11 cm, mosiądz emalia, z grawerowanym medalionem w centrum, 2 poł. XIX w.

600 zł

01-08-2019
Krzytsztof Eygerd (1615-1657) miedzioryt na karcie o wym. 33 x 35,5 cm , Merian Theatrum Europaeum. Frankfurt n. Menem 1663

800 zł

21-05-2019
KRZYSZTOF EYGERD BITWA POD ŁOJOWEM
Krzytsztof Eygerd (1615-1657) miedzioryt na karcie o wym. 33 x 38,5 cm , Merian Theatrum Europaeum. Frankfurt n. Menem 1663

800 zł

18-05-2019
koszyczek na szklankę-secesja
secesyjny koszyczek na szklankę, cyna odlewana, sygn Plewkiewicz Warszawa, wys. 5,7 cm, śr. 6,5 cm

200 zł

14-02-2018
koszyczek na szklankę
koszyczek na szklankę srebro 84 ażurowy z dekoracją grawerowaną, masa 106 g. Rosja Kijów pocz. XX w

1 100 zł

24-07-2015
kolia z granatami
kolia srebro złocone z granatami. masa 7,7 g. Czechy 2 poł. XX w

690 zł

25-11-2016
KERAMOS , STEFAN DAKON TANCERKA figura art deco
figurka ceramiczna "Tancerka" model Stefan Dakon (1904- 1997) malowana, wys 26 cm Austria KERAMOS Wiedeń okres miedzywojenny XX w

680 zł

20-03-2019
liczba obiektów: 178