Kryształy słońca , 2007

Drukuj

Obraz olej na płótnie znakomitego artysty Zdzisława Majrowskiego - Meyro pt. Kryształy słońca. Obraz w dużym formacie 150 cm x 105 cm. Sygnatyra w prawym dolnym rogu.

cena: 60 000 zł

estymacja: 65000 - 70000

Obiekt został sprzedany
12-07-2019
data dodania
Obraz przedstawia idealna kompozycje barw, kolory idealnie mieszają się ze sobą tworząc przepiękny widok.
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl

Inne obiekty na sprzedaż:
Kamienie pokutne
LEWANDOWSKI Mariusz

22 800 zł

data dodania: 06-06-2016
Przyspieszenie
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław

10 000 zł

data dodania: 25-06-2016
Canzona
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław

8 500 zł

data dodania: 02-07-2016
Konstruktywna krytyka
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław

8 800 zł

data dodania: 06-07-2016
Pomiędzy światłem a cieniem
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław

8 800 zł

data dodania: 01-08-2016
Ponad wszystko
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław

8 800 zł

data dodania: 31-08-2016