CONNAISSEUR
Grzybowska 12/14
00-132 Warszawa
0 601 22 44 22
galeria@connaisseur.art.pl
poniedziałek-piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-14:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (46)
Komplet 6 kieliszków, Niemcy, II poł. XVIII wieku
14-03-2018
Komoda z marmurowym blatem, Francja, XIX/XX wiek,
wymiary: wys. 95, szer. 86, gł. 41 cm
13-03-2019
Komoda
Komoda półokrągła z marmurowym blatem i trzema szufladami w stylu Ludwika XVI, Francja II poł. XVIII wieku. Mebel fornirowany, intarsjowany.
wymiary: wys. 87 x szer. 66 x gł. 38 cm
20-05-2019
17-01-2019
Kielich do wina, około 1730 r
Kielich do wina, szkło bezbarwne, dmuchane, strefowo wypukle szlifowane . Dolny Śląsk ,Kotlina Jeleniogórska, ok. 1730 roku, wysokość 19 cm, średnica 8 cm
21-03-2018
01-10-2018
25-04-2018
Hełm Indo-Perski
Hełm Indo-Perski Kula Chud ,XIXw. wym.wys.27cm,średnica18cm
Dzwon w formie półkuli, stalowy,pokryty trawioną i grawerowaną dekoracją o motywach floralnych w połączeniu z elementami pisma arabskiego
28-11-2017
Figurki
Para figurek porcelanowych,Kogut i Kura,
projekt:prof.LubomirTomaszewski,1957 rok,Wałbrzych
09-07-2018
Figurka Wielbłąd, projekt L.Tomaszewski 1957 r,... , 1957
22-11-2018
22-11-2018
16-05-2016
Drabinka biblioteczna
Drewniana drabinka, Anglia II poł. XIX wieku, wysokość: 148 cm
04-06-2019
Dekoracyjny talerz
Majolika włoska, dekoracja w stylu "grotesque", sygnowany 'GINORI' - Richard Ginori, Florencja Włochy, XIX wiek
średnica 42 cm
03-06-2019
Cztery wazy z pokrywami (2 balasowe, 2 owoidalne), fajans glinka kremowa, malatura podszkliwna, Delft, XVIII wiek. (drobne, stare naprawy) wysokość: 42 cm, 44 cm. Sygnowane.
17-01-2019
05-12-2018
Biurko z otwieranym blatem, fornirowane brzoza karelska, konstrukcja w typie mebli angielskich jednak intarsja w formie orła dwugłowego wskazuje na tereny austriackie.
wys. 92 cm, szer. 108 cm, gł. 49 cm.
16-05-2019
MAJOR Igor (1946 -1991)
Asklepios
Rzeźba Asklepiosa, brąz patynowany, trawertyn, sygnowany u dołu: "Mitoraj", opisany na odwrociu B296/1000 H.C
28-05-2019
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
19-04-2019
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
Portret kobiety
Portret kobiety z różą, pastel/karton, sygnowany T.Axentowicz
18-09-2018
STRYJEŃSKA Zofia (1894-1976)
Strój ludowy , 1939
Strój ludowy,tabl.29,pochoir ręcznie kolorowany gwaszem/papier,sygn.p.d.Z.Stryjeńska,1939rok
wym.50cmX39.5cm
21-04-2017
liczba obiektów: 46