STOKFISZ-DELARUE Jan

Boulangerie ,

Drukuj

Jan Stokfisz Delarue
Boulangerie
olej/płótno
28/28, w ramie 44/44 cm

cena: 2 450 zł

06-03-2019
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Galeria Maya
ul. Ducha Świętego 19
87-100 Toruń
56 640 00 59
kontakt@mayagaleria.com
mayagaleria.com
pon.-pt.: 11.00-17.00
sob.: 11.00-15.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Schody do nieba
KOŁPANOWICZ Marcin

2 000 zł

data dodania: 30-09-2014
nr 34

800 zł

data dodania: 22-09-2012
Metaliczny I
FRONCZAK Andrzej

1 900 zł

data dodania: 28-05-2012
Echo i Narcyz
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof

2 000 zł

data dodania: 30-09-2014
Latawiec
CZARNECKA Agata

1 300 zł

data dodania: 07-10-2012
Nietoperz
JAŚNIKOWSKI Jarosław

780 zł

data dodania: 30-09-2014