Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (504)
Łyżeczki
Wagner srebro pr. 12 waga 70g (3 sztuki) dł. 15,5 cm
06-02-2018
Łyżeczki
srebro pr. 84 sygn. T. Werner waga 300 g dł. 15,5 cm (8 sztuk)

1 200 zł

12-01-2017
Łyżeczki
srebro pr. 3 waga 190g (sztuk 6)

900 zł

27-05-2011
Łyżeczka
srebro pocz. XIX w. waga 19g dł. 12 cm

700 zł

04-08-2016
Łyżeczka
Moskwa srebro pr. 84 waga 32g

600 zł

09-06-2011
Zestaw dla palaczy
Chiny brąz, emalia XIX/XX w.

1 800 zł

26-06-2014
Zegarek naręczny męski
złoto pr. 750 automat z datownikiem ; firma: EDEN SWITZERLAND
22-10-2018
Zegarek naręczny damski
SWISS MADE złoto pr. 375
03-08-2017
Zegar konsolowy
w stylu Charles'a Boulle'a kon. XVIII w. konstrukcja debowa, brąz złocony, szylkret wys. 86 cm

25 000 zł

22-01-2015
Zegar kominkowy portykowy
drewno czernione, inkrustacja, brąz złocony ok. poł. XIX w. wys. 49 cm sygnowany: BASCHET PARIS BAULLIER
25-06-2018
Zegar kominkowy
art deco l. 20 XX w.; marmur, inkrustacja wys. 15 cm szer. 33 cm gł. 9 cm
17-07-2018
Zegar kominkowy
porcelana I połowa XIX w. wys. 21,5 cm szer. 22 cm gł. 9 cm

2 500 zł

21-12-2011
Zegar kominkowy
II poł. XIX w. stop metali, porcelana ręcznie malowana wys. 41 cm

2 500 zł

16-05-2015
Zegar kominkowy
w stylu empire wys. 37 c dł. 25 cm szer. 8 cm

4 500 zł

04-01-2008
Zając
Rosenthall porcelana wys. 8 cm
23-09-2017
Wróbel
porcelana Rosenthal lata 20. XX w. wys. 10 cm

450 zł

15-07-2013
WIELKA ENCYKLOPEDIA ILUSTROWANA
T. 1-18 Nakład S. Sikorskiego

1 800 zł

02-04-2016
Widelec
rokokowy srebro złocone Berlin II poł. XVIII w. waga 105g

1 200 zł

10-10-2009
Wazonik
szkło II połowa XX w. wys. 11,5 cm

1 200 zł

21-12-2011
Wazonik
szkło Lalique wys. 12,5 cm
20-07-2019
Wazon secesyjny
szkło iryzujące Loetz, brąz lata 20-te XX w.
09-05-2019
Wazon huculski
glina garncarska szkliwo ołowiowe wys. 18 cm warsztat ludowy Polska, Kuty 1 tercja XX w.

700 zł

09-06-2012
Wazon do ikebany
szkło, metal srebrzony F. Heckert 1902 rok projekt: Otto Thams wys. 28 cm
04-07-2019
Wazon
(1900-1915) Riedel Jablonec huta Drezno szkło iryzujące, warstwowe wys. 16 cm
20-07-2019
Wazon
szkło Pallme-Konig, brąz złocony wys. 23 cm
21-05-2019
liczba obiektów: 504